دکوراسیون بانک ،بیمه وصرافی

مبلمان اداری بیمه سامان

از {{model.count}}

پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان

تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
استعلام محصول :
02144620086
09026262002
مقایسه
کمی صبر کنید...

شرکت بیمه سامان ، یکی از مشتریان دائمی ماست .آدینا با انجام پروژه های مبلمان اداری و دکوراسیون اداری در این شرکت توانسته تا حس رضایت را به مدیران این شرکت منتقل کند . کار با بیمه سامان همیشه لذت بخش است .مشتریان سخت گیر و مشکل پسند ما همیشه سازمان ما را ارتقاء داده اند . در ادامه تصاویر تجهیز طبقات مختلف این سازمان ، با انواع میز مدیریت ، کارشناسی، کنفرانس ، و کارگروهی و همچنین پارتیشن اداری سفارشی را ملاحظه میکنید.با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

ارسال مطمئن به سراسر کشور
قیمت مناسب

قیمت مناسب

کیفیت بالا قیمت مناسب
تضمین کیفیت کالا

تضمین کیفیت کالا

بالاترین کیفیت ممکن
طراحی سفارشی

طراحی سفارشی

طراحـی و تولید سفارشی

پروژه تجهیز مبلمان و دکوراسیون اداری بیمه سامان

شرکت بیمه سامان ، یکی از مشتریان دائمی ماست .آدینا با انجام پروژه های مبلمان اداری و دکوراسیون اداری در این شرکت توانسته تا حس رضایت را به مدیران این شرکت منتقل کند . کار با بیمه سامان همیشه لذت بخش است .مشتریان سخت گیر و مشکل پسند ما همیشه سازمان ما را ارتقاء داده اند . در ادامه تصاویر تجهیز طبقات مختلف این سازمان ، با انواع میز مدیریت ، کارشناسی، کنفرانس ، و کارگروهی و همچنین پارتیشن اداری سفارشی را ملاحظه میکنید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان

شرکت بیمه سامان -طبقه پنجم -دفتر مرکزی

اهمیت صنعت بیمه امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست ، صنعت بیمه مانند صنعت بانکداری بعنوان محرک و پشتیبان صنایع دیگر میباشد . در این میان اهمیت دادن به فضای کاری ، هم برای پرسنل این صنعت خوشایند است و هم برای مشتریان .اهداف و چشم انداز بیمه سامان بشرح زیر اعلام شده اند :بیمه سامان تا سال ۱۴۰۰، با ایجاد حس اعتماد در فعالیت های خود و ارائه خدمات به مشتریان هدف و صنعت بیمه، سرآمد خواهد بود.ارائه خدمات بیمه ای متنوع و با کیفیت به اشخاص حقیقی در منطقه خاورمیانه و کشورهای مشترک المنافع (CIS) با رویکرد نوآورانه.
پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان

ارزشهای محوری بیمه سامان :

• مشتری مداری
• خلاقیت و نوآوری
• تامین اعتماد و آرامش

تعالی فردی و سازمانی
• پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی
• کار تیمی و تعامل سازنده در درون سازمان

شرکت بیمه سامان با درک این موضوع  ، برای تجهیز مبلمان اداری و دکوراسیون اداری  طبقه پنجم دفتر مرکزی خود از شرکتهای بنام و مطرح در این صنعت دعوت نمود و با دادن یک فرصت مناسب برای طراحی ، طرحهای ارائه شده توسط شرکتهای مختلف را بررسی و در نهایت کار را به شرکت تجهیز دفتر یکتا واگذار نمود .
پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان

جزئیات طرح پروژه مبلمان اداری بیمه سامان

مدیران این شرکت  با طبقه بندی سالن به بخش کارمندان ، مدیران و مشتریان توانستند با توجه به اهمیت هر کدام از این افراد ، فضای کافی را در اختیار آنها قرار دهند در این میان طراحان شرکت مبلمان اداری آدینا  با ارائه طرحهای متنوع دوبعدی چیدمان و طرحهای سه بعدی در نهایت با کارفرما در مورد طرحهای چیدمان به جمع بندی رسیدند و بعد از آن نوع میزها و سایر ملزومات اداری تعیین گردید . کار این طبقه کاملا سفارشی بود و مدیران بیمه سامان با استفاده از عنصر خلاقیت و استفاده مناسب از نظرات مشاور یک محیط ایده آل و زیبا را برای همکاران خود فراهم آوردند .
پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان
رنگ محصولات و ابعاد و طرح آنها کاملا سفارشی و مطابق درخواست کارفرما بود . خوشبختانه توان شرکت آدینا در ارائه مبلمان اداری سفارشی بسیار بالاست هم در بخش طراحی و هم در بخش تولید ، و این مسئله رضایت مشتریان را نیز در پی دارد .زمانبندی اجرا برای کارفرما بسیار اهمیت داشت و دلیل آن نیز استخدام مدیران و کارمندان جدید برای این بخش بود بنابراین شرکت با توجه به درک الزامات کارفرما  با ارائه یک زمانبندی دقیق و فشرده توانست کار یک طبقه را در مدت یکهفته اجرایی و نصب نماید . خوشبختانه بعد از انجام کار مشتری رضایت کامل از زمانبندی و اجرا و همچنین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده را داشت و با دادن یک گواهی حسن انجام کار رضایت قلبی خود را از این مسئله بیان نمود . واگذاری پروژه های دیگر از سوی این کارفرما ، در مدت دوسال بعدی ، خود گواهی این مدعا میباشد .

پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان

محدوده پروژه مبلمان اداری بیمه سامان

این پروژه شامل فرآیندهای  اندازه گیری ، طراحی دو بعدی و سه بعدی ، تولید ، و نصب  میگردید .

طراحی و تولید میز مدیریت

طراحی و تولید میزهای کارمندی

طراحی و تولید پارتیشن اداری سفارشی مشبک

تامین صندلی اداری مدیریتی

تامین صندلی اداری کارمندی

تامین  مبل اداری و میز پذیرایی

تامین پاراوان و پرده های اداری

طراحی و تولید کانتر پذیرش لوکس

 و دکوراسیون اداری بیمه سامان


پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان

 مبلمان اداری آدینا مجری  انواع پروژه های  تجهیز دفاتر خصوصی و سازمانهای دولتی  میباشد . برای آشنایی با خدمات  ما به وب سایت ما مراجعه نمایید.

 چالشهای پروژه مبلمان اداری بیمه سامان

همیشه در انجام پروژه محدودیتهای ابعادی نظیر فضای موجود و آنچه که مشتری تمایل دارد نام آنرا استفاده حداکثری از فضا بگذارد وجود دارد . ما در پروژه مبلمان اداری بیمه سامان  بنا به خواست کارفرما موظف بودیم تا نهایت استفاده را از فضای موجود ببریم و بیشترین تعداد کارمندان را در این طبقه با توجه به نوع خدمت و فعالیتشان مستقر نمائیم .
پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان
شاید اینکار خیلی ساده بنظر بیاید اما کارفرما اصرار داشت اینکار نباید بنحوی باشد که فضای دکوراسیون اتاق تنگ و کوچک شود و کارمندان از کمبود فضای رفت و آمد و عملکرد شکایت داشته باشند .بنابراین ما در جلسات متعدد که با طراحان خود و مسئولین شرکت بیمه سامان داشتیم در نهایت به یک طرح ایده آل رسیدیم که هم بیشترین تعداد کارمندان را در محل جای میداد و هم دکوراسیون اداری مطلوبی را برای کارمندان ایجاد میگرد .
پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان
چالش بعدی که ما با آن مواجه بودیم ایجاد یک فضای لوکس و زیبا برای مراجعین بود بنحوی که در زمان انتظار احساس خستگی و استرس نداشته باشند . این موضوع را هم با ارائه پارتیشنهای کوتاه مشبک حل کردیم . یعنی فضای انتظار مشتری را به گونه ای طراحی کردیم که نه فضای خصوصی کارمندان را بشکند و از بین ببرد و نه حالت زندان و مجزا داشته باشد . یک محیط عالی و زیبا برای استراحت و منتظر بودن .در تمام این مراحل باید به این موضوع که طراحی تک تک فضاها در نهایت باید با همدیگر همخوانی کامل داشته باشد نیز توجه داشتیم و هارمونی کل را از نظر دور نکردیم .
پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان

راهکارهای ما

ما با توجه به داشتن چالشهای مختلف در پروژه مبلمان اداری بیمه سامان ۱ سعی کردیم تا با ارئه راهکارهای مختلف چه در زمان طراحی و چه در زمان تولید و همچنین در زمان نصب ، بتوانیم هم چالشهای پیشرو را رفع نمائیم و هم رضایت مشتری را کسب کنیم و هم بتوانیم با انجام این قبیل پروژه های سفارشی ، توانمندیهای شرکت خود را در زمینه انجام کارهای لوکس و مدرن افزایش دهیم . یک مسئله اصلی در اجرای این پروژه ، این بود که کارفرما بودجه معینی را برای انجام اینکار کنار گذاشته بود ولی سلیقه کارفرما بسمت سفارش کار لوکس بود بعنوان مثال کانتر منشی بسیار طرح لوکس و مدرنی داشت . بنابراین ما با درک بودجه بندی کارفرما سعی کردیم تا کارهای لوکس و مدرن را با کمترین هزینه به مشتری ارائه نمائیم .
پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان
مورد دیگر اجرای پارتیشن مشبک در طبقه پنجم بیمه سامان بود زیرا این پارتیشن برای اولین بار با این طرح در صنعت مبلمان اداری طراحی و تولید شده بود و کار نصب آن ، کاری بسیار حرفه ای و تخصصی بود و نیاز به ظرافتهای تجربه ای نصاب و استفاده از ابزار مخصوص داشت . مورد دیگر بحث زمانبندی این پروژه بود خوشبختانه شرکت مبلمان اداری یکتا با داشتن کارخانه ای مجهز و همچنین نیروهای کار آمد با اضافه کردن ساعات کاری و تخصیص شیفت اضافه به این پروژه توانست تا در سر زمان تعیین شده پروژه را باتمام برساند .شاید اصلی ترین و مهمترین راهکاری که ما در ای پروژه و پروژه هایی نظیر این در نظر میگیریم تعامل حداکثری با کارفرما از لحظه نخست یعنی اندازه گیری فضای اداری تا لحظه آخر یعنی نظافت کامل محل کار برای تحویل به مشتری میباشد.
پروژه تجهیز مبلمان اداری بیمه سامان

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...