صندلی راحتی، در میان تمام اشیایی که می توانیم در دفتر کار خود قرار دهیم، همان صندلی اداری است که بدون شک موقعیت اجتماعی افرادی که در آنجا نشسته اند را مشخص می کند. از تخت های سلطنتی گرفته تا صندلی اداری کلاسیک چرم سفید اداری، عبور از صندلی اداری آمازون، تا صندلی های پلاستیکی.

 

 office-chair-purchase-guide

 

در بازار صندلی های اداری بی نهایت سبک، قیمت، طرح، رنگ و مواد داریم. اگر زاویه دید را چند سانتی متر یا از روی صندلی حرکت دهیم، آن را به پشت خود منتقل می کنیم، صندلی راحتی از یک شی مبله و \"وضعیت\" به یک مکمل \"پزشکی\" تبدیل می شود.


 

office-chair-purchase-guide

 

انتخاب صندلی اداری را نمی توان جدا کرد، یعنی از یکسری ملاحظات شخصی  ، قد شما چقدر است؟ آیا از گردن، رحم یا سایر مشکلات ستون فقرات رنج می برید؟ آیا می خواهید وضعیت خود را بهبود ببخشید؟ یا مثلاً به دنبال اشیایی هستید که نه تنها به عنوان یک صندلی کار ساده باشند بلکه می توانند افراد نشسته را نیز ماساژ دهند؟ پاسخ به این سوالات و سایر سوالات مشابه بستگی به این دارد که بدنبال چه جسمی باشید.

 

office-chair-purchase-guide

 

 

به طور خلاصه، مناسب ترین صندلی اداری برای هشت ساعت کار صندلی است که راحتی کامل را برای کسانی که از آن استفاده می کنند، تضمین می کند. در نتیجه، در افراطی این نتیجه می گیرد که اگر محیط کار مشترک است یا حتی اگر چندین نفر از میز کار یکسانی استفاده می کنند، باید چندین صندلی مختلف را انتخاب کنید که بتواند نیازهای همه را برآورده کند.

 

 office-chair-purchase-guide

 

حتما بخوانید : چگونه صندلی اداری مناسب انتخاب کنیم؟

 

ساعاتی که جلوی رایانه سپری می شود، مجموعه ای از مشکلات را ایجاد می کند، که غالباً در پشت کاربر متمرکز است و در اینجا اثر درمانی جلسه به وجود می آید. این صندلی به عنوان یک شی طراحی است ، یک قطعه منحصر به فرد از مبلمان اداری، زیبایی را در هم آمیخته و از فضاهای راحتی عبور کرده و وارد دنیای پیچیده سلامتی و ارگونومی می شود.


 

office-chair-purchase-guide

 

 

بهترین صندلی اداری ارگونومیک چیست؟

با مقایسه مدل ها و قیمت ها با یکدیگر، تفاوت های قابل توجهی قابل تشخیص است. این امر عمدتا به کیفیت مواد استفاده شده و مکانیسم های تنظیم موجود بستگی دارد.

در اصل، یک صندلی اداری خوب باید دارای یک قاب محکم، ترجیحاً از جنس استیل، یک مونتاژ کاملاً مناسب با چرخ های کاملاً ثابت باشد، و یک بالشتک که از کمر پشتیبانی می کند، حتی در صورت ساخت عظیم.


 

office-chair-purchase-guide

 

 

اگر نیازهای ویژه ای دارید، صندلی های کاملاً ارگونومیک موقت در دسترس است که بیشتر به خسته نشدن بدن کمک می کند. بنابراین می توانید مدل هایی با تکیه گاه زانو، با پشتیبانی پشتی اضافی، با پشتیبانی تکان دهنده و ... .

با این حال مراقب باشید برای جلوگیری از آرامش بیش از حد و از دست دادن تمرکز، مدل های خیلی راحت را انتخاب نکنید.

 

 office-chair-purchase-guide

 

بیشتر بخوانید : صندلی های اداری ارگونومیک ، نحوه انتخاب

 

نحوه انتخاب صندلی اداری

برای همه شناخته شده نیست که کارمند، که استادانه آن را حسابدار نشان می دهد، چه مدت را صرف نشستن می کند و به طور باورنکردنی به 1700 ساعت در سال می رسد که جلوی میز خود در دفتر یا اتاق کار نشسته است!

ما واقعاً زمان زیادی را در این موقعیت می گذرانیم و بنابراین مکان نشستن به سوالی تبدیل شده است که شک بیشتری ایجاد می کند و بنابراین پاسخ های بیشتری ارائه می دهد.

 

office-chair-purchase-guide

 

 

تا چند سال پیش، صندلی های مسافرتی منحصراً با ماتریس طراحی / قیمت خریداری می شدند، امروز ما باید موارد دیگری مانند ارگونومی، راحتی، اندازه، پایه و ثبات نسبی و سازگاری اجتناب ناپذیر با محیط زیست را به آنها اضافه کنیم. یک صندلی اداری ارگونومیک خوب می تواند کارهای زیادی در کاهش آسیب های محل کار داشته باشد.

 

office-chair-purchase-guide

 

 

 

ارگونومی به طور کلی در تصمیم گیری برای خرید صندلی های اداری نقشی اساسی دارد و این امر برای سلامتی مفید است. در واقع مطالعات نشان می دهد که یک صندلی اداری خوب است که ارگونومی باشد و می تواند کمک زیادی به کاهش آسیب های ناشی از کار در محل کار کند و حتی باعث می شود ساعات کاری که کارمندان درخواست درد در ناحیه سر، شانه ها، کمر و بازوها را دارند کاهش یابد.

 

office-chair-purchase-guide

 

اندازه مناسب چیست؟

وقتی صحبت از ارگونومی در رابطه با صندلی اداری می شود، هیچ اندازه ای متناسب با همه وجود ندارد. به همین دلیل است که توانایی تنظیم آن در ارتفاع فاکتور مهمی است. خیلی اوقات، می توانید ارتفاع نشیمن گاه و زاویه بازو و همچنین زاویه شیب و موقعیت تکیه گاه کمر را تغییر دهید.

 

office-chair-purchase-guide

 

 

راحتی بدون شک هر حالت را راحت تر می کند تا عملکرد بهتری داشته باشد. بدون شک، در مقایسه، شما به راحتی نشسته کار می کنید ؛ ابعاد اساسی برای مدیریت فضا در دفتر ما است.

پایه و پایداری از نقاط برجسته است، زیرا حتی امروزه صندلی نیز اغلب \"واگن برقی\" است و بنابراین مجهز به چرخ است و سرانجام اثر محیطی اجتناب ناپذیری دارد! حتی صندلی اداری خمیده اگر گواهی سبز داشته باشد فروش بهتری دارد!

 

 office-chair-purchase-guide

 

با مشاهده به سایت های متعدد، یا فروشگاه های پر زرق و برق در مرکز، و همچنین انبارهای صنعتی غم انگیز برخی از شرکت های چند ملیتی، دید ما با انتخاب های زیادی در مورد صندلی اداری پر شده است.

هنگامی که می خواهیم صندلی اداری را لمس کنیم، اولین فکر به بالشتکی است که دارد، زیرا بسته به ضخامت خود بالشتک، صندلی درجه خاصی از راحتی را ایجاد می کند. لایه دو لایه بالشتک بدون شک همان چیزی است که ما توصیه می کنیم.

 

office-chair-purchase-guide 

 

 

برای پوشش می توان تعداد نامحدودی از مواد را انتخاب کرد. مصنوعی، چرم طبیعی، پلاستیک و غیره مواد باید با مکانی که صندلی را در آن قرار می دهیم و میانگین زمان استفاده از صندلی همراه باشد. اگر یک مکان گرم با استفاده بیش از شش ساعت، پوشش طبیعی را توصیه می کنیم، در غیر این صورت ماده ممکن است از اهمیت نسبی برخوردار باشد، از آنجا که گرم شدن صندلی، یعنی دمای ثابت سطح نشیمن، کاملاً با دمای خارجی و تعداد ساعاتی که همان فرد در آنجا نشسته است ارتباط دارد.

 

 office-chair-purchase-guide

 

برای مطالعه بیشتر شما : جلوگیری از کمردرد با استفاده صحیح از مبلمان و صندلی اداری

 

احساس مهم دیگر نرمی صندلی است که توسط بالشتک و بدون شک طراحی تضمین می شود. شکل، رنگ و همه آن روابط زیبایی که باعث می شود ما یک صندلی راحتی را تعریف کنیم که اگر قیمت مناسب امکانات ما باشد، برای خرید به آنجا می رویم.

ما در سبک شغلی این راهنما را به سه بخش کلان تقسیم کرده ایم: صندلی دفتر اقتصادی، صندلی های ارگونومیک و صندلی اداری مسابقه ای.

 

office-chair-purchase-guide

 

 

آنها از چه ماده ای ساخته شده اند؟

دو نوع روکش ساده محبوب از مش و چرم (ساختگی یا واقعی) هستند، اگرچه یافتن صندلی های اداری پارچه ای امکان پذیر است. هرکدام مزایا و معایبی را ارائه می دهند که همیشه بهتر است در نظر گرفته شوند.

 

 

 office-chair-purchase-guide

 

 

 

ساختار قابل تنظیم

 

داشتن یک صندلی اداری با ساختار خمیده برای از بین بردن تنش در ناحیه کمر بسیار مهم است. به این ترتیب می توانید راحت ترین موقعیت را نه تنها برای کار، بلکه برای گاه به گاه آرامش پیدا کنید.

 

انواع مختلفی از مکانیزم ها برای خم شدن و بستن صندلی های اداری وجود دارد. بیایید ببینیم آنها چه هستند و چه مزیت هایی دارند.

 

 

 office-chair-purchase-guide

 

 

 

برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید