میز کنفرانس پایه فلزی

میز کنفرانس پایه فلزی یا میز کنفرانس پایه استیل جزئی از میز های اداری مدرن به حساب می آیند. استفاده از متریال استیل در بخش پایه ها در میز های اداری نمای بسیار خوبی را به این محصولات می دهد که به تازگی در این صنعت روی بورس افتاده است.

میز کنفرانس پایه فلزی

میز کنفرانس پایه فلزی یا میز کنفرانس پایه استیل در کنار پایه های خاص خود که از استیل براق می باشند , شیشه یا چوب را نیز در کنار خود داشته باشند که ترکیب بسیار زیبایی را به ارمغان می آورد. در ادامه همراه ما باشید تا با جدید ترین مدل ها میز های کنفرانس مدرن شرکت مبلمان اداری آدینا آشنا شوید.

میز کنفرانس پایه فلزی

میز کنفرانس پایه استیل

مشاهده کردید این محصولات زیبایی بسیار زیادی را دارند. میز های کنفرانس در سازمان ها و مجموعه های مختلف ابعاد و اندازه و طرح های مختلفی را دارد. بسته به سبک کار شما , نوع محیط کاریتان , تعداد افراد حاضر در مجموعه شما و مهمتر از همه متراژ فضای شما. میز های کنفرانس متفاوتی وجود دارد. در ادامه به انواع این میز های کنفرانس نگاهی میاندازیم اما بهتر است در اینجا بر میز کنفرانس پایه استیل تمرکز داشته باشیم.

میز کنفرانس پایه استیل یکی از زیباترین میز های کنفرانس است. اگر شما به محیط خود اهمیت می دهید , یعنی می دانید که دکوراسیون اداری چه تاثیراتی بر روی کسب و کار شما دارد. مبلمان اداری مدرن محیط شما را جذاب تر می کند دلیل آن هم خلاقیتی است که در طرح و نقش و رنگ و متریال این سبک استفاده می شود.

میز کنفرانس پایه فلزی

میز کنفرانس شیشه ای پایه فلزی

ترکیب شیشه و فلز دکوراسیون اداری مدرن یکی از ترکیب های برنده است !! محصولات زیادی در این عرصه از متریال شیشه و استیل می باشند. پارتیشن های فریم لس یا پارتیشن شیشه ای در دسته پارتیشن های اداری ترکیب همین دو ماده با یکدیگر است که به شدت مورد استقبال مشتریان ما قرار گرفته است.

میز کنفرانس پایه فلزی

میز مدیریت شیشه ای یا میز مدیریت پایه استیل , میز کنفرانس شیشه ای , کانتر پذیرش شیک و به طور کلی میز های اداری هم از این دو متریال استفاده می کنند. جالب است بدانید که حتی کردنزا و کمد اداری شیک نیز با ترکیب استیل براق طرفداران زیادی دارد.

میز کنفرانس پایه فلزی


ترکیب خوب شیشه و فلز نیازمند یک طراحی خوب هم می باشد. طراحی مبلمان اداری به صورت زیبا و خلاقانه را از مبلمان اداری آدینا بخواهید. در کنار این طراحی که ظاهر را نشان می دهد باید کیفت و استحکام و همینطور کارایی را نیز داشته باشد. همه این موارد را زمانی کنار هم خواهید داشت که از مجموعه های معتبر در این عرصه خرید کنید.

میز کنفرانس پایه فلزی

بیشتر بخوانید: میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس چوبی با پایه فلزی

پایه های استیل و فلز براق و زیبا هستند. این مواد اولیه در کنار چوب و ام دی اف هم زیبایی بسیار خوبی را به نمایش می گذارند. ترکیب چوب که نماد سبک مبلمان اداری کلاسیک است با استیل که آن هم نمادی از سبک مبلمان اداری مدرن می باشد بسیار جذاب است و طرفداران خاص خود را دارد.

میز کنفرانس پایه فلزی


موقع خرید میز کنفرانس دقت کن !!!

میز های کنفرانس انواع مختلفی دارند و به دسته بندی های متفاوتی تقسیم بندی می شوند. میز کنفرانس مناسب مجموعه شما زمانی تعیین می شود که به نکات و فاکتور های زیر توجه داشته باشید.

میز کنفرانس پایه فلزی


متراژ محیط:

مجموعه های بزرگ و کوچک نسبت به تعداد پرسنل خود محیط و فضا را انتخاب می کنند. اگر متراژ زیادی را در اختیار دارید , بنابراین می توانید میز کنفرانس بزرگی را به طرح ها و مدل های مختلف داشته باشید. اما اگر شما مجموعه کوچکی هستید و محیط کوچکی را دارید میز های کنفرانس مستطیلی , دایره ای و میز مدیریت و کنفرانس به درد شما می خورد.

میز کنفرانس پایه فلزی


بیشتر بخوانید: ابعاد استاندارد میز کنفرانس چقدر است ؟

نوع کسب و کارتان:

 کسب و کار شما چگونه است ؟ جلسات بین چه افرادی برگزار می شنوند ؟ تعداد مدیران شرکت شما چقدر است ؟ این ها سوالاتی است که باید قبل از خرید میز کنفرانس از خود بپرسید چه این میز کنفرانس پایه فلزی باشد چه از هر سبک و مدل دیگری , باید بدانید که برای چه تعدادی از افراد نیاز به میز کنفرانس دارید. ممکن است فضای بزرگی را داشته باشید اما جمعا 4 نفر از مدیران در فضای شما می باشند و نهایتا با همان تعداد جلسات برگزار می شود. در اینجا بهترین انتخاب میز مدیریت و کنفرانس است.

میز کنفرانس پایه فلزی


بیشتر بخوانید: میز کنفرانس بزرگ

سبک دکوراسیون:

در نهایت به سبک دکوراسیون خودتان نگاهی بیاندازید. سلیقه خودتان چیست؟ مبلمان اداری مدرن را دوست دارید یا طرفدار سبک کلاسیک هستید؟ این سوالات را از خودتان بپرسید متوجه می شوید که چه نوع میز کنفرانسی مناسب مجموعه شماست.

میز کنفرانس پایه فلزی


بیشتر بخوانید: سیستم کنفرانس

میز کنفرانس گرد پایه فلزی

میز های کنفرانس دایره ای یا میز کنفرانس گرد پایه استیل نیز یکی از میز های اداری جذاب است. این میز های کنفرانس در ابعاد متفاوت طراحی و تولید می شوند اما بیشترین میزان استفاده از این ها در اتاق مدیریت یک مجموعه است. مجموعه های کوچک میتینگ ها و جلسات شلوغی را ندارند و با همراهی سه یا چهار نفر از مدیران این جلسات انجام می گیرند. میز های کنفرانس دایره ای پایه فلزی هم یکی از محصولاتی است که این امکان را برای شما فراهم می کند.


میز کنفرانس پایه فلزی

میز های کنفرانس بر حسب مواد اولیه

میز های کنفرانس هم مانند تمام میز های اداری از جنس و متریال های مختلف طراحی و تولید می شوند و همین امر باعث شده تا تنوع محصولات در هر دسته بالا برود. استفاده از چوب و طراحی روی چوب برای میز های کنفرانس زیبایی خاصی را دارد و دسته میز های کنفرانس چوبی یا میز کنفرانس کلاسیک را درست می کنند. 

میز کنفرانس پایه فلزی

میز کنفرانس شیشه ای نیز از نامش پیداست که از متریال شیشه استفاده می شود و مناسب طرفداران سبک مدرنیته می باشد. شیشه در میز های کنفرانس شیشه ای معمولا روی صفحه اصلی قرار میگیرد. میز های کنفرانس پایه فلز یا استیل نیز یکی دیگر از نماینده های سبک مدرنیته است.

میز کنفرانس پایه فلزی


بیشتر بخوانید: مبلمان اداری مدرن

اگر قصد خرید کردی …

اگر مجموعه شما نیاز به میز کنفرانس داشت کافیست با کارشناسان و مشاوران حاضر در این شرکت تماس برقرار کنند. مجموعه مبلمان اداری آدینا با سالیان سال تجربه در این عرصه همواره سعی داشته از قدم اول تا پایان مسیر رضایت مشتریانش را جلب کند. 

میز کنفرانس پایه فلزی

استفاده از بهترین ماشین آلات و ابزار روز دنیا در کارخانه مبلمان اداری آدینا و همکاری با افراد خبره و با تجربه در این کار باعث شده که تمام کار ها با بالاترین کیفیت به دست مشتریان برسد. خوشبختانه در این سال ها پروژه های زیادی از میز های کنفرانس در جای جای ایران به عهده شرکت ما قرار گرفته است که این نشان دهنده اعتباریست که مشتریان گذشته به ما اعطا کرده اند.

میز کنفرانس پایه فلزی


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش شرکت مبلمان اداری آدینا  با شماره 44620086در تماس باشید .