توسعه و پیشرفت مبلمان اداری با گذشت زمان :

امروزه هیچ چیز نیست که دستخوش تغییر نسبت به زمان نشده باشد اما خیلی از وسایل هستند که بصورت خاص با رشد تکنولوژی ظهور کرده اند و یا تغییرات عمده در چهره داشته اند. از جمله این وسایل میتوان به مبلمان خانگی و همچنین مبلمان اداری اشاره کرد. تا همین سی سال پیش در آشپزخانه ها اثری از یخچال ساید بای ساید و ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی و ماکرو ویو و گاز توکار و هود و پکیج و... نبود اما امروزه یک طراح و دکوراسیون کار خانگی ، کابینت یک آشپزخانه با توجه به ابعاد و ظاهر همین وسایل طراحی و اجرا میکند.

توسعه و پیشرفت مبلمان اداری

حتما خیلی از افراد ، تلویزیونهای قدیمی را بخاطر دارند که خودشان در یک قاب چوبی درب دار پوشیده بودند. اما با تغییرات تکنولوژی و رشد اختراعات صوتی و تصویری ، صنعتی بنام تولید میز تلویزیون شکل گرفت که خود آن نیز هر روز دارد با توجه به تغییر چهره تلویزیون و ... تغییر جهره میدهد. از میز تلویزیونهایی که دارای طبقات و فضای کافی برای ذخیره نوار کاست و ویدیو بود تا الان که میز تلویزیون بسیار ساده و مدرن شده است ، در مبلمان اداری نیز همینطور تا همین چند سال آینده عمده کامپیوتر ها بسمت تکنولوژی All In One خواهند رفت و شاید دیگر تعبیه جای کیس در یک میز اداری بی معنی باشد. همچنین تکنولوژی بی سیم نیز دارد کم کم جای کابلها که بصورت گرد بر روی انواع میزهای مدیریت و کارشناسی در می آمد را حذف میکند.

توسعه و پیشرفت مبلمان اداری

امروزه علاوه بر طراحان که باید در زمان طراحی محصولات مبلمان اداری با آشنایی کامل با تکنولوژی روز و حتی پیش بینی توسعه آن محصولات خود را طراحی کنند. مدیران سازمان نیز از این حیطه بیرون نمانده و باید قبل از طراحی فضای اداری و تجهیز ساختمان با دکوراسیون اداری به این مسئله خوب فکر کرده و آنرا با مشاور خود در میان بگذارند ، بعنوان مثال اکنون در اتاق کنفرانس از تکنوالوژی صوت و تصویر و ابزاری نظیر بلندگوهای رومیزی ، پروژکتور ، مانیتورو... بوفور استفاده میشود.

توسعه و پیشرفت مبلمان اداری

 همگام  با فناوری حرکت کردن  یعنی گامی  رو به جلو در با هدف  سهولت و سرعت در اجرای پروژه های کاری و حرفه ای ، و همچنین  در خدمت گرفتن فناوری در مبلمان اداری یعنی در درجه اول ایجاد مبلمان در راستای نیاز های تکنولوژیک و اهداف و استراتژی های شرکت ، در درجه دوم بهره مندی آن از علم و تکنولوژی برای انسان مدرن امروز. قبلتر در دکوراسیون اداری جزیئات بیشتر مطرح بود ولی امروزه سبک طراحی مدرن ، کار را بسمت سادگی و کاربردی بودن سوق داده است. افرادیکه هنوز به مسئله انطباق مدرنیته با فضای کاری پی نبرده اند مجبورند هزینه و زمان بیشتری را برای رسیدن به اهداف خود بپردازند.

 توسعه و پیشرفت مبلمان اداری

مبلمان اداری _ انطباق با فناوری

مبلمان اداری نیز به نسبت گذر زمان و پیشرفت فناوری دستخوش تغییرات شده است. در این عصر برخوردار نبودن از ابزار های مناسب و مدرن ، باعث می شود که در پیشرفت کارمان نتایج درخشانی حاصل نشود. به عبارتی مدرنیته به همراه علم توانستند دنیای جدید امروز را خلق کنند.

توسعه و پیشرفت مبلمان اداری

بیشتر بخوانید:چرا ذهن ما تقارن در طراحی را دوست دارد ؟

نسبت به ۲۰ سال گذشته فناوری تغییرات بسیار کرده است ، مبلمان اداری نیز تحت شعاع چنین موضوعی قرار گرفته است. به عبارتی در میز اداری وسائلی همچون ، لپ تاپ ، پرینتر ، مانیتور ، چراغ کار و بسیاری از وسائل لازم دیگر اضافه شده اند که برای هر یک جای مخصوصی باید تعبیه شود. به عبارتی به دلیل بیشتر شدن وسائل مورد نیاز ، باید جا برای ذخیره کردن وسائل وجود داشته باشد ، برای مثال آیا مبلمان اداری نباید فضا برای پنهان کردن کابل ها را داشته باشد؟ آیا اتاق کنفرانس شما نیاز به داشتن ویدئو کنفرانس ندارد؟

توسعه و پیشرفت مبلمان اداری

بر هیچ مدیری پوشیده نیست که قبل از ایده پراکنی ، مهمترین موضوع انتخاب مکان و در راستای آن خرید مناسب برای شرکت یا سازمان است. به طور قطع مبلمان اداری نشان دهنده نوع تفکر مدیران آن سازمان یا شرکت است. تطبیق با فناوری یعنی گامی رو به جلو در جهت داشتن سهولت و سرعت در پروژه های کاری و حرفه ای است. در خدمت گرفتن فناوری در مبلمان اداری یعنی در درجه اول خلق مبلمان در راستای نیاز های تکنولوژیک و اهداف و استراتژی های شرکت ، در درجه دوم بهره مندی آن برای انسان مدرن امروز است.

توسعه و پیشرفت مبلمان اداری

در گذشته مبلمان اداری با جزئیات بیشتری طرح می شد ، ولی امروزه سبک های طراحی به سوی سادگی بیشتر و کاربردی تر رهنمون شده است. به معنایی دیگر دانش فیزیولوژی بدن انسان و به طبع آن ساخت ایده هایی که بتواند نیاز های فیزیکی و روانی زندگی ماشینی این عصر را سامان ببخشد. به عبارتی انطباق مدرنتیه در فضای کاری و برای مبلمان اداری امری ضروری و ویژه است.

توسعه و پیشرفت مبلمان اداری

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086 در تماس باشید .