• میز پذیرش

(میز پذیرش )کانتر اداری نیاز اصلی  برای ارائه و معرفی محصولات و خدمات یک شرکت است . میز پذیرش و استند کانتر دارای طرحهای بسیار متنوع و زیادی میباشد از کانترهای چهارگوش گرفته تا میزهای پذیرش با انتهای قوس دار و منحنی .این میزهای پذیرش عالی با قیمتها و طرحهای متنوع ارائه میشوند . در اکثر مراکز خرید و فروشگاهها معمولا فضایی برای قرارگیری کانتر نمایشگاهی جهت تبلیغات و جذب مشتریان جدید وجود دارد. با توجه به سلیقه و نیلز مشتریتان استند میز کانترهای مختلفی  طراحی و تولید و به بازار عرضه شده است . 

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


 اسکلت میزکانتر همچنین به عنوان قفسه محصولات  میتواند مورد استفاده قرار گیرد، به بازدید کنندگان در مورد محصولات  یا خدمات جدید در آخرین  لحظات  فروش  مشاوره  بدهید. این سازه نمایشگاهی بعنوان هولدر مجلات ، استند کتاب کاربرد دارد.استند کانتر همچنین بعنوان قفسه خرده فروشی و هم میز اطلاعات شرکت ها مورد استفاده قرار میگیرد.استند کانتر همچنین جهت ارتباط با مخاطبان خرید کالا و خدمات در فضای پذیرش و فضای لابی ها است.

بیشتر بخوانید :فضای کاری خود را برای زمستان آماده کنید 


 همچنین فضای مناسبی برای نگهداری بروشور ، کاتالوگ،جزوه ، سی دی ، دی وی دی …در میز کانتر داریم. خرید و فروش مردم اغلب گره خورده با مشتریان دیگر اما شما هنوز میتوانید اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات عالی خود را با استند میزکانتر به مشتریان انتقال دهید.اطلاعات در فرمت های گوناگونی عرضه می گردد ولی اطلاعاتی که روی کاغذ چاپ میگردد سه برابرسایر روش هاست . این استند نمایشگاهی با یک سطح گرافیکی جذاب و زیبا بصورت سازمان یافته تبلیغات شرکت شما را فعال می سازد.سطح بزرگ تبلیغاتی کانتر استند توجه را جلب میکند چراکه برای این منظور در نقاط خاصی قرار داده میشوند و کلمه فروش از دور توجه خریداران را جلب مینماید و پس از آن از راه دور اطلاعات محصول را به خریدار میدهدو در نهایت کشش مشتریان بالقوه به سمت خود. سطح چاپی میز کانتر اطلاعات مربوط به قیمت گذاری ،مشخصات ،اطلاعات هنرمندان یا هرچیزی مربوط به خدمات و تولیدات است را در معرض دید قرار می دهد.استند میز کانتر با داشتن سطح گرافیکی بزرگ تاثیر زیادی در جذب خریدار و مخاطب دارد.میز کانتر اداری یا پذیرش مرکزی لابی شما و محل جلب توجه هر کسی در هنگام ورود به منطقه است. یک میز را انتخاب کنید که اندازه مناسب برای فضای پذیرش را دارا باشد. در این منطقه یک میز پذیرش لوکس که نماینده ماهیت شرکت شما باشد را قرار دهید. علاوه بر این برای میز پذیرش همچنین گزینه های ذخیره سازی را ایجاد کنید.


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .