اهمیت مبل اداری:

استفاده از این محصول در مکانهای مختلف مانند فضاهای عمومی و بیمارستان ها نیز میباشد ، در محیط اداری مکانهایی مانند سالن انتظار ، اتاق کنفرانس، اتاق استراحت، پذیرش و ... برای پرسنل وجود دارد که متناسب با موقعیت و چیدمان سازمان از نکته قابل توجهی برخوردار است. زیرا این چیدمان نشان دهنده شخصیت آن سازمان در نگاه اول میباشد ، زیرا باعث نظم در این فضاها گردیده و زیبایی و جذابیتی به یاد ماندنی را برای مخاطب به همراه دارد.

 

مبلمان اداری باعث بالا رفتن راندمان کاری و ایجاد فضایی مثبت وپر انرژی در محیط میگردد. و در جهت بالا بردن پرستیژ مجموعه ، این دکوراسیون و چیدمان مبلمان اداری و انتخاب بهترین گزینه ها است که شما را در نشان دادن بهتر به شما یاری میرساند و این نیز در صورتی محقق میگردد تا از دکوراسیون کاران حرفه ای و با تجربه شرکت آدینا در این مسیر کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید :دکوراسیون اداری

 

مبلمان اداری یکی از موثرترین ابزار در محیط اداری میباشد و چیدمان اصولی و هماهنگ در محیط کاری ، باعث جلب توجه ارباب رجوع و آرامش او در زمان پیگیری روند کارهای مربوط به خود میباشد و همینطور باعث بالا رفتن روحیه پرسنل نیز میگردد. یکی از اصولی ترین راههای پیشبرد اهداف یک سازمان استفاده از مبلمان اداری شیک و متناسب با محیط و با کیفیت میباشد. افرادی که در محیط های اداری شیک و با شیوه های خلاقانه قرار میگردند خیلی بهتر سازمان و پرسنل شما را مورد ارزیابی نیک قرار میدهند.

بیشتر بخوانید : انواع میز اداری 

 

ابزاری که برای دفتر مدیریت در نظر گرفته میشود به دلیل اینکه شخصیت آن سازمان را نشان میدهد ، علاوه بر جذابیت و خاص بودن باید زیبا و شیک باشد تا جلوه ای خاص به محیط شما بدهد. از آنجا که دفتر مدیریت یکی از مهمترین فضاها در یک مجموعه به حساب می آید ، باید علاوه بر زیبایی از کیفیت و دوام بالا نیز برخوردار باشد.

برای مطالعه بیشتر شما:مبلمان اداری ارگونومیک و طرحهای نوآورانه در بهترین محیط اداری

 

این کیفیت در کنار زیبایی ، ایجاد فضایی زیبا در دکوراسیون اتاق، میتواند در بالابردن تعاملات و رابطه ها تاثیر شایانی نیز داشته باشد. همینطور پیروی ازمحصولات مطابق با  اصول ارگونومی در بکار بردن چیدمان مبلمان اداری را نیز نباید فراموش کرد.که این زیبایی و راحتی باعث بالا رفتن روحیه کارمندان و ایجاد انگیزه در آنان نیز میگردد.

 

مبلمان اداری شامل چه مواردی است؟

مبلمان اداری به ابزاری از وسایل که برای کارکردن و نظم دهی در محیط و ایجاد حس آرامش در فضا اطلاق میگردد. مانند : میز کارمندی، میز کارشناسی، میز مدیریت، میز کنفرانس، صندلی اداری، صندلی مدیریت، نیم ست اداری ، فایل، کتابخانه ، جلو مبلی ، کمد و....

که جنس هر کدام میتواند بر اساس چیدمان و دکور اتاق شما متفاوت باشد ، اما بهترین نوع استفاده از جنس برای چیدمان مبلمان اداری ام دی اف میباشد که هم مقرون به صرفه و هم قابل دسترس و هم در تنوع رنگی بالا میباشد.

مقاله مفید برای شما :دکوراسیون اداری مدرن چه تفاوتی با دکوراسیون اداری دارد ؟

 

زمانهای که از مبلمان اداری استفاده میکنیم در طی روز بالا است . به عنوان مثال در محیط کاری خودمان ، مطب پزشک ویا فرودگاه ، زمانی که دنبال مدارک خاصی میگردیم که آنرا داخل فایل یا کمد گذاشته ایم ، یا برای متن تایپی در پشت میز کارمان قرار میگیریم ، هر کدام اینها دلیلی برای استفادهاز مبلمان اداری است. که باید در این خصوص راحتی و خستگی ناپذیربودن در طی مدت استفاده را مد نظر قرار دهیم .

در صورتی که محصول ارگونومی داشته و طبق اصول باشد باید خوشحال باشیم، زیرا راحت بوده و بدون خستگی به کار مان ادمه میدهیم و اگر محصول ارگونومی نداشته و طبق استانداردها ساخته نشده باشد باید غمگین بود، زیرا باعث خستگی مفرط میگردد.

بهترین نوع کارآیی مبلمان:

میز خود را فقط بدلیل شکل فانتزی و جلب توجه انتخاب نکنید ، زیرا باید میز اداری شما ، اول به شما آرامش و سپس فضای کافی دهد. ممکن است یک میز اداری فانتزی فاقد این امکانات باشد. اما اگر این میز اداری فانتزی به شما امکانات کافی را میدهد این میز را حتما انتخاب کنید. مثل نظم و ترتیب و همینطور فضای کافی بابت انجام کارهای اداری و قرار دادن کامپیوتر و پرینتر و دستگاه فکس، میتواند از طریق یک فایل و یا کشو همینطور یک ال این امکانات را برای محیط کاری تان فراهم کرد.

 

مدل ایده آل مبلمان اداری:

در حالیکه ایده آل مبلمانتان را در ذهن خود دنبال میکنید ، میتوانید مبلمان اداری را انتخاب کنید که نشان دهد شما در چه نوع شرکتی مشغولید. شما برای کارتان ارزش قایل شوید ، به عنوان مثال یک مدیر اجرایی باید یک میز کلاسیک مدرن را برای زیبایی هر چه بیشتر اتاق کار خود مد نظر قرار دهد.

 

صندلی مناسب:

در زمان انتخاب صندلی اداری حتما به نکات بیان شده در خصوص خرید صندلی اداری مراجعه نمائید. مواردی از قبیل وزن و قد شما ، که بایدمتناسب با صندلی که انتخاب میکنید باشد. ارتفاع صندلی نیز برای شما قابل تنظیم میباشد. فقط باید صندلی از لحاظ ارگونومی مورد تائید باشد که در زمانهای طولانی باعث کاهش کارآیی شما نگردد. همینطور در زمان خرید به رنگ صندلی که با مبلمان اداری تان همخوانی داشته باشد دقت نمائید.

 

اندازه گیری محیط اداری:

قبل از انجام هر خرید اداری ، حتما محیط اطرافتان را اندازه گیری کنید. در صورت که توانایی انجام این کار را ندارید میتوانید از همکاران شرکت تجهیز دفتر یکتا در بخش اندازه گیری استفاده نمائید. در صورتی که مبلمان اداری خریداری کنید که مناسب فضای شما نباشد ، نه تنها وقتتان تلف شده است بلکه هزینه ای که کرده اید نیز هدر رفته است. پس اندازه گیری قبل از خرید و تصمیم گیری قطعی ، یکی از مهمترین از مسائل دکوراسیون اداری میباشد.

 

  قیمت مبلمان اداری:

یکی از مواردی که باعث تعیین قیمت میگردد ، کیفیت مبلمان اداری است که شما تهیه میکنید. هر چه جنس مواد بهتر و با کیفیت تر باشد و باعث ماندگاری بیشتر مبلمان اداری گردد باعث بالا رفتن قیمت مبلمان اداری میگردد.

در مبلمان اداری با کیفیت روکش های طبیعی دارد و همینطور طراحی صندلی ها به صورت ارگونومی میباشد. و بکار بردن مواد در ساخت مبلمان اداری تاثیری مستقیم در تعیین قیمت دارد. طراحی مبلمان اداری باید به صورتی باشد که بابت قرارداد وسایل دچار کمبود جا نشویم و همینطور استفاده از مبلمان اداری غیر حرفه ای باعث به خطر افتادن سلامت جسم و روح شما میگردد.

 

پارتیشن اداری:

یکی از مواردی که در مبلمان اداری کاربرد دارد پارتیشن اداری است . معنی لغوی پارتیشن ، یعنی جداکننده و فاصله انداز. پارتیشن اداری به معنی دیوارهای کاذبی است که اتاق اختصاصی برای کارمندان ایجاد کرده و هر شخص میتواند فضای اختصاصی مربوط به خود را داشته باشد. انواع پارتیشن ها مانند پارتیشن تک جداره ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن فریم لس، پارتیشن کوتاه همراه با شیشه و پرده و یراق آلات با بهترین کیفیت.

 

پارتیشن اداری فضایی شخصی بوجود آورده و باعث میشود که کارمندان شما در فضایی کاملا آرام و بدور از هیاهوی اطراف به کار خود ادامه دهند. که این پارتیشن بندی برای مکانهایی که فضای کمتر و اتاق کمتری دارد قابل استفاده است.

نحوه خرید نیم ست اداری

در زمان حاضر بدلیل وجود مشغله ها و گرفتاری های کاری ، اکثر افراد ترجیح میدهند خرید اینترنتی داشته باشند که این خرید جذابیت های خاص خود را در هر سن و شغلی دارد. شما با مراجعه به سایت www.adyina.com میتوانید از این امکان مجموعه ما بهره ببرید.

 

شما میتوانید بر اساس نیاز خود طرح و رنگ مورد نظر را انتخاب کنید ، در قسمت نیم ست اداری شما میتوانید وارد کالیته پارچه شده و رنگهای متنوع آن را رویت کنید ، و پس از انتخاب با همکاران ما در مجموعه تجهیز دفتر یکتا تماس گرفته و از نظر کارشناسان ما نیز برای تائید انتخاب خود استفاده کرده و خرید خود را نهایی فرمائید.

 

تمامی محصولات اطلاعات کامل داشته و شما با مراجعه به قسمت مربوطه و مطالعه در خصوص محصول مورد نظر میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و شما بدون صرف هیچگونه وقت و هزینه اضافه ای محصول مورد نظرتان را به همراه گارانتی درب مجموعه خود دریافت نمائید.

تیم طراحی آدینا می‌تواند بینش و کمک ارزشمندی را ارائه دهد تا اطمینان حاصل کنید طراحی میز پذیرش شما دقیقا همان چیزی است که نیاز دارید.

شرکت آدینا تنها "شرکت مبلمان اداری در غرب تهران" که کار طراحی و دکوراسیون میز پذیرش را بصورت تخصصی و سفارشی برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

 

 

لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید...

برای طراحی با کارشناسان مبلمان اداری آدینا تماس بگیرید.

                                                                    آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما

لطفا با کارشناسان ما در بخش فروش با شماره های زیر در ارتباط باشید...

   02144620089                  02144620087                02144620086               09384993620