16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

پروژه های تجهیز و تامین مبلمان اداری

پروژه مبلمان اداری سفارشی

امروزه دیگر حجم دکوراسیون سازمانهای بزرگ ،نظیر پتروشیمی و...بقدری هست که بتوانیم آنرا یک پروژه دکوراسیون اداری بنامیم .پروژه های تجهیز اداری انجام شده در آدینا ، بابت قوت قلب مشتریان میشوند و علاوه بر نمایاندن قدرت طراحی و تولید کارخانه تولیدات اداری آدینا ، باعث اطمینان خاطر دادن به مشتریان برای انتخاب این شرکت بعنوان مشاور اجرایی میگردند.از اینرو در این بخش ما با معرفی چند پروژه که برای مشتریان عزیزمان انجام داده ایم،سعی کرده ایم تا هم اعتماد و وفاداری مشتریانمان و هم مشتری محوری شرکت خود را اعلام نمائیم .در پروژه های تجهیزات اداری ما طراحی سفارشی و خاص شما را انجام داده و با ماشین آلات پیشرفته مبلمان اداری سفارشی و لوکس شما را تولید میکنیم .آدینا  در زمانبندی پروژه های اداری دقیق و خوش قول است.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.