در هر شرکت یا اداره و سازمان ، میز کنفرانس یکی از مهم ترین بخش های مبلمان اداری آن محسوب میشود که معمولا در اتاق جلسات یا کنفرانس قرار میگیرد. همانطور که آگاه هستین ، این میزها فضای زیادی را اشغال میکنند ؛ بنابراین باید فضای کافی برای میز کنفرانس وجود داشته باشد.

اگر کاتالوگ میزهای کنفرانس را جستجو کرده باشید ، وقتی نتوانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید ناامید کننده خواهد بود. چرا یک میز کنفرانس سفارشی ایجاد نمی کنید که کاملاً مطابق با دید و فضای شما طراحی شود و نه تنها به عنوان یک سطح عملکردی بلکه به عنوان یک نقطه کانونی در اتاق کنفرانس شما باشد؟ در مبلمان اداری آدینا ، فقط در چند مرحله می توانیم به شما در طراحی میز کنفرانس مناسب برای تجارت خود کمک کنیم.

 

 آنچه باید در مورد طراحی و ساخت میز کنفرانس بدانید

 

 از آنجایی که این میز کاربرد زیادی در هر اداره دارد باید در طراحی و انتخاب آن بسیار توجه کرد. این میزها در طرح ها و مدل های مختلف و متناسب با تعداد افرادی که قرار است از آن استفاده کنند ساخته می شوند. ارگونومی میزهای کنفرانس نیز مانند سایر میزهای اداری اهمیت زیادی دارد زیرا افراد ممکن است مجبور باشند چند ساعت متوالی پشت این میز وقت بگذرانند. معمولا برای ساخت این میزها از جدیدترین متدها و مواد اولیه استفاده می شود.

 

 آنچه باید در مورد طراحی و ساخت میز کنفرانس بدانید

 

جداول کنفرانس ساخت و ساز

در مبلمان اداری آدینا ، میزهای کنفرانس سفارشی ما در انواع مختلف ، اندازه ها ، سبک ها ، مواد و شکل ها ارائه می شوند. از میزهای گرد ساخته شده با چوب ها گرفته تا میزهای بزرگ و U شکل که می توانند 40 صندلی را در خود جای دهند ، می توانیم میز مناسبی برای تجارت شما ایجاد کنیم. اگر به دنبال یک میز کنفرانس سفارشی هستید که تمام قابلیت های مورد نیاز شما و همچنین زیبایی بیان شده را به شما ارائه دهد ، به مبلمان اداری آدینا  اعتماد کنید. ما می توانیم میز مناسبی را برای فضای و نیازهای شما را طراحی کنیم و بسازیم. ما فقط از بهترین مواد از جمله گیلاس ، آبنوس ، گردو ، افرا ، بلوط و همچنین شیشه ، فولاد ، سنگ و سایر مواد استفاده می کنیم.

 

 آنچه باید در مورد طراحی و ساخت میز کنفرانس بدانید

 

 

بیشتر بخوانید : همه چیز درباره خرید میز کنفرانس وجلسه از ابعاد تا انواع

 

جایی که صنعت سنتی با فناوری مدرن مطابقت دارد


همه پروژه های ما به عنوان یک ایده ، راه حلی برای مجموعه ای از مشکلات متقاطع که مشتریان ما تجربه می کنند ، شروع می شوند. هر طرحی که ما پیشنهاد می دهیم بی نظیر است. ما فرایندی را توسعه داده ایم که به ما امکان می دهد طیف گسترده ای از موارد مختلف ، از فهرست گسترده ای از مواد و تکنیک ها را بسازیم.

ساخت یک میز کنفرانس در فروشگاه ما عملی بین کارگران مختلف ، متخصص و فناوری پیشرفته ما است. همه روش هایی که ما استفاده می کنیم مبتنی بر ایده های سنتی در مورد چگونگی پیش آمدن اوضاع است. این صفحه شما را در روند ساخت میز کنفرانس سفارشی پاول داونز راهنمایی می کند.

 

 آنچه باید در مورد طراحی و ساخت میز کنفرانس بدانید

 

نحوه طراحی میز کنفرانس


 اگر به دنبال یک میز کنفرانس جدید هستید ، احتمالاً از قبل می دانید که گزینه های موجود محدود است. جداول خریداری شده یا پیش ساخته فروشگاهی معمولاً بی رمق هستند و در ازای دریافت ارزش زیادی دریافت نمی کنید. بسیاری از آنها گران هستند ، اما در عین حال ارزان ساخته می شوند ، و شما را به این فکر می اندازد که جدول جدید شما در واقع چه مدت دوام خواهد داشت.

وقتی خودتان  آنرا طبق نظر و سلیقه خود می سازید ، می دانید که چه می گیرید. علاوه بر این ، شما یک قطعه منحصر به فرد ایجاد می کنید که متناسب با دفتر شما و نیازهای شما است.

 

 آنچه باید در مورد طراحی و ساخت میز کنفرانس بدانید

 

حتما بخوانید : ویژگی های یک میز کنفرانس مدرن چیست؟جایگاه میز کنفرانس مدرن در مبلمان اداری کجاست؟

 

 این مقاله شما را در روند ساخت میز کنفرانس سفارشی راهنمایی می کند.

مشاوره و برنامه ریزی

مدیران اجرایی اکنون به طور متوسط 80٪ از روز کاری خود را در جلسات می گذرانند ، سمینارها ، کارگاه ها و کنفرانس ها ، مدیران میانی حدود 50٪ و اداری کارگران 20٪  و روند رو به افزایش است ، که باعث سفارشی سازی اتاق کنفرانس می شود. برنامه ریزی از همه مهمتر. پتانسیل مالی در صورت پشتیبانی جلسات کارآمد بسیار گسترده است و می تواند به این معنی باشد که سرمایه گذاری در مدت کوتاهی هزینه خود را پرداخت می کند.

 

 آنچه باید در مورد طراحی و ساخت میز کنفرانس بدانید

 

انتخاب چوب و سایر مواد

مهندسان طراح مشخص می كنند كه ما در پروژه های خود از چه نوع موادی استفاده می كنیم و مدیران پروژه های ما نمونه هایی را برای اینكه مشتریان ببینند چطور این انتخاب ها در فضای خود كار می كنند می فرستند ، اما انتخاب نهایی مواد در طبقه مغازه اتفاق می افتد. در بیشتر میزهای ما مقدار زیادی چوب وجود دارد. چوب از درختان به وجود می آید و هر درختی با درخت متفاوت است حتی اگر از یک گونه باشد. تا وقتی که به ما برسد ، چوب خشک شده و به ضخامت مناسب بریده شده است. وقتی کابینت سازان ما نقشه های خود را به تخته های چوبی می برند ، آنها در حال ارزیابی قطعاتی هستند که باید در برابر خصوصیات واقعی هر تخته ساخته شوند. رنگ ، شکل ، گره ها و علائم دیگر شخصیت نحوه استفاده از هر قطعه را تعیین می کند. با روکش ما ، که درختی است که به برش های بسیار نازکی بریده شده ، همین چالش است. یک فرد با مهارت بالا باید به هر قطعه نگاه کند و برنامه ریزی کند که چگونه آن را به قسمت مورد نیاز تبدیل کند.

همچنین تفاوت قابل توجهی در سایر مواد مورد استفاده ما وجود دارد. فلزات ، سنگ ، شیشه ، ورقه ورقه ،  حتی اگر از همان کارخانه بیرون بیایند ، قطعات جداگانه هرگز یکسان نیستند. و فرآیند تولید ما تنش هایی را ایجاد می کند که هنگام برنامه ریزی برای بازده مواد باید در نظر گرفته شوند ، همانند چوب. کابینت سازان ماهر و باتجربه ما سخت تلاش می کنند تا از هر ماده بهترین نتیجه را بگیرند.

 

 

 آنچه باید در مورد طراحی و ساخت میز کنفرانس بدانید

 

برای مطالعه بیشتر شما : اطلاعات ضروری در زمان انتخاب و خرید میز کنفرانس

 

ساخت قطعات میز

در یک کارگاه مدرن ، ماشین ها برش و افراد ماهر مونتاژ می کنند. می توان اطمینان داشت که تمام قطعات یک قطعه پیچیده کاملاً در کنار هم قرار می گیرند. ما انواع مختلفی از ماشین آلات برای برش ، حفاری ، چسب و شکل دادن چوب و فلز داریم. ما مجهز به اجرای صدها فرآیند مختلف تولید هستیم. بسیاری از ماشین های ما برای انجام یک فرایند در حجم بالا طراحی شده اند.

پس از ماشینکاری ، هر قطعه به دقت از نظر کیفیت بررسی می شود و سپس درون مجموعه ای روی سبد با سایر قسمتهای همان کار قرار می گیرد. این چرخ دستی ها تا زمانی که یک کابینت کار بر روی آن پروژه را شروع کند صف می کشند.

 

 آنچه باید در مورد طراحی و ساخت میز کنفرانس بدانید

 

 

مونتاژ اولیه

ماشین آلات در برش دقیق عالی هستند ، اما نمی توانند کارها را کنار هم قرار دهند. فقط دستان انسان با مهارت بسیار بالا می توانند همه کارهای لازم برای جا انداختن ، چسباندن ، سنباده زدن و بررسی کار ما را انجام دهند. روند ساخت ما با مونتاژ کامل هر قطعه به اوج خود می رسد. ما بررسی می کنیم که همه چیز زیبا ، روان و کاملاً متناسب با هم باشد. ما سخت افزار و هر تجهیزات A / V موجود در پروژه را بررسی می کنیم. پس از آن مدیران پروژه ما یک بررسی کیفیت مستقل انجام می دهند تا همه چیز درست باشد. سپس به اتاق پایان می رسد.

چوب باید تمام شود تا از آن در برابر سایش و کثیفی محافظت شود و زیبایی دانه را به وجود آورد. روش های بی شماری برای به پایان رساندن یک قطعه وجود دارد. ما می توانیم انواع مختلفی از پایان را انتخاب کنیم ، و هر یک از اینها را می توان به روش های مختلفی اعمال کرد. ما همچنین می توانیم چوب را با استفاده از رنگ ها رنگ کنیم ، همچنین می توانیم قسمت هایی از یک قطعه را با یک پایان و قسمت های دیگر را با دیگری به پایان برسانیم ، تا به ترکیبی از بافت و رنگ برسیم.

 

 آنچه باید در مورد طراحی و ساخت میز کنفرانس بدانید

مونتاژ نهایی و بازرسی

برای آخرین مرحله در ساخت میزهای کنفرانس ، تمام قطعات ما پس از بررسی کیفیت کف مغازه آنها از هم جدا شده و به صورت قطعه ای تمام می شوند. پس از اتمام کار ، هر قطعه را دوباره جمع می کنیم تا بررسی کنیم همه کار می کند. یک بار دیگر ، مدیران پروژه تمام جزئیات را بررسی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه چیز همانطور است که باید باشد. ما متناسب بودن تمام قطعات ، سخت افزار و ظاهر کلی را بررسی می کنیم. ما همچنین برای ثبت سوابق خود عکسهای زیادی از جدول تکمیل شده اتاق کنفرانس می گیریم.

 

 آنچه باید در مورد طراحی و ساخت میز کنفرانس بدانید

 

 

  برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید