میز پذیرش چهارگوش

معرفی انواع میز منشی /کانتر منشی و کانتر پذیرش چهارگوش:

میز پذیرش چهارگوش در ورودی سازمان شما زیبایی خاصی به واحد نگهبانی یا واحد اطلاعات میبخشد . مبلمان اداری آدینا سعی کرده با ارائه انواع میزهای پذیرش چهارگوش بصورت تک کاربره و دو کاربره دست مدیران را در انتخاب این کانتر اداری مدرن باز بگذارد.برای اطلاع از قیمت کانتر پذیرش سفارشی و میز منشی مدرن  لطفا با دفتر مرکزی به شماره 02144620086 تماس بگیرید .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.