خصوصیات مبلمان اداری مدرن

ویژگی های مبلمان اداری مدرن چیست و چه عواملی آنرا از دیگر سبک های مبلمان اداری متمایز میکند؟

مبلمان اداری مدرن نیز مانند سبک های دیگر مبلمان و دکوراسیون اداری یک سبک کاری در طراحی و تولید مبلمان اداری میباشد. البته همیشه ما در برابر کلمه مدرن از کلمات سنتی و یا کلاسیک استفاده میکنیم.

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

خصوصیاتی که مبلمان اداری مدرن را از سبک مبلمان اداری کلاسیک کاملا متمایز میکند بصورت خلاصه در ذیل ارائه میگردد.

1-استفاده از رنگهای روشن و عمدتا سفید در نمای اصلی

در مبلمان مدرن بر خلاف سبک کلاسیک که عمدتا از رنگ های طرح چوب استفاده میشود عمدتا از رنگ‌های روشن و بخصوص رنگ سفید استفاده می‌شود. این امر باعث میشود تا فضای کار بزرگتر دیده شود و این برای شرکتهایی که فضای کاری کوچکی دارند یک مزیت محسوب میشود. چون در جاهای کوچک رنگ تیره احساس خستگی و خفگی به کارکنان القا میکند ولی رنگ روشن باعث آرامش و شادابی آنها میگردد. البته رنگ روشن چون سریع کثیفی را نشان میدهد خود عاملی برای تمیز نگه داشتن مبلمان نیز میباشد. البته این انتخاب رنگ در سبک مبلمان اداری مدرن یقینا با توجه به اصول روانشناسی رنگ بوده که باعث میشود تا حس نشاط و سر زندگی به کارکنان در محیط کار منتقل گردد.

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

2-استفاده از ایده های خاص و سبک مدرن در طراحی

طراحان مشهور دنیا با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توانمندی ماشین آلات تولیدی دیگر دستشان در ارائه انواع طرح های خیال پردازانه و طرحهای جذاب باز است. در این طرحها رنگ و نقش با هم آمیخته می شوند و در عین سادگی ، المانهای مدرنیته را ارائه می نمایند. عمدتا طرحهای مدرن مبلمان اداری همگی برمبنای تفکر خاصی بوده و نتیجه آنها هم اینست که حداقل برای چند لحظه در مورد محصول ارائه شده انسان را به فکر فرو ببرند.

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

3-استفاده از فلز براق

دیگر استفاده کامل از چوب و ام دی اف در سبک مدرن منسوخ شده است. طراحان این سبک بر خلاف سبک کلاسیک تمایل زیادی به استفاده از چوب ندارند و بیشتر از فلز براق و استیل در کارها استفاده میکنند در پایه ها تابلوی میز اختلاف سطح و... عمدتا این استیل است که جایگزین ام دی اف شده است که خود این انتخاب زیبایی بیشتری به مبلمان اداری میبخشد. این امر باعث شده تا در دکوراسیون اداری نیز دست طراحان برای استفاده از سایر المانهای مبلمان اداری مدرن بازتر شود.

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

4-سبک بودن کار

مبلمان اداری کلاسیک همیشه سنگین است این بخاطر استفاده عمده از چوب میباشد ولی برخلاف آن مبلمان اداری مدرن خیلی سبک تر از کلاسیک میباشد و به همین دلیل جابجایی آن براحتی صورت میپذیرد و در زمان حمل و نقل بخصوص در راهروهای شرکت هایی که فاقد اسانسور میباشند کمتر اسیب میبیند.

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

5-ساده بودن سبک طراحی مدرن در مبلمان اداری

سبک مدرن از سادگی استفاده میکند و سعی میکند تا با پرهیز از شلوغی بیجا در فضای اداری ، محیط مناسبتری را برای کارکنان تدارک ببیند و البته این باعث میشود تا بیننده نیز بتواند ارتباط راحتتری با این نوع مبلمان اداری برقرار نماید. عمدتا افراد جوان و مد روز در پی استفاده از لوازم مدرن اداری هستند و بیشترین تاثیر این لوازم نیز بر روی آنان میباشد این پرسنل همیشه از تغییر استقبال میکنند و حتی بنوعی سنت شکنی را نیز دوست دارند. شاید مدیران قدیمی بهیچ عنوان تمایل به کار در یک دفتر کار با رنگ نارنجی را نداشته باشند ولی جوانان عاشق اینگونه تغییرات هستند.
مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن 

شرکت مبلمان اداری آدینا با داشتن واحد تخصصی طراحی و استفاده از سبک های بروز جامعه اروپا و با همخوانی آن با سنتها و سلیقه مشتریان خود اقدام به طراحی سفارشی و تولید انواع مبلمان اداری مدرن در قالب انواع میز اداری مدرن ، پارتیشن اداری مدرن ، دیوارکوب اداری مدرن و کانتر اداری مدرن نموده است. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره 02144620089 تماس بگیرید.

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

دکوراسیون اداری مدرن:

“هرچه کمتر بهتر” . این یکی از اصول دکوراسیون مدرن است. در دکوراسیون مدرن هر چه مبلمان کمتر باشد ، جلوه بیشتری دارد. در اتاق‌های مدرن امروزی بیش از رنگ های تیره به اتاق سبکی خاص داده و آن را کلاسیک و مدرن نشان می دهند. در این نوع دکوراسیون ، معمولا وسایل دکور در یک اتاق محدود به میز ، کاناپه و اشیاء معدودی است.

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

اتاق خواب مدرن
توصیه های زیر می تواند برای مدرن جلوه دادن اتاق خواب مفید باشد. از یک تخت کوتاه با دو پاتختی و دو چراغ در روی آنها استفاده کنید. می توانید مجسمه ، نقاشی روی دیوار ، لوستر ، کاغذ دیواری و قالیچه نیز داشته باشید. یک میز آرایش همراه با صندلی مدرن ، زیبایی بیشتری به اتاق خواب می دهد.

بیشتر بخوانید: صندلی اداری مناسب و راحت

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

اتاق پذیرایی مدرن
اتاق پذیرایی بیانگر سلیقه و حس هنری صاحب خانه است. در سبک مدرن می توان برای مبلمان اتاق پذیرایی از کاناپه ، مبل و میز جلوی آن ، میز ناهارخوری و صندلی ، دیوارهای رنگی ، ست تلویزیون ، کتابخانه و سایر تجهیزات دکوری استفاده نمود. استفاده از چند شمع به رنگ روشن داخل جاشمعی زیبا برای مدرن جلوه دادن اتاق پذیرایی مفید است.
جهت دکوراسیون مدرن اداری ، می توان با ترکیبی از پارتیشن و مبلمان اداری مناسب ، به طرحی ایده آل دست یافت. 

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

آشپزخانه مدرن
آشپزخانه مدرن انرژی شما را در انجام کارها افزایش می دهد. آشپزخانه مدرن دارای فضای منظم بوده و وسایل اضافه در آن دیده نمی شود.
انتخاب رنگ سفید برای کشوها و استفاده از صندلی های بدون دسته در مدرن جلوه دادن ظاهر آشپزخانه مفید است.

حتما بخوانید:طراحی مدرن دکوراسیون داخلی

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

اتاق ناهارخوری مدرن
اگر می خواهید همواره از خوردن غذا با اعضاء خانواده یا دوستان خود لذت ببرید و حس خوبی در خانه داشته باشید ، از مبلمان مدرن مانند میز ناهارخوری بزرگ با سطح شیشه ای همراه با صندلی های شیک در اتاق ناهارخوری استفاده کنید. یک لوستر رنگی مناسب در بالای میز ناهارخوری یا استفاده از چراغ های دکوری ، زیبایی خاصی به این اتاق می دهد. آویختن پرده های تزیینی در رنگ های جذاب مانند قرمز شاد ، ارغوانی ، قهوه ای یا سقید را فراموش نکنید.

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

سرویس بهداشتی مدرن
رنگ های آبی روشن ، بنفش ، سبز ، صورتی و نارنجی موجب آرامش جسم و روح انسان می شوند. نورپردازی ملایم ، رنگ های لوکس و آینه های دیواری آرامش بخش بوده و فضا را مدرن می کنند. مدرن بودن سرویس بهداشتی صرفا به معنی استفاده از رنگ های سرد و سفید نیست. امروزه تنوع رنگ وسایل بهداشتی بسیار گسترده بوده و هر کس به سلیقه خود می تواند حق انتخاب داشته باشد.

مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086 در تماس باشید .