معرفی کتابخانه بلند اداری :

در مبلمان اداری مدرن و دنیای امروز دیگر کمتر اسناد کاغذی دارد وعمدتا فایلها بصورت دیجیتالی هستند .ولی باز عمده فضای سازمانها  همچنان درگیر بایگانی و نگهداری از پرونده های کاغذی و زونکنهای اسناد میشود  ، ین اسناد کاغذی مقدار زیادی  از تولیدات و مستندات فنی شرکتها را تشکیل میدهند . کتابخانه های اداری ، طراحی وتولید شده توسط مبلمان اداری آدینا ، علاوه بر رعایت عنصر  زیبایی ، بصورت استاندارد و ارگونومی طراحی و ساخته شده اند که به سبب آن  زونکنهای اسناد  براحتی داخل آنها قرار گرفته و همچنین با دارا بودن قفل استاندارد و خارجی  ، امنیت و آرامش  کافی را به ارمغان می آورند.همچنین در تولید این کتابخانه  های اداری ، ازدستگیره و ریل های با کیفیت عالی و مطلوب استفاده شده است .

برای مشاوره با کارشناسان ما با شماره 02144620089 تماس بگیرید.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


عوامل اصلی در طراحی کتابخانه

در زمان طراحی یک کتابخانه استاندارد موارد زیر باید توسط طراح رعایت گردد:

قفسه های کتاب باید از استحکام کافی برای نگهداشتن کتابها و کاتالوگها برخوردار بوده و باصطلاح شکم ندهند .

از طرحهای بروز ، لوکس و مدرن در طراحی کتابخانه استفاده شود

از مواد اولیه مرغوب برای ساخت کتابخانه استفاده شود

 

سایر اصول فنی طراحی کتابخانه

برای طراحی و تولید انواع کتابخانه اداری   منطبق با سلیقه کاربران و  مشتریان،باید بدقت نکات زیر را در زمان طراحی و تولید اجرایی کرد :

فاصله طبقات: 

چون در اکثر شرکتها کتاب دومین چیزی است که در کتابخانه اداری نگهداری میشود بنابراین معیار طراحی بهیچ عنوان نباید کتاب باشد اولین مورد که بیشترین میزان مصرف را در سازمانها دارد زونکن است که عموما در کتابخانه ها از زونکن های بزرگ استفاده می شود. به همین خاطر فاصله بین طبقات باید حداقل 35 سانتیمتر با عمق 32 سانتیمتر باشد تا زونکن ها  براحتی در آن فضا جا شوند. تعداد طبقات کتابخانه  میتواند براساس سفارش مشتریان متغیر باشد. اما اکثرا بین 2 تا 6 طبقه متغیر است.

تعبیه درب کتابخانه: 

درب کتابخانه میتواند شیشه ای باشد که به لوکس و شیک بودن آن نیز کمک میکند .و علاوه بر آن یک فضای خصوصی که قابلیت جدا سازی را دارد ایجاد میکند . 

استحکام کتابخانه: 

در خیلی از اوقات قیمت کتابخانه اداری بطرز باور نکردنی ای ارزان است این به این دلیل است که سازنده بجای استفاده از ام دی اف از نئوپان استفاده میکند و همچنین بجای اینکه پشت کتابخانه را با ورق 16میل محکم کند از ورق سه میل استفاده میکند .مقاومت و استحکام کتابخانه یک نکته اساسی در زمان طراحی و تولید میباشد. در بسیاری از اداره ها بر روی کتابخانه اشیا تزئینی سنگین قرار داده می شود. به همین دلیل باید مواد اولیه ای  که برای سقف کتابخانه استفاده می شود از قدرت و استحکام بالایی برخوردار باشد.

آدینا یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت کتابخانه است که تولیدات خود را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد. این شرکت با داشتن طراحان حرفه ای و همچنین کارکنان متخصص، طراحی و ساخت کتابخانه را به بهترین شکل ممکن بر عهده می گیرد.

انواع کتابخانه اداری :

کنسول و ویترین


کتابخانه بدون درب


کتابخانه با درب


 

شیوه های لذت بردن در محیط کار :

تلاش و افزایش مشارکت در کسب تجارب: 

توانمند شدن در راستای یکپارچه تر شدن و آگاه تر شدن برای تجربه کردن و در نتیجه، به فعل در آوردن توانایی های بالقوه سبب لذت بخش شدن انجام کارها و بهتر شدن روحیه ی افراد خواهد شد. بیش تر افراد نه به خاطر کسب درآمد، بلکه با پاداشی که از کسب مهارت و تجربه ی مفید در جهت اهداف مشخص و باز خورد فوری در پیشرفت به سوی هدف دریافت می کنند، شاد خواهند شد. شادی، در قدرت ما در تغییر نهفته است. سعی کنید در «حال» زندگی کنید، نه احساس پشیمانی به حوادث گذشته و نه ترس یا اضطراب درباره آینده.


 

 انجام کارهای خوب برای خود و همکاران:

 مطالعات نشان می دهد که انجام کارهای خوب و دیدن کارهای خوب دیگران در شاد بودن، تاثیر زیادی دارد زیرا موجب تقویت انگیزه و روحیه و به احتمال زیاد، انجام کارهای خوب دیگر در شما می گردد.


برای خودتان گل بخرید:


گل‌ها علاوه بر اینکه زیبا هستند و رایحه‌ی شگفت‌انگیزی دارند، حال‌تان را هم خوب می‌کنند و به شما انرژی می‌دهند. پس همیشه یک شاخه یا یک دسته گل از هر نوعی که دوست دارید، روی میز کارتان بگذارید تا هم میزتان نمای زیباتری پیدا کند و هم با نگاه کردن به گل‌ها احساس شادی کنید. 


 

یک فهرست موسیقی مخصوص خودتان داشته باشید:


گوش دادن به موسیقی موردعلاقه‌تان، در تقویت روحیه و افزایش خلاقیت شما تأثیر زیادی دارد، مخصوصا اگر روز سختی پیش‌رو داشته باشید. پس آهنگ‌های موردعلاقه‌تان را انتخاب و گوش کنید. می‌توانید از موسیقی‌هایی که روان‌شناسان و مشاورین پیشنهاد می‌کنند هم استفاده کنید. 


 

 

 <<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .