ایده های کم خرج برای زیباتر کردن دکوراسیون دفتر کار شما

 تیم وبلاگ نویسی مبلمان اداری ادینا این بار هم موضوعی ناب و کاربردی را برای شما خوانندگان عزیز اماده کرده است چگونه با کمترین هزینه ها دکوراسیون دفتر کار خود را زیباتر کنیم . اگر میخواهید پاسخ این سئوال را بدانید به شما پیشنهاد میکنیم خوتاندن این مقاله را از دست ندهید در ادامه با ادینا همراه باشید با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 

 1-صندلی راحتی عاملی برای زیباتر کردن دکوراسیون دفتر کار شما

ممکن است با خواندن تیتر بالا بگویید ولی تمام مبلمان و لوازم اداری اتاق کار من رسمی و اداری هستند ف خوب ما هم در جواب میگوییم برای همین این پیشنهاد را دادیم استفاده از یک صندلی راحتی میتواند تمکام مضرات ساعتها نشستن پشت یک میز اداری و کار مداوم با کامپیوتر را دفع نماید و از بین ببرد . همانطور که همه ما میدانیم هشت ساعت کار مداوم چیز کمی نیست و یقینا این امر باعث ایجاد خستگگی و درد در شانه و گردن خواهد شد این موضوع بسیار مهمی است چون به سلامتی شما وابسته است . به کار گیری یک مبل راحتی و در عین حال نرم و زیبا هم در دکوراسیون اتاق شما تاثیر مثبت خواهد داشت و هم در سلاتی شما . پس این پیشنهاد ادینا را جدی بگیرید .

 بیشتر بخوانید ۱۰ترفنددکوراسیون داخلی منزل برای چیدمان زیباترخانه

 2-پس زمینه قفسه کتابخانه ها را به مثابه یک تابلوی نقاشی زیبا بدانید 

 کی گفته کتاب خسته کننده و کسالت اور است ؟اگر از قفسه های کتاب خود خسته شده اید یک پیشنهاد خوب و کاربردی برایتان داریم  رنگ امیزی میتواند علاوه بر دور کردن حس و حال یکنواختی و خسته کننده ف زیبایی خاصی نیز به کتابخانه شما بدهد . بخصوص که در زمان رنگ امیزی نهایت سلیقه را نیز بکار برده باشید . معمولا رنگهایی نظیر رنگ زرد ف سبز ف ابی و... در دسته رنگهای فانتزی هستند و جذابیت بالایی ایجاد میکنند . این رنگها باعث می شوند تا کتابها بیشتر استفاده شوند و به چشم بیایند البته از قرار دادن مجسمه های کوچک زیبا در قفسه ها نیز غافل نشوید اینکار زیبایی را دو چندان میکند .

  3-از دیوار اتاقهایتان نهایت استفاده را ببرید 

معمولا اکثر افراد یک اتاق انحصاری برای مطالعه در اختیارشان نیست ولی این به این مفهوم نیست که شما خیلی بدشانس هستید . از دیوار اتاق تان نهایت استفاده راببرید با بهره گیری از فضای کامل دیوار روبرو میستوانید انرا به یک قفسه کتاب بزرگ تبدیل کنید این موضوع این امکان را برای شما فراهم میکند که علاوه بر انجام کارتان در همان اتاق نیز به امر مطالعه و تحقیق بپردازید . این یک ایده جذاب و عالی برای صرفه جویی هم در فضای کار و هم در هزینه ها میباشد و علاوه بر ان دکوراسیون اتاق شما رانیز تکمیل و زیباتر میکند .

 

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری مدرن 

  4-استفاده از عناصر طبیعی را در دستور کار خود قرار دهید 

اگر بدنبال ایجاد ارامش و راحتی در فضای کاریتان هستید این پیشنهاد ما را جدی بگیرید یعنی همواره تلاش کنید که دکوراسیون دفتر کار و چیدمان مبلمان اداری خود را بنوعی انجام دهید که منجر به احساس ارامش بیشتر شود . استفاده از عناصر طبیعی این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد . استفاده از چوب طبیعی باعث ایجاد ارامش و امنیت در افراد می شود همچنین استفاده از سنگریزه های کف رودخانه نیز این احساس را در افراد به حد اعلای خود می رساند . با یک فر ش ساده یا یک گلیم قدیمی و زیبا میتوانید حس بهتری را به دفتر کار خود منتقل نمایید .

 

5-رنگ بندی و دکوراسیون کتابخانه

به جای چیدن آثار و لوازم هنری با رنگ بندی روشن، استفاده از یک دکوراسیون تیره برای کتابخانه ایده خلاقانه ای است! همچنین بکارگیری دو تابلوی ساده با پس زمینه سفید در کنار قفسه کتاب ها، به زیبایی این دکوراسیون می افزاید. قرار دادن مجسمه و تندیس های زیبا در طبقات و قفسه های این کتابخانه نیز نمایی جالبی به کتابخانه بخشیده است .

 حتما بخوانید 20راهکار جدید برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی منزل شما