اگر کاتالوگ میزهای کنفرانسرا جستجو کرده باشید ، وقتی نتوانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید ناامید کننده خواهد بود. چرا یک میز کنفرانس سفارشی انتخاب نمیکنید که کاملاً مطابق با دید و میل شما باشد و نه تنها به عنوان یک سطح عملکردی ، بلکه به عنوان یک نقطه کانونی در اتاق کنفرانس شما باشد؟ با مبلمان اداری آدینا میتوانید میزهای کنفرانس خود را با طراحی دلخواه ، مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت سفارش دهید.  در ادامه به چگونگی طراحی میز کنفرانس میپردازیم ، با ما همراه باشید.

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

نحوه طراحی میز کنفرانس سفارشی 

مرحله 1: ابعاد اتاق خود را تعیین کنید

اولین قدم در فرایند طراحی این است که به طور عملی در مورد تعداد افرادی که برای نشستن نیاز دارید فکر کنید. در مبلمان اداری آدینا ، می توانیم میزهای کنفرانس سفارشی را برای کاربران از چهار تا 20 نفر یا بیشتر ایجاد کنیم. حتی اگر معمولاً فقط با تعداد انگشت شماری از افراد جلساتی برگزار میکنید ، باید بزرگترین گردهمایی را که ممکن است در اتاق کنفرانس خود داشته باشید در نظر بگیرید و صندلی های خود را بر این اساس انتخاب و سفارش دهید.

 طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

بیشتر بخوانید : میز کنفرانس U شکل

 انتخاب یک میز کنفرانس بسیار کوچک اشتباه پرهزینه تری نسبت به انتخاب میز بزرگتر از حد نیاز شما است ، خصوصاً اگر شرکت شما قصد رشد دارد. اگر جلسه ای با تعداد افراد زیاد برگزار شود اما یک میز کنفرانس خیلی کوچک باشد ، باعث می شود که فضا برای نشستن کم و فشرده شود. شما همچنین باید محدودیت های اندازه اتاق کنفرانس خود را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که میز شما به راحتی در فضا قرار می گیرد. محوطه اتاق کنفرانس خود را اندازه بگیرید ، و هر منطقه ای را که توسط مبلمان دیگر اشغال می شود کم کنید ، بنابراین می دانید با چه ابعادی باید کار کنید. میزهای کنفرانس شما باید به گونه ای طراحی شده باشد که اگر اطراف آن فضای خالی زیادی داشت ، آن را پر کند. این فاصله باید در یک اتاق کوچک حداقل 106 سانتی متر و در اتاق های بزرگتر به 182 سانتی متر نزدیک باشد. پس از تعیین میزان فضای موجود در اتاق و کاهش میزان مورد نیاز برای سایر موارد، حداکثر ابعاد میز کنفرانس خود را خواهید داشت. آگاهی از این موضوع با نیازهای صندلی شما می تواند به شما در انتخاب اندازه مناسب برای میز کنفرانس سفارشی کمک کند.

 

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

مرحله 2: سبک خود را انتخاب کنید

هنگامی که محدودیت های مکانی خود را دانستید ، می توانید شروع به تجسم شکل ظاهری میز خود کنید. یکی از مزایای قابل توجه تهیه میز کنفرانس سفارشی برای تجارت شما این است که می توانید سبکی متناسب با مارک و سایر دکوراسیون انتخاب کنید. ما می توانیم متناسب با دیدگاه شما سبک های سفارشی ایجاد کنیم.

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

حتما بخوانید : میز کنفرانس پایه فلزی

 

برخی از مواردی که باید در نظر گرفت شامل موارد زیر است :

 

Live edge ( لبه زنده ) : این میز چیزی واقعاً منحصر به فرد برای اتاق کنفرانس شما ارائه می دهد. این میزها مستطیل شکل هستند ، اما از دو نیمه تشکیل شده اند ، قسمت داخلی هر نیمه یک لبه طبیعی بریده نشده است. این لبه ها شکاف کوچکی را ایجاد می کنند که در وسط میز قرار دارد ، به این معنی که معمولاً نمی خواهید افراد را در انتهای میز بنشانید. این صفحه چوبی طبیعی با پایه فلزی ساخته شده که حالت زیبایی را ایجاد می کند که زیبایی طبیعت را به اتاق کنفرانس شما وارد می کند.

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

 

پایه رویه: دارای یک پایه مستطیل مستحکم است که از ورق های فلزی تشکیل شده است. ما رومیزی را از چوب برای شما انتخاب می کنیم و برای جلب توجه بصری بیشتر یک لبه زنده را در اختیار شما قرار می دهیم. می توانید ارتفاع این میز را متناسب با صندلی های سنتی یا به عنوان میز ایستاده تنظیم کنید.

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

 

راه آهن: میز راه آهن کاملاً صنعتی به نظر می رسد ، و آن را برای شرکت هایی که زیبایی شهری را پذیرفته اند و می خواهند اتاق کنفرانسشان متناسب با این سبک باشد ، استفاده می کند. این میز دارای یک پایه فلزی با الهام از قطارها و پل های زیر شانه ای به همراه یک میز رومیزی چوبی مستطیل شکل است.

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

 

 

ریفت: میز کنفرانس ریفت دارای ظاهری زیبا و مدرن است که در اکثر محل های کار مدرن در خانه مناسب است. این میز دارای پایه پانل مشکی با رومیزی از چوب جامد است. سادگی و قابل تنظیم بودن این طراحی میز ، آن را به گزینه ای عالی برای بسیاری از شرکت ها تبدیل کرده است.

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

رودخانه: این مدل سبکی خلاقانه و منحصر به فرد است که باید در نظر گرفت. ما این میز را مانند یک میز لبه زنده می سازیم ، اما در این حالت ، شکاف ایجاد شده توسط لبه های زنده رو به داخل را با شیشه های رودخانه شفاف آبی پر می کنیم. از آنجا که اکنون می توانید افراد را در انتهای میز بنشانید ، حالت زیباتری به اتاق کنفرانس خواهد داد.

 

 طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

تخته تک: همانطور که از نامش پیداست ، یک میز تک دال دارای یک میز رومیزی است که یک تخته چوب مداوم با لبه زنده در دو طرف میز است. این امر باعث می شود میز تک دال طبیعی ترین سبک موجود باشد. هر میز کنفرانس تک دال منحصر به فرد است و همه آنها از زیبایی و جلوه ای برخوردار هستند.

 

 طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

چوب جامد: میزهای جامد چوبی میزهای کنفرانس عالی و همه منظوره ای هستند که از دوام کافی برخوردار هستند. شما می توانید از میان چوب های جنگلی با کیفیت بالا انتخاب کنید ، و ما میز رومیزی چوب را با یک پایه فولادی جفت می کنیم که از پشتیبانی محکم برخوردار بوده و به میز چوبی شما زیبایی میبخشد. 

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

 

Trestle: میزهای کنفرانس Trestle نام خود را از نوع پایه میز مشخص می کنند. کفش های چوبی انتهای میز را پشتیبانی می کنند و یک تیر بین آنها قرار دارد. پایه های ترستل ظاهری روستایی دارند.

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

دره: این میز نوعی میز لبه زنده است که فاصله قابل توجهی بین لبه های زنده شیب دار دارد تا امکان نصب منابع تغذیه و پورت های داده را فراهم کند. همه سبک های این میز می توانند قدرت و داده را با هم ادغام کنند ، اما این سبک این کار را به گونه ای انجام می دهد که عملکرد فناوری پیشرفته و طراحی طبیعی را با هم ترکیب می کند.

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

آبشار: لبه های آبشار به یک ویژگی محبوب در پیشخوان ها و میله های آشپزخانه مدرن تبدیل شده اند ، و همچنین می توانند روی میز کنفرانس خیره کننده باشند. بالای میز به طور یکپارچه در پایین کناره ها ادامه می یابد و ظاهری زیبا و آبشاری را ایجاد می کند. این میزها ، نشیمن در هر دو طرف را دارند ، اما نه در انتها. علاوه بر انتخاب گزینه سبک ، می توانید سفارش خود را با انتخاب قرار دادن آرم یا لمس شخصی دیگر ، بیشتر سفارشی کنید. به عنوان مثال می توانید مارک تجاری خود را به عنوان یک قطعه منبت ، حکاکی یا روکش وینیل اضافه کنید. ایجاد یک میز اتاق هیئت مدیره مارک دار یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن این واقعیت است که شما در مبلمان سفارشی سرمایه گذاری کرده اید.

 

حتما بخوانید : میز کنفرانس ام دی اف (MDF) و طراحی انواع آن

 

مرحله 3: نوع چوب را انتخاب کرده و تمام کنید

ما در مبلمان اداری آدینا در ساخت میزهای چوبی زیبا تخصص داریم. گفته شد ، ما کوارتز را به عنوان یک ماده جایگزین رومیزی برای برخی از میزها ارائه می دهیم. کوارتز بسیار بادوام است. ظاهری شبیه به سنگ مرمر ، با رگه های زیبایی که به آن جلوه لوکس می بخشد. کوارتز همچنین به اندازه کافی خنثی است که تقریباً در هر جایی جای می گیرد. اگر میز رومیزی چوبی را انتخاب می کنید ، انواع مختلفی از چوب برای انتخاب وجود دارد و روش های مختلفی برای تکمیل هرنوع آن وجود دارد. این بدان معناست که شما می توانید نوع چوبی را پیدا کنید که کاملاً با مبلمان موجود شما مطابقت داشته باشد یا آن که گزینه بهتری دارد را انتخاب کنید. در پایان بیایید نگاهی به گونه های چوب داشته باشیم :

 گردو :  دارای بافت دانه باز است . این نوع محبوب ترین نوع چوبی است که برای میزهای کنفرانس ارائه می دهیم. این ماده پرهزینه تری نسبت به سایر گونه های چوب است ، اما با در نظر گرفتن رنگ قهوه ای طبیعی غنی ، یک چوب سخت زیبا است. 

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

افرا: افرا دارای بافت دانه بسته است ، به این معنی که لمس آن صاف است . افرا دارای برچسب قیمت در سطح متوسط است. همراه با بلوط سفید ، افرا یکی از پرکاربرد ترین گزینه ها برای گزینه های رنگ آمیزی است. رنگ ثابت نور افرا آن را قادر می سازد تا به راحتی لک شود. 

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

بلوط سفید : بلوط سفید چوبی سنگین و دانه باز است. مانند گردو ، می تواند گرانتر از سایر گزینه های چوب باشد ، اما یک چوب فوق العاده سخت است ، به این معنی که فوق العاده با دوام است. وقتی بلوط سفید را انتخاب می کنید ، از داشتن بسیاری از گزینه ها برای انتخاب نیز بهره مند می شوید.

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

بلوط قرمز : بلوط قرمز برخی از مزایای بلوط سفید را شامل می شود ، از جمله سختی و دوام ، و قیمت آن مشابه است. تفاوت اصلی این است که بلوط قرمز به طور طبیعی رنگ گرم تری دارد. بلوط قرمز همچنین یک دانه باز است ، اما می تواند بافت بارزتری نسبت به بلوط سفید ، با طرح های چرخان زیبا داشته باشد.

 

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

گیلاس : گیلاس به دلیل رنگ طبیعی خیره کننده ای که دارد بسیار دوست داشتنی است. مانند افرا ، دارای بافت صاف و دانه بسته است. همچنین از نظر هزینه یک گزینه سطح متوسط است. نکته ای که باید در مورد گیلاس در نظر گرفت این است که ، به دلیل حساس بودن به نور ، می تواند با گذشت زمان رنگ آن تیره شود.

 

 

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید