مبلمان اداری ارگونومی

در رعایت اصول ارگونومی ، به منظور فراهم کردن یک موقعیت مناسب برای نشستن باید در قسمت عضلات پشت و گردن حداقل فشار را نسبت به کفه صندلی داشته باشیم که تقریبا با زاویه ۵ درجه قدرت جابجایی نسبت به وزن فرد را داشته باشد و در نتیجه با تکیه بر پشتی احساس راحتی کامل به فرد دست دهد ، زاویه کفه صندلی با پشتی تقریبا باید ۱۰۵ درجه باشد ( ۱۰۰-۱۱۰ درجه ) و ارتفاع آن برای نوع متوسط حدود ۶۴.۵ سانتیمتر باشد ، پشتی باید در ناحیه کمر دارای بر جستگی به سمت جلو باشد که به تدریج به طرف بالا از برجستگی آن کاسته شده و هم تراز سطح پشتی شود.

مبلمان اداری ارگونومی

مبل اداری ارگونومی لازمه هر شرکت و کسب و کار است که دلیل بر پیشرفت و توسعه آن شرکت می شود ، مبلمان اداری ارگونومی بر سه جنبه مهم اثر گذار است: 

  • افزایش بهره وری 
  • صرفه جویی در هزینه 
  • سلامت کارکنان

پس بسیار مهم است که بدانیم تنها با توجهی عمیق به این ۳ مورد تا چه میزان می توان بر گردونه موفقیت در دنیای کسب و کار نشست و به عبارتی آن را هدایت کرد.

بیشتر بخوانید: میز اداری با کیفیت ، مبلمان اداری با کیفیت چیست؟

مبلمان اداری ارگونومی

در اینجا چند مورد بسیار موثر در مبلمان اداری ارگونومی وجود دارد:

۱- در یک صندلی خوب سرمایه گذاری کنید. مهم است که سعی کنید صندلی های مختلف را قبل از تصمیم به خرید ، نسبت به راحت بودن آن اطلاع پیدا کنید. صندلی های اداری ارگونومی بسیار مناسب هستند. این صندلی ها برای طراحی نشسته / ایستاده ، انعطاف پذیری ، حرکت و تنظیم ارتفاع طراحی شده اند. انتخاب درست صندلی اداری نخستین گام برای برآورده کردن ۳ مورد گفته شده در بالا است.

مبلمان اداری ارگونومی

۲- ایستاده باشید ، این یک واقعیت شناخته شده است که افرادی که بیش از حد نشسته اند ، به بیماری های قلبی ، دیابت و مرگ زودرس دچار می شوند. منظور از ایستاده باشید به این معنا است که حتی صندلی اداری مناسب و ارگونومی هم باعث نمی شود شما لحظاتی را از روی صندلی بلند شده و حرکتی انجام دهید. برخورداری از سلامت روحی و جسمی باعث افزایش بهره وری می شود.

مبلمان اداری ارگونومی

۳- قیمت محصولات اداری بسیار مهم است ، شما با خریداری یک مبلمان اداری ارگونومیک می توانید تا سال های کسب و کار خود را بیمه کنید ، مبلمان اداری خوب نخستین گام در صرقه جویی در هزینه ها است. محصولات اداری گستردگی بسیاری دارد ، ولی در این بین می توانید با مراجعه به سایت های فروشگاهی معتبر جهت خرید اقدام کنید.

مبلمان اداری ارگونومی


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086 در تماس باشید .