پارتیشن اداری شیشه ای / پارتیشن شیشه ای

انواع طرح های پارتیشن شیشه ای:

یکی از ویژگی های که پارتیشن اداری دارند این است که در دو طرف دید را محدود می نمایند البته برای چنین موضوعی با توجه به طراحی و جنس پارتیشن ایده های متفاوتی برای آنها در خرید مبل اداری و پیاده سازی دکوراسیون اداری وجود دارد که می توان آنها را بکار برد به عنوان مثال در پارتیشن های شیشه ای با ساختار خاصی که دارند از پروفیل 40میلی متر به همراه شیشه 10میلی متری تشکیل شده اند برای این چنین پارتیشن های در جهت کاهش میزان دید بدون کاهش نور راهکارهای مختلفی مطرح می شود که در ادامه به برخی از آنها اشاره کرده ایم.

خرید پارتیشن شیشه ای

انواع راه کارهای نصب پارتیشن شیشه ای بدون کاهش نور:

استیکر:

استیکرها به دلیل طرح های متفاوت ، سرعت و قیمت مناسبی که دارند در بین افراد دارای محبوبیت زیادی می باشند البته قابلیت تعویض این استیکر ها نیز به عنوان مزیت آنها می باشد. (استیکرها می توانند با موارد دیگری ترکیب شوند و طرحی فوق العاده را به وجود بیاورند).

خرید پارتیشن شیشه ای

سند بلاست:

عموما در پارتیشن های شیشه ای یک طرف آن را سند بلاست می کند ، شیشه در چنین شرایطی به صورت کامل مات می گردد و با استفاده طرح های متفاوتی مانند طراحی لوگوی شرکت و طرح های مورد نظرکارفرما می توان به وسیله دستگاه CNC بهره برد و آنها را اجرا نمود.

بیشتر بخوانید: قیمت پارتیشن شیشه ای

خرید پارتیشن شیشه ای

چاپ:

در چنین محصولی اول از همه شیشه را سند بلاست می کنند و سپس پرینت گرفته می شود. در این محصول طیف رنگ ها متفاوت می باشد و ابعاد چاپ نیز 3X2 میباشد.

خرید پارتیشن شیشه ای

ساتینا:

این شیشه ها به عنوان نسل جدیدی از شیشه های مات هستند که ایده آل ترین آیتم برای جداسازی فضاهای محصور به شمار می روند و به دلیل مات بودنشان میزان دید در آن ها نیز کنترل می شود که یکی از مزیت های آن نیز نظافت راحت آن است به دلیل اینکه شیشه از درون مات می باشد و هیچ عنوان جای چربی یا اثر انگشت بر روی آن باقی نمی ماند.

خرید پارتیشن شیشه ای

شیشه های رنگی:

برای اینکه یک فضای شاد و دل نشین ایجاد شود می توان از شیشه های استفاده کرد که در بازار با انواع طیف های رنگی موجود می باشند و البته نمی توان منکر زیبایی های رنگ های مانند برنز ، دودی و رفلکس شد. وقتی از شیشه های رنگی در پارتیشن های شیشه ای استفاده شود فقط هدف جداسازی و محدود کردن دید در محیط نمی باشد بلکه می توان با انجام چنین کاری فضای مورد نظر را از نظر زیبایی دوچندان کرد. لازم است بدانید اگر از استیکر و شیشه های رنگی با هم استفاده شود می تواند طرحی بی نظیر و جذاب را رقم بزند.
این نوع محصول می تواند مزیت های مانند عایق بودن در مقابل صدا ، نور کافی در محیط های اطراف ، دید متوسط که در تمامی روز سبب خستگی کارمندان و مدیران نخواهد شد. کارفرمایان در چنین مواردی می توانند در انتخاب رنگ و طرح شیشه ها قدرت انتخاب زیادتری داشته باشند که علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط می توانند بسیار جذاب هم باشند.

خرید پارتیشن شیشه ای

 درب های بازشو و ریلی پارتیشن شیشه ای

درب های بازشو و ریلی پارتیشن شیشه ای: معمولا می توان گفت که دربهای ریلی پارتیشن ها دارای مزیت های زیادی می باشند. در چنین درب های دستگیره و قفل به صورت جدا روی درب نصب می شود ؛ این درب ها با سیستم رولینگ اجرا می گردند. برای اینکه روی چنین سیستمی قفل نصب شود حتما نیازاست که درب سمت دیوار باز یا بسته گردد.

خرید پارتیشن شیشه ای

توجه داشته باشید که اگر در دو سمت درب شیشه استفاده شده باشد نمی توان بر روی آن قفل نصب گردد و فقط امکان نصب قفل بر روی زمین مهیا می باشد که برای چنین پارتیشنی معمولا مناسب نخواهد بود.

درب در چنین سیستم های می تواند تا صد سانتی متر باشد در صورتی که در سیستم لولایی درب می تواند تا سایز 120سانتی متر نیز باشد.

در چنین درب ها که سیستم آن قدیمی تر و رایج تر می باشد با دو لولای کمری اجرا می گردند که قفل و دستگیره نیز بر روی هم جای می گیرند.

خرید پارتیشن شیشه ای

یکی از معایبی که این دربها دارند این است که فضای را که درب بر روی آن باز می شود اشغال می کنند.

با دو نوع لولا ( لولای 180 درجه و لولای 90 درجه ) این درب ها اجرا می شوند ؛ لولای 180درجه به ایتالیا تعلق دارد که می تواند برای برخی از محیط ها شرایط مطلوبی را ایجاد نماید.

حتما بخوانید: کدام میز اداری و پارتیشن اداری ، برای کدام فضای اداری مناسب است؟

خرید پارتیشن شیشه ای

 خرید پارتیشن شیشه ای:

 این کار را به محیطی مثبت تر برای کارکنان و مشتریان تبدیل می کنند. انتخاب گسترده ای از سبک ها و گزینه های شما اجازه می دهد تا شما را به طراحی و ساخت دقیق نوع فضای دفتر که مناسب نیازهای شما است ، رهنمون سازد.

خرید پارتیشن شیشه ای

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای:

پارتیشن شیشه ای یک راه عالی برای افزایش بهره وری و راحتی در فضای اداری است. استفاده از پانل های دیواری شیشه ای مزایای منحصر به فردی را دارد. پارتیشن دیوار ، با کاهش میزان نویز محیط ، تمرکز خود را در فضای کاری شما افزایش می دهد. با ایجاد مناطق آرام کار ، پانل های دیواری شیشه ای اجازه می دهد تا کارکنان بر روی وظایف خود بدون حواس پرتی تمرکز کنند. اگرچه پانل های دیواری شیشه ای صدا را مسدود می کنند ، آنها اجازه می دهند که نور به دفتر شما نفوذ کند. یک فضای اداری روشن تر ، راحتی و زیبایی بیشتر را فراهم می کند که باعث افزایش خلق و خوی کارکنان و بهره وری خواهد شد. خرید پارتیشن شیشه ای نه تنها انتخاب هوشمندانه ای برای نیازهای دفتر فعلی شما است ، بلکه نیازهای آینده شما نیز خواهد بود. پانل های دیواری شیشه ای بسیار ساده تر از دیوارهای سنتی نصب ، حذف و تنظیم مجدد هستند. اگر فضای کاری خود را در آینده گسترش دهید ، پانل های دیواری شیشه ای را می توانید به صورت یک پیکر بندی جدید بدون کار و بدون هیچ زحمتی تنظیم کنید.

برای مطالعه بیشتر: پارتیشن شیشه ای ، دلایل جذابیت پارتیشن اداری شیشه ای

خرید پارتیشن شیشه ای


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086 در تماس باشید .