میزمدیریت , یکی از مهمترین اجزای یک مجموعه و شرکت می باشد که باید در انتخاب آن دقت کافی به عمل آید ؛ زیرا , مدیر ساعت زیادی از روز خود را بر روی میز و صندلی اداری می گذراند. البته میز مدیریت علاوه بر استاندارد هایی که باید داشته باشد باید زیبا و با کیفیت نیز باشد , زیرا در زیبایی فضای شرکت یا مجموعه نقش مهمی دارد.

محیط کاری شما معمولا جایی است که بیشتر زمان و روز خود را آنجا میگذرانید. به همین علت این محیط باید مناسب سلامتی و بهره وری بیشتر شما باشد. پس به عنوان یک مدیر یا کارمند باید قبل از خرید تجهیزات اداری به نکات مهمی پرداخته شود. توجه داشته باشید که انتخاب میز مدیریتی مناسب به اندازه خرید یک صندلی ارگونومیک مهم است ؛ به این دلیل که نوع طراحی میز مدیریت میتواند در برخورد و روحیه شما تآثیر بگذارد.

در این مطلب سعی کردیم به طور کامل به نکات مهم و ضروری در انتخاب میز مدیریت بپردازیم .

نکات مهم و لازم در انتخاب میز مدیریت

سه عاملی که باید قبل از انتخاب میز اداری به آن توجه داشت:

1_ نحوه چیدمان فضای اداری

به نحوه چیدمان محیط کاری خود نگاه کنید. دقت کنید که فضای کاری شما به صورت باز یا بسته است؟ یا اگر برای دفتر دورکاریتان قصد خرید میز دارید , با توجه به ابعاد اتاق میتوانید قسمتی از آن را به میز کارتان اختصاص دهید یا نه؟ پس حتما قبل از خرید توجه داشته باشید که ابعاد مورد نیاز برای میز کارتان را اندازه گیری کنید.

2_ میزان بودجه

باید به میزان بودجه خود بعد از اندازه گیری دقیق ابعاد میز مدیریت و اداری توجه نمود , به این دلیل که امروزه میز های اداری و مدیریتی بسیاری با قیمت های متفاوت در بازار عرضه میگردد.

3_ سبک میز اداری

بعد از در نظر گرفتن دو عامل قبلی باید به سراغ ظاهر و سبک میز اداری و میزهای مدیریت مورد نظر خود بروید. آیا شما ترجیح میدهید به جای یک میز مدرن ایستاده به سراغ سبک های کلاسیک بروید؟ امروزه میز های اداری از چوب های مختلف از جمله بلوط یا گیلاس و روکش های مختلف به رنگ های خاکستری یا قهوه ای اسپرسو , سیاه و سفید تولید میشوند که انتخاب هر یک از آنها به سلیقه شما بستگی دارد. به یاد داشته باشید که میز کار شما نشان دهنده حرفه , شخصیت کاری و نام تجاری شما است.

نکات مهم و لازم در انتخاب میز مدیریت

آیا انتخاب یک میز مدیریت مناسب برای یک شرکت تازه تاسیس حائز اهمیت می‌باشد؟

همان طور که به خوبی می دانید لوازمی که در شرکت تازه تاسیس شده به کار میرود از نکات بسیار مهمی برخوردار است که باید به آن توجه زیاد داشت. به خاطر اینکه شرکت های تازه کار هنوز شروع به کار نکرده‌اند و به دنبال جذب مخاطب و مشتری هستند , باید از وسایل هوشمندانه برای شرکت خود استفاده کنند که بسیار دقیق باشد تا بتواند تبلیغی برای شروع فعالیت آن شرکت تازه تاسیس باشد.

نکات مهم و لازم در انتخاب میز مدیریت

اتاق مدیریت یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در شرکت حائز اهمیت است چون بخش مرکزی و مهم هر شرکت میباشد و همه ی افراد به نوعی با آن سر و کار دارند. به همین خاطر , به دلیل دقت مراجع کنندگان به این بخش از شرکت باید تمامی لوازم مورد استفاده در اتاق مدیریت از روی آگاهی کامل و با مطالعه دقیق انتخاب شود تا بتواند در بدو ورود مراجعه کننده تاثیر به سزایی روی آن داشته باشد و حس خوشایندی را به مخاطب انتقال دهد. 

حال میخواهیم اطلاعاتی را در زمینه میز مدیریت در اختیارتان قرار دهیم .

 نکات مهم و لازم در انتخاب میز مدیریت

چگونه یک میز مدیریتی مناسب برای خود انتخاب کنیم؟

بی شک قسمت مدیریت یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین قسمت های هر سازمان و شرکتی می‌باشد , قسمتی که همه ی فعالیت‌های آن شرکت و سازمان در این بخش انجام میشود و مهم ترین تصمیمات در آن گرفته میشود. پس باید در انتخاب لوازم این قسمت دقت بسیاری به کار گرفته شود و از لوازم و وسایلی استفاده شود که در شأن و شکوه این هسته مهم و راس شرکت باشد. میز مدیریتی اولین چیزی است که در ورود به اتاق مدیریت خودنمایی کرده و می‌تواند عظمت و شکوه بخش مدیریت را نشان دهد. حال اگر شرکت شما تازه تاسیس است و به تازگی فعالیت‌های خود را شروع کرده است باید میز مدیریتی مناسبی را برای این بخش تهیه کنید. برای اینکه بتوانیم دیزاین این بخش مهم از شرکت را به بهترین شکل طراحی کنیم , باید نکات بسیار مهم و در عین حال ساده توجه به سزایی داشته باشیم.

نکات مهم و لازم در انتخاب میز مدیریت

چیز هایی که راجع به انتخاب میز های مدیریتی نمیدانید !

در موقع انتخاب کردن میز مدیریتی مناسب باید به طراحی مناسب , کیفیت و از همه مهمتر متریال مصرفی میز مدیریت توجه به سزایی داشت. در شرکت ها به خصوص شرکت های تازه تاسیس شده باید میز مدیریت به گونه ای انتخاب شود که سایز آن با سایز سایر میزها متفاوت بوده و در شأن مدیریت باشد. باید توجه داشت در زمان انتخاب میز مدیریت حتماً به ارگونومی آن توجه داشته باشید تا در مدت زمان استفاده از آن شخص مورد نظر احساس خستگی و ناراحتی نکرده و خریدی درست و اصولی و آگاهانه داشته باشید. حتماً به تناسب میز مدیریت انتخابی با سایر لوازم و طرح و دکوراسیون این بخش مهم از شرکت توجه داشته باشید و سعی کنید هماهنگی میان تمامی لوازم و وسایل اتاق مدیریت وجود داشته باشد.

نکات مهم و لازم در انتخاب میز مدیریت

یک میز مدیریت مناسب چه ویژگی‌های باید داشته باشد؟

اندازه میز مدیریتی:

همان گونه که میدانید میز مدیریت با توجه به لوازم و وسایل زیادی از قبیل سیستم کامپیوتر , تقویم , لوگو و آرم شرکت و ..... باید ابعاد و اندازه بزرگ‌ تری نسبت به سایر میزها داشته باشد. هر چه میز مدیریت اندازه بزرگ‌ تری داشته باشد مدیر مجموعه شما راحت‌تر می‌تواند به امور مربوطه رسیدگی کند. اگر فضای اداری بزرگی دارید , می توانید یک میز بزرگ با قفسه های زیاد تهیه کنید. اگر مجبورید میز کار را در گوشه ای قرار دهید , یک میز کار کنجی گزینه خوبی است. 

طرح و فرم میز مدیریتی: 

میزهای مدیریتی در دو سبک که شامل سبک کلاسیک و مدرن هستند در بازار وجود دارند که شما بسته به سلیقه و دکوراسیون بخش مدیریت می‌توانید مورد مناسب خود را خریداری کنید. جنس این میزها نیز از شیشه , چرم , چوب و ... می‌باشد.

ارتفاع و رنگ میز مدیریتی:

ارتفاع میز مدیریت به صورت استاندارد طراحی میشود تا مدیریت مجموعه در زمان استفاده از آن احساس ناراحتی و ناخوشایندی نکند و به میز دسترسی کامل داشته باشد. ارتفاع میز کار شما باید به گونه ای باشد که موقع تایپ روی صفحه کلید , بازو ها و دستانتان با زمین موازی باشند. پاهایتان باید به راحتی زیر میز و به صورت صاف روی زمین قرار بگیرند. در اینصورت میتوانید به سراغ میزهایی که پایه های قابل تنظیم ارتفاع دارند بروید.

رنگ‌های تیره به دلیل جذابیتی که دارند می‌تواند بهترین انتخاب برای میزهای مدیریتی باشند. سعی داشته باشید که رنگ میز انتخابی شما با سایر لوازم و وسایل موجود در اتاق مدیریت هماهنگی داشته باشد.

کیفیت میز مدیریتی:

به دلیل حساسیت بخش مدیریت میزی که برای این بخش انتخاب و خریداری می‌شود باید از بهترین و با کیفیت‌ترین و مرغوب ترین جنس در ساخت آن استفاده شده باشد تا بیان کننده شکوه و بزرگی این بخش بوده و مراجعین با ورود به قسمت مدیریت و مشاهده میز باشکوه و با کیفیت شما بیشتر اهمیت این بخش را درک کرده و از درستی خدمات ارائه شده توسط شرکت شما اطمینان حاصل کنند.

سطح کافی برای میز مدیریتی:

قبل از انتخاب میز اداری , سبک کار خود را در نظر بگیرید. آیا شما فقط به لپ تاپ و قاب عکس نیاز دارید یا باید اطرافتان را با گیاهان یا مواردی از این قبیل شلوغ کنید؟ پس باید توجه لازم به کافی بودن سطح میز داشته باشید. امروزه میزهایی طراحی شده اند که دارای سوراخ ها یا کانال های سیم کشی هستند که میتوان سیم های مزاحم را از این طریق مخفی نگه داشت تا بتوان سطح میز را برای کار افزایش داد.

مبلمان اداری آدینا تولید کننده ی انواع میز مدیریت با طرح کلاسیک , شیک و مدرن با قیمت مناسب و بهترین کیفیت قابل عرضه می باشد.

لطفا برای آگاهی از قیمت محصولات ما با شماره تلفن های 02144620086و 09026262002تماس بگیرید .

 نکات مهم و لازم در انتخاب میز مدیریت


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش شرکت مبلمان اداری آدینا  با شماره 44620086در تماس باشید .