در این شرکت با پلان باز، معماران طراحی خاصی با ادغام از چند محیط مختلف عمومی و خصوصی را داشته و همینطور ایجاد فضای مناسب ورزشی و شلوغ نبودن محیط توجه ویژه شده است. همینطور طراحان با استفاده از رنگ های روشن و یا بسته های رنگی که در محیط کاری ممکن است باشد تکیه نکرده ، بلکه دیوارهای این شرکت را با رنگهای خاص باعث شده که فضایی گرم و دوستانه فراهم کرده اند.

 

حتما بخوانید :مقایسه میز مدیریت مدرن با مبلمان کلاسیک -تفاوتها و شباهتها


 

 پلان دفتر کار شامل قسمت های مختلفی است که در کنار هم قرار گرفته و توسط خطوط منحنی فضایی خاص را فراهم نموده اند. اتاق های ساخته شده با دیوارهای شیشه ای نیز فضایی مناسب برای اتاق کنفرانس و یا اتاق انتظار فضایی کاملا خصوصی و آرام برای تمرکز بیشتر بر روی موارد کاری نیز فراهم کرده است و همچنین محیطی مناسب برای مکالمات تلفنی نیز میباشد. پرسنل این شرکت بدلیل شغل خاص مربوطه ، محل کار ثابتی نداشته ، برای همین آنها میتوانند در هر قسمت و هر گونه که بخواهند به فعالیت کاری خود در طی روز بپردازند. محیط کاری با پلان باز و همینطور میز کار بزرگ میتواند یادآور یک اتاق نشیمن زیبا و بسیار شیک برای شما باشد که این باعث افزایش راندمان کاری پرسنل میگردد.

 بیشتر بخوانید:پیاده سازی دکوراسیون اداری با هدف همکاری بیشتر پرسنل


 

 بسیاری از عناصر نصب شده در این شرکت کاربردی چند منظوره داشته است. به عنوان مثال دیوارچوبی در لابی شرکت که به عنوان یک تخته جذب کننده عمل کرده ، فضایی است که پرسنل و همین طور ارباب رجوع میتواند طرح های گرافیکی خود را با اشکال متفاوت روی آن نصب کند. همینطور نورپردازی های زیبا باعث شده نور کافی در محیط وجود داشته باشد و همچنین گلدان های بزرگی که نصب شده میتواند انرژی مضاعفی را به محیط بدهد. البته میتوان این گلدان ها را به عنوان جداکننده برای فضاهای مختلف نیز بکار برد که علاوه بر زیبایی میتواند تاثیر مثبت بالایی در ایجاد محیطی امن و دلپذیر بوجود آورد.

مقاله سودمند برای شما :دکوراسیون داخلی لوکس با تزیینات تجملاتی در منزل شما


 

 پنل های دیوارچوبی ، فضایی برای کار را بوجود آورده همینطو میتواند فضاهایی برای ورزش و یا استراحت کوتاه در حین انجام کار برای پرسنل را فراهم کرده تا این استراحت کوتاه باعث بالارفتن راندمان کاری و جلوگیری از ضعف ستون فقرات گردد. در انتها آشپزخانه این شرکت با 2 میز بزرگ، تاب، میز تنیس و یک چرخ گردان که کارکنان در حین استراحت ، به تفریح بپردازند و همینطور بعد از یک استراحت کوتاه با انرژی مضاعف به پشت میز کار خود برگشته و بهترین بهره را از ساعات کاری خود در شرکت ببرند داشته باشند.

 

 

این طرح میتواند ایده ای باشد برای شما عزیزان تا بهره بیشتر بتوانید بهترین طراحی را برای دفتر کار خود داشته باشید.

نورپردازی و استفاده از نورهای مصنوعی نیز در محیط کاری تان میتواند زیبایی محیط را دو چندان کند. البته اگر شما نور طبیعی کافی در محیط داشته باشید علاوه بر اینکه در هزینه های شما صرفه جویی میگردد میتواند زیبایی خاصی را برای محیط شما به ارمغان بیاورد.

به خاطر داشته باشید که طراحی های خاص میتواند دفتر کاری خاص برای شما به ارمغان بیاورد. دفتری که در ذهن ارباب رجوع بدلیل خاص بودن نقش بسته و در یادآوری دفتر شما برای دیگران تاثیر بسزایی دارد.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت آدینا تنها "شرکت مبلمان اداری در غرب تهران"  که کار طراحی و دکوراسیون میز پذیرش را بصورت تخصصی و سفارشی برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

 

لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید...

برای طراحی با کارشناسان مبلمان اداری آدینا تماس بگیرید.

                                                                    آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما

لطفا با کارشناسان ما در بخش فروش با شماره های زیر در ارتباط باشید...

   02144620089                  02144620087                02144620086               09384993620