میز کارشناسی _ قیمت میز کارمندی

قیمت میز کارمندی مورد مهمی در خرید آن است ، ولی مسلما دانستن قیمت میز کارمندی در کنار نوع کیفیت و کاربرد آن ضروری است. در این راستا میز کارمندی برای همه شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی دولتی به عنوان یک اصل برای افزایش بهره وری در کار و کارکنان به احتساب می آید. میز کارمندی باعث ایجاد فضایی مستقل در شرکت شده که مبنای آن ایجاد یک فضایی نسبتا شخصی با برخورداری از تعامل با دیگران است. پس برای رسیدن به قیمت میز کارمندی شناخت بهتر آن مبلمان اداری مهم است ، پس با آدینا همراه باشید.

قیمت میز کارمندی و رابطه آن با عملکرد میز

میز کارشناسی _ عملکرد میز کارمندی

میز کارمندی همانطور که از نامش پیداست ، برای کارکنان ساخته شده است. ممکن است سایز و اندازه میزهای کارمندی نسبت به میز مدیریتی که در شرکت استفاده می شود ، کمتر باشد اما در عین حال بیشترین استفاده را در شرکت دارند. به طوری که کارمندان که مهمترین نقش را در افزایش بازدهی شرکت دارند ، تمام زمان کاری خود را در پشت میزهای خود بگذرانند. به عبارتی در قیمت میز اداری عامل مهمی است.

قیمت میز کارمندی و رابطه آن با عملکرد میز

میز کارشناسی _ طراحی و ساخت میز کارمندی

ساخت و طراحی میز کارمندی براساس سلیقه مشتریان انجام می شود. هر چند شرکت های طراح و سازنده نقش زیادی در زیبایی ، کیفیت و دوام میزهای کارمندی دارند. به همین منظور مبلمان اداری آدینا به عنوان شرکتی که در صنعت چوب و ام دی اف نوآوری داشته است ، ام دی اف را برای ساخت میز کارمندی مناسبترین متریال معرفی می نماید. این مجموعه از جدیدترین ماشین آلات و دستگاه ها در ساخت این میزها استفاده می نماید. کارشناسان آدینا در طراحی این میزها ، بهینه‌سازی مصرف انرژی و فضاسازی‌ مبتنی بر سلامت و بهداشت ، ایمنی و رعایت دقیق اصول مهندسی و ارگونومی را مد نظر قرار می دهند و در نهایت موجب افزاریش بازدهی و جلب رضایت کارمندان خواهند شد.

قیمت میز کارمندی و رابطه آن با عملکرد میز


بیشتر بخوانید: انتخاب میز مدیریت ، نکات قابل تامل برای انتخاب میز اداری برای مدیریت شرکت

میز کارشناسی _ خرید میز کارمندی

نکاتی که در هنگام خرید میز کارمندی باید مورد توجه قرار داد:

میز کارشناسی _ ابعاد میز کارمندی:

میزهای کارمندی باید با ابعاد استاندارد طراحی و ساخته شوند. ابعاد میز به محیط و فضای شرکت بستگی دارد. اگر محیط کوچک و محدود باشد ، بهتر است سایز و ابعاد میزهای کارمندی نیز کمتر باشد تا فضای زیادی را اشغال نکند. در عین حال باید میز کارمندی به گونه ای باشد که امکان قرار دادن یک سیستم رایانه و برخی وسایل کوچک بر روی آن وجود داشته باشد.

قیمت میز کارمندی و رابطه آن با عملکرد میز

میز کارشناسی _ استفاده از کشو:

کشوها محلی برای نگهداری مدارک ، اسناد و همچنین وسایل کار هستند. کارمندان می توانند وسایلی از قبیل خودکار ، منگنه ، زونکن و … را در کشوها قرار دهند. بنابراین در زمان طراحی و ساخت میز کارمندی می توان برای آن کشو تعبیه کرد.

قیمت میز کارمندی و رابطه آن با عملکرد میز

میز کارشناسی _ استفاده از مواد باکیفیت:

ساخت میز کارمندی باید با مواد اولیه مقاوم و مرغوب باشد تا دوام میز بیشتر شود. استفاده از MDF استاندارد و مرغوب ، از جمله مواد اولیه و ضروری برای ساخت یک میز کارمندی بادوام است. وسایلی از قبیل سیستم رایانه بر روی میز کارمندی قرار می گیرد که وزن بالایی دارد. به همین دلیل باید میز توان تحمل وزن بالای برخی وسایل را داشته باشد.

قیمت میز کارمندی و رابطه آن با عملکرد میز


برای مطالعه بیشتر شما: انواع مبلمان اداری و انواع سبکهای دکوراسیون اداری

میز کارشناسی _ زیبایی میز کارمندی:

میز کارمندی و میز کارشناسی علاوه بر اینکه برای نظم بخشیدن به امور شرکت استفاده می شود ، نقش زیادی نیز در دکوراسیون و طراحی داخلی فضا دارد. حتی اگر محیط شرکت زیبا و لوکس باشد ، اما میزهای کارمندی نا زیبا باشند ، موجب زشت جلوه کردن فضای شرکت می شود. زیبایی در کنار دوام و کیفیت ، به عنوان دو فاکتور مهم برای طراحی و ساخت میز کارمندی می باشند. رنگ جذاب به همراه طرح های مدرن موجب زیباتر شدن میز کارمندی می شود.

قیمت میز کارمندی و رابطه آن با عملکرد میز

میز کارشناسی _ وزن سبک:

میز کارمندی باید بادوام و مقاوم باشد ، اما به این معنا نیست که وزن آن هم باید سنگین باشد. گاهی یک میز می تواند سبک و در عین حال بادوام باشد. در صورتی که میز کارمندی وزن سنگینی داشته باشد ، حرکت و جابجایی آن در شرکت سخت می شود. بویژه زمانی که محیط شرکت نظافت می شود ، لازم است تا میزها نیز جابه جا شوند. برخی متریال ها وزن بالایی دارند. استفاده از شیشه برای میز کارمندی ضرورتی ندارد و تنها وزن آن را بیشتر می کند. با توجه به اینکه تمام این نکات به ظاهر ساده بر پایه علم طراحی و ساخت استوار است ، بهتر آنست که قبل از انتخاب و خرید و بررسی قیمت میز کارمندی از مشاوره رایگان کارشناسان ما در آدینا بهره مند شوید.

قیمت میز کارمندی و رابطه آن با عملکرد میز

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086 در تماس باشید .