پروژه های مبلمان اداری

پروژه مبلمان اداری سفارشی

امروزه دیگر حجم دکوراسیون سازمانهای بزرگ ،نظیر پتروشیمی و...بقدری هست که بتوانیم آنرا یک پروژه دکوراسیون اداری بنامیم .پروژه های مبلمان اداری انجام شده در آدینا ، بابت قوت قلب مشتریان میشوند و علاوه بر نمایاندن قدرت طراحی و تولید کارخانه مبلمان اداری آدینا ، باعث اطمینان خاطر دادن به مشتریان برای انتخاب این شرکت بعنوان مشاور اجرایی میگردند.از اینرو در این بخش ما با معرفی چند پروژه که برای مشتریان عزیزمان انجام داده ایم ، سعی کرده ایم تا هم اعتماد و وفاداری مشتریانمان و هم مشتری محوری شرکت خود را اعلام نمائیم .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.