16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی اداری مدرن

مبلمان اداری آدینا مجموعه ای از بهترین صندلیهای لوکس و مدرن داری را در مجموعه ای کامل هم در بخش مدیریتی و هم در بخش کارشناسی و کارمندی و هم در بخش صندلی کنفرانس تقدیم شما نموده است . قیمت صندلی لوکس اداری بالطبع بالاتر از صندلیهای معمولی است . این صندلیهابا طرح شیک و مدرن برای شما تهیه شده است .
صندلی اداری لوکس

در خانه ، کدام صندلی اداری برای راحتی شما کار می کند؟

کار از راه دور دارای مزایای متعددی است: صرفه جویی در وقت ، به ویژه از نظر حمل و نقل ، انعطاف پذیری ، خودمختاری و غیره. بین 8 تا 17 درصد از جمعیت شاغل از خانه خود کار می کنند. حتی اگر این نحوه عملکرد برای همه مشاغل و همه شخصیت ها مناسب نباشد ، تمایل به پیشرفت دارد.

 

 صندلی اداری لوکس

 

اما چگونه صندلی اداری خود را برای کار راحت در خانه و بدون خطر سلامتی انتخاب می کنید؟ از آنجا که این یک واقعیت است ، ساعات طولانی نشستن پشت میز برای بدن مضر است و باعث دردی می شود که می تواند مزمن شود.

 

 صندلی اداری لوکس

 

 اغلب اوقات ، ما صندلی را برای طراحی آن انتخاب می کنیم ، اما معیارهای دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام انتخاب صندلی اداری مناسب در نظر بگیرید. اول ، شما باید نوع صندلی اداری را که ترجیح می دهید انتخاب کنید.

چه به صورت دائمی و چه به صورت گهگاه از راه دور کار می کنید ، مهم این است که در خانه برای کار در شرایط خوب مجهز باشید ، درست مثل اینکه در دفتر کار می کنید. از جمله ملزومات ، صندلی دفتر! در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انتخاب صحیح آورده شده است.

 

 صندلی اداری لوکس

 

 بیشتر بخوانید: صندلی اداری _ راهنمای خرید

 

مارک های عمده مبلمان اداری اکنون در تلاشند صندلی های کاری مناسب برای استفاده مکرر و طولانی ارائه دهند. بیایید با هم ببینیم که چگونه یک صندلی اداری برای سازماندهی فضای دورکاری شما انتخاب کنیم.

معیارهای انتخاب صندلی اداری برای کار از راه دور:

انتخاب صندلی اداری هنگام کار در خانه اغلب به یک داستان طراحی وابسته است. ما صندلی را انتخاب می کنیم که دوست داشته باشیم ، کاملاً با دکوراسیون منزل سازگار باشد و به نظر راحت باشد ، بدون اینکه واقعا معیارهای مهم سلامتی و عملکرد صندلی را در نظر بگیریم. و با این حال ، پیشنهاد از نظر مبلمان اداری در حال گسترش است ، انتخاب متنوع است و اکنون مبلمان ارگونومیک وجود دارد.

 صندلی اداری لوکس

 

 

یک صندلی اداری کلاسیک یا ارگونومیک انتخاب کنید

صندلی اداری ارگونومیک یک صندلی کاملاً قابل تنظیم است: ارتفاع ، عمق صندلی ، تکیه گاه ، دسته های تکیه گاه ، پشتی و غیره. برعکس ، یک صندلی اداری استاندارد امکانات تنظیم کمتری را ارائه می دهد ، به طور معمول ، فقط ارتفاع صندلی قابل تنظیم است. البته تمام ویژگی های صندلی ارگونومیک در قیمت آن که بسیار بالاتر است تأثیر دارد.

 صندلی اداری لوکس

 

 

انتخاب شما بیش از هر چیز باید با توجه به نیازهای شما و استفاده روزمره از صندلی اداری شما انجام شود ، بدانید که یک مدل ارگونومیک برای هر نشستن طولانی مدت بیش از چهار ساعت در روز توصیه می شود. اما ، شما باید ویژگی ها و ماهیت کار از راه دور را نیز در نظر داشته باشید ، به عنوان مثال ، هنگام کشیدن در هنگام کار در خانه ، به راحتی می توانید وقفه های کوتاهی را برای کشش پاها انجام دهید.

 

 صندلی اداری لوکس

 

حتما بخوانید: بهترین صندلی های ارگونومیک اداری 2021

 

انتخاب مکانیسم مناسب کج شدن صندلی اداری

هر صندلی اداری ، چه ارگونومیک باشد و چه نباشد ، مکانیزم کج شدن را ارائه می دهد (حرکتی که هنگام پشت به پشتی تکیه می دهید توسط صندلی انجام می شود). این مکانیسم از یک مدل به مدل دیگر متفاوت است.

 

 صندلی اداری لوکس

 

مکانیسم شیب همزمان حرکتی هماهنگ بین تکیه گاه و صندلی هنگام استراحت روی تکیه گاه است. این سیستمی است که توسط متخصصین طب کار و ارگونومی پیشنهاد می شود ، زیرا امکان پشتیبانی بهتر از حرکات کاربر را فراهم می کند. مکانیسم شیب همزمان برای استفاده فشرده (بیش از 7 ساعت در روز) از صندلی اداری شما ترجیح داده می شود.

 

 صندلی اداری لوکس

 

مکانیسم شیب باعث دیگر باعث می شود که صندلی و پشتی در حالی که پاها را روی زمین و بدون تعادل یا نقاط فشار نگه دارید ، به یک قطعه متمایل شوند. برای استفاده روزانه (کمتر از 7 ساعت در روز) از صندلی اداری توصیه می شود.

 صندلی اداری لوکس

 

 

مکانیسم شیب کلاسیک باید برای استفاده متوسط ​​(حداکثر 4 ساعت در روز) از صندلی دورکاری شما محفوظ باشد ، زیرا پشتی و نشیمنگاه یکپارچه است ، کج شدن به سمت عقب باعث جدا شدن پا از زمین می شود و باعث ایجاد وضعیت بدنی و فشرده سازی بدن می شود. در پاها گردش خون را مختل می کند.

 صندلی اداری لوکس

 

 

هر مکانیزمی که انتخاب شود ، می توان مقاومت پشتی را با توجه به وزن کاربر تنظیم کرد تا از هل دادن صندلی به جلو جلوگیری کند ، یا برعکس ، به محض تماس پشت ، از عقب خم شود. 

 

 صندلی اداری لوکس

 

انتخاب صندلی اداری با بازو یا بدون آن

فقط صندلی های اداری ارگونومیک دارای صندلی های قابل تنظیم (ارتفاع ، عمق ، شیب و غیره) هستند ، محصولات استاندارد شامل دسته های ثابت است که از نظر ارگونومی توصیه نمی شوند ، زیرا در بیشتر موارد اجازه نمی دهد موقعیت خوبی از بازوها استفاده شود (زاویه راست در آرنج و مچ در راستای بازوها). بنابراین ، حتی توصیه می شود در صورت تداخل در حرکت ، آنها را بردارید یا آنها را تغییر دهید ، در حالی که بازوهای کم تنظیم شده می توانند باعث درد در بازوها ، به خصوص در شانه ها شوند.

 

 صندلی اداری لوکس

 

صندلی اداری خود را به درستی تنظیم کنید

تنظیم ارتفاع ، صندلی ، دسته های دستی ؛ اکنون که آن سنگ قیمتی نادر را پیدا کردید ، در اینجا ، مرحله به مرحله ، تمام تنظیمات اساسی را که باید روی صندلی دفتر کار خود انجام دهید ، برای لذت بردن از حالت نشسته راحت است.

 

 صندلی اداری لوکس

 

انتخاب صندلی اداری مناسب برای دورکاری خوب است ، تنظیم صحیح آن بهتر است. در اینجا چند نکته در مورد تنظیمات اساسی برای حداکثر راحتی آورده شده است.

تنظیم ارتفاع در حالی که جلوی صندلی ایستاده اید انجام می شود ، صندلی باید طوری تنظیم شود که درست زیر زانوها باشد. هنگام نشستن در پشت صندلی در حالی که پشت به پشتی نشسته اید ، پاها باید روی زمین صاف و زانوها را در زاویه راست قرار دهید.

 برای مدل های صندلی با عمق صندلی قابل تنظیم: صندلی را بلغزانید تا پشت زانوها مسدود نشود ، باید فاصله ای معادل دو انگشت بین صندلی و زانوهای شما وجود داشته باشد.

 تنظیم صحیح پشتی باید به صورت نشسته و صاف انجام شود. با استفاده از چرخ کنار صندلی ، تکیه گاه را تا جایی که پشت شما به درستی پشتیبانی کند ، بالا بیاورید.

 تنظیم هدست فقط در محصولات ارگونومیک امکان پذیر است ، باید بدون تحمل فشار به جلو گردن را پشتیبانی کند. استفاده از هدست بیش از هر چیز سلیقه ای است ، همه از آن پشتیبانی نمی کنند ، در این صورت بهتر است آن را بردارید تا در حرکت آزاد باشید.

 

 صندلی اداری لوکس

 

بیشتر بخوانید: دلایل استفاده از صندلی اداری ارگونومیک

 

توصیه های اضافی ما در مورد بهداشت از راه دور

انتخاب صندلی اداری مناسب برای استفاده شما و تنظیم صحیح ، خطر درد را تا حد زیادی کاهش می دهد. با این حال ، در اینجا چند نکته اضافی و عادت های خوب برای پذیرش هنگام کار در خانه وجود دارد:

هر دو ساعت 10 دقیقه استراحت کنید ، مخصوصاً اگر روی رایانه کار می کنید.

در طول روز به طور مرتب بلند شوید و برای کشش پاها کمی راه بروید.

بالاتنه و بازوها را بکشید.

فعالیت بدنی منظم داشته باشید یا حداقل سی دقیقه در روز پیاده روی کنید.

 

 صندلی اداری لوکس

 

صندلی راحتی، در میان تمام اشیایی که می توانیم در دفتر کار خود قرار دهیم، همان صندلی اداری است که بدون شک موقعیت اجتماعی افرادی که در آنجا نشسته اند را مشخص می کند. از تخت های سلطنتی گرفته تا صندلی اداری کلاسیک چرم سفید اداری، عبور از صندلی اداری آمازون، تا صندلی های پلاستیکی.

 

 صندلی اداری لوکس

 

در بازار صندلی های اداری بی نهایت سبک، قیمت، طرح، رنگ و مواد داریم. اگر زاویه دید را چند سانتی متر یا از روی صندلی حرکت دهیم، آن را به پشت خود منتقل می کنیم، صندلی راحتی از یک شی مبله و \"وضعیت\" به یک مکمل \"پزشکی\" تبدیل می شود.

 صندلی اداری لوکس

 

 

انتخاب صندلی اداری را نمی توان جدا کرد، یعنی از یکسری ملاحظات شخصی  ، قد شما چقدر است؟ آیا از گردن، رحم یا سایر مشکلات ستون فقرات رنج می برید؟ آیا می خواهید وضعیت خود را بهبود ببخشید؟ یا مثلاً به دنبال اشیایی هستید که نه تنها به عنوان یک صندلی کار ساده باشند بلکه می توانند افراد نشسته را نیز ماساژ دهند؟ پاسخ به این سوالات و سایر سوالات مشابه بستگی به این دارد که بدنبال چه جسمی باشید.

 

 صندلی اداری لوکس

 

 

به طور خلاصه، مناسب ترین صندلی اداری برای هشت ساعت کار صندلی است که راحتی کامل را برای کسانی که از آن استفاده می کنند، تضمین می کند. در نتیجه، در افراطی این نتیجه می گیرد که اگر محیط کار مشترک است یا حتی اگر چندین نفر از میز کار یکسانی استفاده می کنند، باید چندین صندلی مختلف را انتخاب کنید که بتواند نیازهای همه را برآورده کند.

 

 صندلی اداری لوکس

 

حتما بخوانید : چگونه صندلی اداری مناسب انتخاب کنیم؟

 

ساعاتی که جلوی رایانه سپری می شود، مجموعه ای از مشکلات را ایجاد می کند، که غالباً در پشت کاربر متمرکز است و در اینجا اثر درمانی جلسه به وجود می آید. این صندلی به عنوان یک شی طراحی است ، یک قطعه منحصر به فرد از مبلمان اداری، زیبایی را در هم آمیخته و از فضاهای راحتی عبور کرده و وارد دنیای پیچیده سلامتی و ارگونومی می شود.

 صندلی اداری لوکس

 

 

 

بهترین صندلی اداری ارگونومیک چیست؟

با مقایسه مدل ها و قیمت ها با یکدیگر، تفاوت های قابل توجهی قابل تشخیص است. این امر عمدتا به کیفیت مواد استفاده شده و مکانیسم های تنظیم موجود بستگی دارد.

در اصل، یک صندلی اداری خوب باید دارای یک قاب محکم، ترجیحاً از جنس استیل، یک مونتاژ کاملاً مناسب با چرخ های کاملاً ثابت باشد، و یک بالشتک که از کمر پشتیبانی می کند، حتی در صورت ساخت عظیم.

 

 

 صندلی اداری لوکس

 

اگر نیازهای ویژه ای دارید، صندلی های کاملاً ارگونومیک موقت در دسترس است که بیشتر به خسته نشدن بدن کمک می کند. بنابراین می توانید مدل هایی با تکیه گاه زانو، با پشتیبانی پشتی اضافی، با پشتیبانی تکان دهنده و ... .

با این حال مراقب باشید برای جلوگیری از آرامش بیش از حد و از دست دادن تمرکز، مدل های خیلی راحت را انتخاب نکنید.

 

 صندلی اداری لوکس

 

بیشتر بخوانید : صندلی های اداری ارگونومیک ، نحوه انتخاب

 

نحوه انتخاب صندلی اداری

برای همه شناخته شده نیست که کارمند، که استادانه آن را حسابدار نشان می دهد، چه مدت را صرف نشستن می کند و به طور باورنکردنی به 1700 ساعت در سال می رسد که جلوی میز خود در دفتر یا اتاق کار نشسته است!

ما واقعاً زمان زیادی را در این موقعیت می گذرانیم و بنابراین مکان نشستن به سوالی تبدیل شده است که شک بیشتری ایجاد می کند و بنابراین پاسخ های بیشتری ارائه می دهد.

 

 صندلی اداری لوکس

 

 

تا چند سال پیش، صندلی های مسافرتی منحصراً با ماتریس طراحی / قیمت خریداری می شدند، امروز ما باید موارد دیگری مانند ارگونومی، راحتی، اندازه، پایه و ثبات نسبی و سازگاری اجتناب ناپذیر با محیط زیست را به آنها اضافه کنیم. یک صندلی اداری ارگونومیک خوب می تواند کارهای زیادی در کاهش آسیب های محل کار داشته باشد.

 صندلی اداری لوکس

 

 

 ارگونومی به طور کلی در تصمیم گیری برای خرید صندلی های اداری نقشی اساسی دارد و این امر برای سلامتی مفید است. در واقع مطالعات نشان می دهد که یک صندلی اداری خوب است که ارگونومی باشد و می تواند کمک زیادی به کاهش آسیب های ناشی از کار در محل کار کند و حتی باعث می شود ساعات کاری که کارمندان درخواست درد در ناحیه سر، شانه ها، کمر و بازوها را دارند کاهش یابد.

  

اندازه مناسب چیست؟

وقتی صحبت از ارگونومی در رابطه با صندلی اداری می شود، هیچ اندازه ای متناسب با همه وجود ندارد. به همین دلیل است که توانایی تنظیم آن در ارتفاع فاکتور مهمی است. خیلی اوقات، می توانید ارتفاع نشیمن گاه و زاویه بازو و همچنین زاویه شیب و موقعیت تکیه گاه کمر را تغییر دهید.

  راحتی بدون شک هر حالت را راحت تر می کند تا عملکرد بهتری داشته باشد. بدون شک، در مقایسه، شما به راحتی نشسته کار می کنید ؛ ابعاد اساسی برای مدیریت فضا در دفتر ما است.

پایه و پایداری از نقاط برجسته است، زیرا حتی امروزه صندلی نیز اغلب \"واگن برقی\" است و بنابراین مجهز به چرخ است و سرانجام اثر محیطی اجتناب ناپذیری دارد! حتی صندلی اداری خمیده اگر گواهی سبز داشته باشد فروش بهتری دارد!

  

با مشاهده به سایت های متعدد، یا فروشگاه های پر زرق و برق در مرکز، و همچنین انبارهای صنعتی غم انگیز برخی از شرکت های چند ملیتی، دید ما با انتخاب های زیادی در مورد صندلی اداری پر شده است.

هنگامی که می خواهیم صندلی اداری را لمس کنیم، اولین فکر به بالشتکی است که دارد، زیرا بسته به ضخامت خود بالشتک، صندلی درجه خاصی از راحتی را ایجاد می کند. لایه دو لایه بالشتک بدون شک همان چیزی است که ما توصیه می کنیم.

  

برای پوشش می توان تعداد نامحدودی از مواد را انتخاب کرد. مصنوعی، چرم طبیعی، پلاستیک و غیره مواد باید با مکانی که صندلی را در آن قرار می دهیم و میانگین زمان استفاده از صندلی همراه باشد. اگر یک مکان گرم با استفاده بیش از شش ساعت، پوشش طبیعی را توصیه می کنیم، در غیر این صورت ماده ممکن است از اهمیت نسبی برخوردار باشد، از آنجا که گرم شدن صندلی، یعنی دمای ثابت سطح نشیمن، کاملاً با دمای خارجی و تعداد ساعاتی که همان فرد در آنجا نشسته است ارتباط دارد.

  

برای مطالعه بیشتر شما : جلوگیری از کمردرد با استفاده صحیح از مبلمان و صندلی اداری

 

احساس مهم دیگر نرمی صندلی است که توسط بالشتک و بدون شک طراحی تضمین می شود. شکل، رنگ و همه آن روابط زیبایی که باعث می شود ما یک صندلی راحتی را تعریف کنیم که اگر قیمت مناسب امکانات ما باشد، برای خرید به آنجا می رویم.

ما در سبک شغلی این راهنما را به سه بخش کلان تقسیم کرده ایم: صندلی دفتر اقتصادی، صندلی های ارگونومیک و صندلی اداری مسابقه ای.

  

آنها از چه ماده ای ساخته شده اند؟
 
دو نوع روکش ساده محبوب از مش و چرم (ساختگی یا واقعی) هستند، اگرچه یافتن صندلی های اداری پارچه ای امکان پذیر است. هرکدام مزایا و معایبی را ارائه می دهند که همیشه بهتر است در نظر گرفته شوند.
  
 
ساختار قابل تنظیم
 
داشتن یک صندلی اداری با ساختار خمیده برای از بین بردن تنش در ناحیه کمر بسیار مهم است. به این ترتیب می توانید راحت ترین موقعیت را نه تنها برای کار، بلکه برای گاه به گاه آرامش پیدا کنید.
 
انواع مختلفی از مکانیزم ها برای خم شدن و بستن صندلی های اداری وجود دارد. بیایید ببینیم آنها چه هستند و چه مزیت هایی دارند.
 
 

برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

 

 

 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.