16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

بانک بیمه صرافی

پروژه مبلمان اداری تجهیز انواع بانک ، بیمه و صرافی :
آدینا با توجه به مشی اختصاصی خود در طراحی و ساخت مبلمان اداری سفارشی بمنظور جلب نظر مشتریان خاص خود . واحد دکوراسیون اداری را در سازمان خود پیش بینی کرده که کار آن انجام پروژه های مبلمان اداری از مشاوره اولیه تا تحویل کامل کار میباشد . در این راستا به  شرکتهای  بیمه و صرافی و بانک و موسسات مالی و اعتباری نگاه ویژه داشته است . از مشتریان آدینا در زمینه طراحی مبلمان اداری خاص میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
پرداخت الکترونیک سامان کیش
کارگزاری بانک رفاه 
بانک قوامین 
بانک کار آفرین
بانک مهر اقتصاد
بیمه امین پارسیان 
بیمه سامان
صرافی آراکس و....
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

تاثیر دکوراسیون اداری در فضای بانک ها

طراحی دکوراسیون اداری در بانکها:

مبلمان اداری آدینا با اجرای بیش از ده شعبه بانک و شعبات خدمات رسانی برای شرکت بیمه سامان و شرکت پرداخت الکترونیک ،تصمیم گرفته است تا از طریق وبلاگ تخصصی خود این تجربیات و درس آموخته های ناشی از اجرای این پروژه ها را با خوانندگان همیشگی خود در میان بگذارد . طراحی و دکوراسیون اداری بانکها قواعد و اصول خود را دارد که در اینجا بصورت خلاصه وار برای شما ارائه میشوند در ادامه با تیم تحریریه مجله تخصصی آدینا همراه باشید

 دکوراسیون و مبلمان اداری در بانک ها

ضرورت طراحی و دکوراسیون داخلی بانک ها:

در جوامع پیشرفته و کشورهای در حال توسعه بانک ها یکی از بخش های مهم در رشد اقتصادی و توسعه  جامعه محسوب میگردند . همواره هدف اصلی بانکها و آنچه که بعنوان شعار برند خود انتخاب میکنند ایجاد رفاه بیشتر برای مردم و کمک به تولید و توسعه اقتصادی و اجتماعی افراد جامعه بوده است . البته این امر با ارائه انواع تسهیلات و وام های بانکی به بخش های مختلف مانند تولید ، مسکن ، ازدواج ، خرید خانه و... محقق میشود هر چقدر دامنه این خدمات گسترده تر و متنوعتر باشد مردم بیشتری برای استفاده از آنها ترغیب میشوند و همچنین سرمایه گذاران بیشتری نیز برای دریافت سود متعارف از بانکها به آنها مراجعه میکنند .با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

عواملی علاوه برمواردی مانند تسهیلات نیز در جذب مشتریان و سپرده گذاران به بانک موثر میباشد یکی از آنها فضای اداری مناسب بانک برای مشتریان و یا بعبارتی طراحی و پیاده سازی دکوراسیون اداری در یک بانک با توجه به خدماتی که به مشتریانش ارائه میدهد میباشد . در این زمینه بانکهای مختلف با یکدیگر رقابت دارند .

برای مطالعه شما :زیبا کردن دفتر اداری با تکنیکهای دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری

دکوراسیون و مبلمان اداری در بانک ها


چرا باید بعضی از شعبات  بانکها مجددا برای دکوراسیون داخلی  باز طراحی شوند:


خوشبختانه کشور ما ایران از سالها پیش دارای بانک و خدمات بانکداری شده است . قدمت بعضی از بانکها در ایران به هشتاد سال قبل نیز باز میگردد که البته این مایه مباهات ما ایرانیان میباشد .ولی به همین دلیل قدیمی بودن  دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری به کار رفته در این شعبات به سالها پیش تعلق دارد . این امر بخصوص در شهرستانها بیشتر به چشم میخورد ، این طرحها شاید همه یک روزی چشم نواز و زیبا بوده اند ولی دیگر امروزه بهیچ عنوان خریدار نداشته و برای کاربران امروزی هیچگونه جذابیتی بهمراه ندارند .عمدتا از صندلی های قدیمی و مبلهای قدیمی در این بانکها استفاده شده است . تابلوی ورودی آنها قدیمی است . کف شعبه موزاییک قدیمی و شکسته شده دارد . روی میزهای چوبی به وفور رد خودکار و پاشش جوهر مشاهده میشود . مدیران امروزی اهمیت رضایت مشتری را درک کرده اند و برای همین در سالهای اخیر بسیاری از شعب بانکها نوسازی و بازسازی شده اند .

حتما بخوانید :مبلمان اداری لوکس، توصیه هایی برای خرید مبلمان اداری لوکس

 دکوراسیون و مبلمان اداری در بانک هاطراحی ادارات یک بانک در شهر استانبول

معماران گروه طراحی داخلی تیم barkirkure دفاتری را برای یک شرکت خدمات مالی بانک ING،واقع در استانبول ترکیه طراحیکرده اند.پروژه بازسازی شعبه بانک ING ترکیه در ماسلاک(maslak)،استانبول قرار دارد. این بانک نقش مهمی در اقتصاد شهر استانبول دارد. در استانبول است. در ابتدا، ما پروژه و برنامه کاری را با همکاری و مشارکت کارمندان انجام دادi و تلاش کردیم با شناخت از انتظارات و نیاز های آنان فضایی با نشاط و مناسب فراهم آوریم.

طراحی و دکوراسیون اداری

 

نتایج به دست آمده از بررسی ها بیانگر آن بود که اکثریت کارکنان از رنگ های به کار رفته و محل و نحوه قرار گیری اتاق های کار احساس رضایت نمی کنند چرا که معتقدند تعداد اتاق های ملاقات نه تنها کافی نیست بلکه حتی به خوبی نیز طراحی نشده است. علاوه بر این هیچ فضای مشترکی برای تعاملات موجود نیست.٣/۴ کارمندان نیازمند فضایی مجزا برای داشتن تمرکز کافی بر کارشان و ٩/١٠ آنها نیاز به تغییر مکان کاری در طی ساعات کارشان هستند. .٪‏٧۵ آنان از کافی نبودن نور و ٪‏٩٠ از شرایط تهویه نامناسب رنج میبرند.اکثریت کارمندان دچار مشکلاتی چون سردرد و کمر درد هستند که البته نتیجه خستگی بسیار است! مشکل قابل تأمل دیگر،  میز های عریض و طویل و اتاق های اجرایی و اتاق های کنفرانس مجزا هستند که به تعبیری از بین برندهی فضایی است که میتواند بهینه تر استفاده شود.دستاورد تمام این بررسی ها تعیین نقشه راهبردی و استراتژی مناسب در طراحی این پروژه میباشد.

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

تلاش بر این است که این ساختار منعطف و مناسب در تمامی بخش های ساختمان حاکم باشد.برای سهولت مدیریت شرایط برای مدیران و دستیاران میز های آنان در گوشه هایی از فضا قرار دارد.اتاق های کار در کنار پنجره ها قرار داده شده اند تا کارمندان از نور خورشید لذت ببرند.اتاق هایی مانند اتاق های ملاقات که به طور معمول به نورگیری کمتری احتیاج دارند اکثراً در فضا های داخلی تعبیه شده اند.با حفظ و توجه به ساختار مرکزی ساختمان،بخش ها و واحد های مشترک در اطراف این مرکز قرار گرفته اند.با بهره جستن از فواید تکنولوژی امروز،اتاق های کار با قابلیت حمل و جا به جایی طراحی شده است.هدف از طراحی داخلی اداری و اجرای این ایده ایجاد دکوراسیون اداری مدرن و متفاوت برای انجام فعالیتی درست و متفاوت است.

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

طراحی و دکوراسیون  مخصوص صرافی جه ویژگیهایی باید داشته باشد ؟

 

ظرافت هایی که در طراحی و دکوراسیون فضای اداری باید در نظر گرفت بسیار متفاوت است با زمانیکه قرار است برای مثلا دکوراسیون آشپزخانه اقدام کرد.در محیط های شخصی  اگر قرار باشد برای دکوراسیون منزل و یا دکوراسیون اتاق خواب و… تصمیمی گرفته شود کاملا شخصی بوده و با توجه به سلیقه افراد همان خانه می باشد.اما محیط اداره بسیار متفاوت است و قرار است به نوعی کار شود که تا جای ممکن سلیقه همه افراد و مراجعه کنندگان در ان لحاظ شود و باعث رضایت مندی عمومی افراد شود.

 دکوراسیون داخلی صرافی

اصول کلی دکوراسیون اداری :

 

مراکز تجاری که در مبحث طراحی داخلی علاوه بر زیبایی که باید در ان به کار گرفته شود می بایست به موارد امنیتی آن نیز توجه ویژه ای مبذول داشت صرافی های می باشند.در واقع برای دکوراسیون داخلی صرافی باید مانند ایده هایی که برای یک طلا فروشی از نظر امنیت در نظر گرفته می شود در نظر گرفت.همچنین با توجه به اینکه معمولا مراجعه کنندگان به صرافی ها از قشر پر در آمد جامعه می باشند باید تا آنجایی که می توان محیطی بسیار شیک و مدرن ایجاد نمود.

حتما بخوانید :توصیه های کاربردی برای دکوراسیون داخلی دفتر وکالت 

 دکوراسیون داخلی صرافی

اهمیت دکوراسیون اداری:

 در میان اداره جات و شرکت ها شاید این شرکت ها بودند که ابتدا به اهمیت این موضوع پی برند و متوجه شدند که باید برای دکوراسیون محیط خود حتما فکری اساسی نمایند.دکوراسیون شرکت باید علاوه بر زیبای های بصری که در آن به کار گرفته می شود حتما کاربردی بوده و موجب افزایش راندمان کاری کارکنان شود.حتما دقت داشته باشید که برا ی کارکنان باید تا جایی که ممکن است فضایی هر چند خصوصی ایجاد کرد تا انها تمرکز کاریشان بالاتر رفته و بتوانند با راندمان بالاتری برای اداره مورد نظرشان کار و فعالیت نمایند.

 دکوراسیون داخلی صرافی

امنیت در دکوراسیون داخلی صرافی:

 مبحث دکوراسیون داخلی صرافی شاید از این جهت نسبت به سایر موارد طراحی و دکوراسیون اداری دارای پیچیدگی های بیشتری باشد که دو مقوله زیبایی و ظرافت و امنیت در بعضی نقاط در روبروی هم قرار خواهند گرفت. ممکن است نیاز باشد برای بخشی از دکوراسیون داخلی محیط از ظرافت خاصی در طراحی استفاده کرد تا محیط زیباتر جلوه دهد اما همین ظرافت ممکن است میزان امنیت محیط را به چالش بکشد.

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری با کیفیت در محیط کار

 دکوراسیون داخلی صرافی

زیبایی در دکوراسیون داخلی صرافی:

 در واقع یک طراح و دکوراتور حرفه ای باید بتواند با تفکری صحیح و منطقی راه حلی برای اینگونه موارد بیابد و با انتخابی صحیح هم دکوری زیبا را خلق نماید و هم اینکه میزان امنیت محیط را تا سطح قابل قبول و استانداردی بالا ببرد.نباید صرفا به خاطر زیبایی دکور امنیت را فدای آن کرد و .از طرفی نمی توان به خاطر بالا بردن امنیت از هر چیدمان و طرحی در محیط صرافی استفاده کرد. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه داشت این است که مکان صرافی در کدام منطقه از شهر واقع شده است. در واقع نوع منطقه ای که صرافی در آن واقع شده است بسیار در تایین طرح نهایی برای دکوراسیون داخلی صرافی تاثیر گذار است.

اگر شما صاحب یک شرکت هستید یا در یک محیط اداری فعالیت می کنید احتمالا تاکنون برای شما به اثبات رسیده است که فضای کار و دکوراسیون داخلی یک دفتر اداری تاثیر مستقیمی با افزایش کارایی کارکنان و رضایت شغلی آنان دارد. پژوهش های علمی ثابت کردند که این تنها یک احساس نیست بلکه از نظر علمی بسیار مهم است که چیدمان دکوراسیون اداری خاص، نورپردازی محیط و کاربرد رنگها و نیز انتخاب مبلمان باید بسیار حرفه ای و با رعایت دقیق استانداردها و اشراف به علم دکوراسیون داخلی و معماری صورت بگیرد.

 دکوراسیون داخلی صرافی

آدینا پیشرو در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بانکها و صرافی ها:

 همچنین تاثیر ذهنی و بصری که از یک دکوراسیون اداری خاص و حرفه ای بر مراجعان و کارفرمایان برجا می ماند غیر قابل چشم پوشی است. بنابراین اگر قصد دارید در محل کارتان تغییراتی ایجاد کنید بهتر است به صورت اساسی و حرفه ای صورت گیرد تا هم وقت و هزینه شما مدیریت شود و هم نتیجه ی کار بسیار رضایت بخش و مطلوب باشد.

گروه آدینا با کادری مجرب و حرفه ای و با چندین سال تجربه موفق در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع دکوراسیون های مختلف برای مراکز دولتی و غیر دولتی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در این زمینه می باشد.اگر دوست دارید تا از آخرین نمونه کارهای ما هم در زمینه صرافی و هم در دیگر موضوعات دیدن نمایید پیشنهاد می کنیم حتما به صورت حضوری به دفتر شرکت ما مراجعه نموده و از آخرین پروزه های به انجام رسیده توسط ما بازدید به عمل آورید.بهترین و زیباترین دکوراسیون تجاری را برای صرافی شما در نظر خواهیم گرفت.با ما با شماره 02144620086در تماس باشید .

دکوراسیون داخلی صرافی

مهمترین اصل در رعایت دکوراسیون داخلی برای صرافی جدا از مبحث زیبایی بصری که باید داشته باشد حتما موارد امنیتی است و باید به شدت به این موضوع توجه ویژه ای داشت تا امکان هر گونه سو استفاده ای را به حداقل ممکن برساند.این مورد تنها با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای در زمینه معماری داخلی میسر خواهد شد. پس حتما شما صرافان عزیز در هنگام انتخاب مجری پروژه تان به این امر توجه لازم را داشته باشید تا در نهایت بهترین و شیک ترین دکوراسیون داخلی صرافی رابرایتان ایجاد نمایند.

 دکوراسیون داخلی صرافی

طراحی و دکوراسیون اداری

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 بیشتر بخوانید :دکوراسیون اداری دفتر گوگل

برای درک بهتر برتری محل کار های قابل جابه جایی که محیطی جایگزین را برای کار به وجود آورده است، باید به این نکته توجه داشت که فضا های کاری استاندارد به میز و محلی مشترک برای استفاده همگانی بدل شده اند.با انجام اصلاحات،ما عادت و روال استفاده از میز و صندلی های همیشگی را بر هم زده ایم.میز های بزرگی که به اصطلاح “استفاده شخصی!” داشته اند،از بین رفته و کارکنان تنها باید در جست و جوی مکانی برای قرار دادن لپ تاپ خود باشند.این احساس آزادی و راحتی به آنان برای انجام کار بهتر انگیزه میدهد.این عبارت”جابه جایی” و تحرک تنها در دفاتر جدید بانک ING ترکیه صدق نمی کند.در حال حاضر تمام ساختمان تحت پوشش اینترنت بی سیم است.تمام کارمندان شاغل و حاضر در مجموعه از وسایل ارتباطی عصر جدید و تکنولوژی گسترده برای برقراری ارتباط استفاده میکنند که البته اینترنت و داده بی سیم (wireless) به طور وسیع در دسترس است.برای اینکه سقف به حداکثر ارتفاع خود برسد و درک و تصویر کهنه را از فضاسازی به چالش بکشد،از سقف هایی بدون حفاظ و آزاد به جای سقف های کاذب استفاده کرده ایم.تمام مشکلات سیستم مکانیکی با استفاده از سقف های مشبک دراطراف بخش داخلی و مرکزی ساختمان حل شده است.تکنولوژی انسداد jet nozzle در بخش های اداری و اتاق های ملاقات به کار رفته است.

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

به این طریق یکی از مشکلات مطرح شده قابل حل است.ما برای حفظ شادابی و پویایی کارمندان از روشی نو آورانه بهره جسته ایم.به همین علت رنگ ها و آگهی های تبلیغاتی فضای کاری را احاطه کرده و حس راحتی بودن در منزل را تداعی میکند.ما دیدگاه جدیدی را در استفاده از آشپز خانه ارائه داده ایم.کانتر هایی برای صرف غذا و نوشیدنی موجود است و هم چنین فضا های شخصی برای تماس های خصوصی و منفذها و قفسه هایی برای قرار دادن متعلقات و نامه های الکترونیکی هر فرد ایجاد شده است.

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

با مدیریت فضا های موجود،فضا های مشترک نقش و جایگاه مناسبی را در تمام ساختمان دارند.به عنوان نمونه در سالن های غذا خوری هر کس هر آنچه را احتیاج دارد میابد و نیز محلی را برای صحبت و تعامل با دیگر افراد.سالن های غذا خوری تبدیل به قلب پروژه شده اند چرا که آنرا به منظور استفاده چند گانه به بخش هایی تقسیم کرده ایم.این عملکرد چند منظوره شامل ملاقات،مطالعه،مکالمه با افراد گوناگون و به وجود آمدن زمین بسکتبال شده است.سالن بزرگ و مجهز غذا یه جای آنکه تنها برای سپری کردن ساعتی جهت صرف غذا باشد،تبدیل به قلب تپنده ای برای پروژه و محلی مملو از فعالیت های متنوع برای کارکنان می باشد.

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

طراحی و دکوراسیون اداری

 

طراحی و دکوراسیون اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

استفاده از ایده های خلاقانه برای آرامش بیشتر مشتریان بانک:

 

امروز دوره دوره رقابت است .تمامی بانکها به پرسنل خود می آموزند که چگونه با مشتریان برخورد مناسب داشته باشند ولی صرفنظر از این آموزش چیزهای دیگری هم هست که هم در آرامش پرسنل و هم در آرامش مشتری تاثیر گذار است .معمولا بانکها در جاهای پرتردد شعبه های جدید خود را افتتاح میکنند و این یعنی مشتری باید در ترافیک و استرس وارد بانک شود وجود یک شعبه با دکوراسیون اداری خاص بانک میتواند این استرس را به حداقل برساند . همچنین استفاده از کانترهای زیبا بنحویکه هم ارتباط بین مشتری و کارمند بانک را بهتر کند و هم حس اعتماد و امنیت را به هر دو طرف بدهد بسیار مهم است در طراحی دیوارها و همچنین کانترها ، معمولا بانکها برای تمامی شعب خود از یک طرح و ایده استفاده میکنند . که بیانگر رنگ سازمانی آن بانک نیز میباشد .استفاده از مبلهای انتظار زیبا و راحت در بخش انتظار مشتریان بسیار حیاتی و ضروری به نظر میرسد ، همچنین استفاده از صندلی های رحت و دارای استاندارد و اصول ارگونومیک برای کارمندان بانک بسیار اهمیت دارد . صندلی مشتری باید با پیشخوان بانکی هماهنگی داشته باشد تا بتواند براحتی سندی را بنویسد و امضا کند .

 بیشتر بخوانید :راهنمای انجام دکوراسیون اداری دفاتر .چرا به دکوراسیون اداری خاص نیاز دارید؟

دکوراسیون و مبلمان اداری در بانک ها

برند سازی با استفاده از طراحی شعب :

 در طراحی شعب بانکی باید بحث برند سازمانی و فرهنگ سازمانی و همچنین استراتژیهای بانک عامل نیز کاملا درک و پیاده سازی شود . در این نوع طراحی باید جایگاه کلیه ذینفعان بدرستی تعریف و مشخص گردد . بررسی تبعات استفاده از مبلمان اداری با سبک مدرن یا سبک کلاسیک نیز توسط مشاوران باید انجام گردد . مبلمان اداری آدینا بارها با انجام پروژه هایی خاص نظیر تبدیل یک مغازه به یک شعبه بانکی توانسته تا توان خود را به معرض نمایش بگذارد ما در رزومه کاری خود انجام دو پروژه برای بانک کار آفرین و بیش از ده پروژه برای  پرداخت الکترونیک سامان کیش  و همچنین شعب خدمت رسانی بیمه سامان را در شهرهای مختلف ایران داشته ایم و خوشبختانه دریافت گواهینامه حسن انجام کار کتبی از مدیریت ارشد این سازمانها بیانگر کیفیت و زیبایی پروژه های آدینا میباشد . در صورتیکه نیاز به طراحی شعب بانکی خود دارید حتما با مشاوران ما با شماره 02144620089تماس بگیرید .

دکوراسیون و مبلمان اداری در بانک ها

پیشنهاد میکنم این مطلب را هم بخوانید : چگونه بهترین طراحی داخلی را برای مطب خود پیاده کنیم


شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.