مشاغل کوچک
آیا می خواهید دفتر جدید خود را با طراحی ماندگار انرژی دهید؟ آیا به دنبال یک محل کار هیجان انگیز با انعطاف پذیری برای کمک به رشد تجارت خود هستید؟

یافتن مبلمان اداری تجاری ایده آل برای هر شغلی دشوار است. اما، وقتی با فضای محدودی روبرو هستید، چالش حتی بیشتر است.

اگر محل کار شما کوچک است، باید حداکثر استفاده از فضا را داشته باشید.

 

 office-furniture-for-small-companies

 

ایستگاه های کاری

مشاغل کوچک اغلب در فضاهای باز ساکن می شوند که باید انواع مختلفی از نیازهای عملکردی را تأمین کنند. ایستگاه های کاری به همان اندازه توانایی پشتیبانی از تیم های 8، 80 و 800 را دارند و وقتی شرکت شما از اولی به دومی برود، می تواند گسترش یابد.

در سراسر شرکت ها از هر اندازه، ایستگاه های کاری برای پشتیبانی از تغییر آمار جمعیتی، فن آوری های در حال پیشرفت و تغییر مداوم به \"کار توزیع شده\" که تمرکز شخصی و همکاری گروهی را تشکیل می دهد، تغییر شکل داده اند.

 

office-furniture-for-small-companies

 

حتما بخوانید : عوامل تاثیرگزار درانتخاب دکوراسیون و مبلمان اداری

 

دفاتر خصوصی
 در دفاتر کوچک، جایی که فضای بالایی دارد و اتاق کنفرانس همیشه وجود ندارد، مهم است که دفاتر خصوصی نه تنها از افراد پشتیبانی کنند، بلکه می توانند محل همکاری متمرکز باشند.

با ردپای کوچکتر، دفاتر خصوصی نیاز به کارایی و عملکرد بیشتری دارند. از طریق ترکیب نیازهای پشتیبانی عملکردی و فناوری با اشکال زیبایی شناختی نوآورانه، دفتر کار خصوصی ما فضاهای تصفیه شده و عملکردی را ارائه می دهد که هم از کار پشتیبانی می کنند و هم از آن الهام می گیرند.

 

 office-furniture-for-small-companies

 

سازمانها در هر اندازه برای ایجاد بهتر نوآوری و بهره وری، به ویژه مشاغل کوچک که کار گروهی در آنها حیاتی است و سلسله مراتب در آنها کمتر نمایان است ، همکاری بیشتری دارند. به ویژه نسل های جدید کارمندان با استقبال از این تغییرات، فردا یک مکان کار اجتماعی و متنوع تر ایجاد می کنند.

 

office-furniture-for-small-companies

 

راه حل های بی شماری برای محصولات وجود دارد که ممکن است به طرق بی نهایت برای تهیه فضاهای فعالیت ترکیب شود، پناهگاهی برای یک یا دو نفر، محاصره برای سه یا چهار و فضاهای جلسات تیم، مونتاژ و فضاهای اجتماع برای تعداد بیشتر ؛ همه تشویق به همکاری و تقویت بهره وری است.

 

 office-furniture-for-small-companies

 

محدودیت فضای بودجه را برای دفتر کوچک خود بدانید

اولین چیزی که باید برای دفتر کوچک خود رقم بزنید چیست؟ درسته ، بودجه شما. 

آن میز مدرن شگفت انگیز اواسط قرن ممکن است برای فضای شما مناسب باشد، اما آیا حاضرید کل بودجه خود را صرف یک مبلمان کنید؟ یک کاناپه کوچک خوب است، اما آیا لازم است و آیا مورد استفاده قرار می گیرد؟ علاوه بر این، اگر دفتر کار شما در طبقه 10 واقع شده است، ممکن است مجبور شوید هزینه اضافی تحویل برای پله ها یا مسافت مشخصی را که متحرکان باید با خود حمل کنند، بپردازیدکه بسته به شرکت یا فروشگاه متفاوت است.

این می تواند بودجه شما را تحت تأثیر قرار دهد، بنابراین به دنبال این هزینه های اضافی بگردید یا بخشی از پول را برای اتفاقات غیر منتظره کنار بگذارید.

 

office-furniture-for-small-companies

 

بیشتر بخوانید : اصول فنگ شویی در دکوراسیون اداری و مبلمان اداری

 

بعد، دفتر کار و دهانه درب را اندازه بگیرید. هیچ چیز بدتر از این نیست که یک میز ادری عریض یا یک کاناپه جدید و راحت تحویل بگیرید تا فقط متوجه شوید که در فضا ، یا از طریق درب ، جای نمی گیرد!

این میز کار ساده یا نیمکت دو نفره می تواند در یک انبار بزرگ بسیار کوچک به نظر برسد و در نهایت به طور حیرت انگیزی بزرگتر از حد انتظار در یک دفتر کار واقعی باشد. 

 

office-furniture-for-small-companies

 

 

انتخاب مبلمان اداری کوچک مناسب

وقتی در حال خرید یک میز کار کوچک یا فضای ذخیره سازی برای دفتر کار خود هستید، فعالیت های روزمره و نحوه استفاده از مبلمان را مرور کنید. این قطعات چند منظوره یا کم مصرف را در نظر بگیرید:

1. آیا میز کار می خواهید که در انبار ساخته شده باشد؟ آیا به کشوهای عمیق برای پرونده ها یا فقط کشوهای کششی استاندارد برای قلم ها، دفترچه یادداشت و گیره های کاغذی نیاز دارید؟

2. آیا قفسه کتاب شما دارای بندهای پیچیده، یا چاپگر و لوازم اداری است؟ عمق قفسه ها برای قرار دادن چاپگر تا چه اندازه باید باشد؟ آیا در نزدیکی محل کتابخانه پریز برق برای اتصال چاپگر یا ایجاد یک ایستگاه شارژ برای تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما وجود دارد؟

3. آیا جلساتی را در دفتر خود برگزار می کنید و آیا به صندلی های اضافی نیاز دارید؟ اگر به تنهایی کار می کنید، میز کار می تواند یک گزینه مناسب برای صرفه جویی در فضا باشد. با این وجود، اگر بازدیدکننده هایی داشته باشید که باید روبه روی هم بنشینید، میز تحریر سنتی بهتر است.

4. آیا میز کار شما فقط به نگه داشتن لپ تاپ و لیوان قهوه نیاز دارد یا آیا برای بازبینی نمودارها، نقشه ها یا نمونه های محصول به فضایی برای گسترش نیاز دارید؟ آیا داشتن یک میز تحریر کوچک برای کار و یک میز اضافی در گوشه ای برای شرایط شما راحت تر است تا هنگام کار احساس آشفتگی و بسته بودن نکنید؟

 

 office-furniture-for-small-companies

 

برای مطالعه بیشتر شما : دستورالعمل چیدمان مبلمان اداری

 

میزهای اداری جمع و جور

از آنجا که میز تحریر اغلب بزرگترین مبلمان اداری است، انتخاب میز تحریر جمع و جور هنگامی که محل کار کمی دارید یک حرکت هوشمندانه است.

 

office-furniture-for-small-companies


میزهای اداری جمع و جور به طور خاص طراحی شده اند تا بتوانند ردپایی کوچک داشته باشند، که به استفاده بهتر از فضای موجود کمک می کند. طیف وسیعی از گزینه های شیک در دسترس است، که بسیاری از آنها دارای ویژگی های مناسب مانند کشویی صفحه های صفحه کلید، کشوهای ذخیره سازی، ساخته شده در قفسه ها و ذخیره سازی سربار هستند.

 

 office-furniture-for-small-companies

 

مبلمان اداری مدولار
با استفاده از مبلمان مدولار، می توانید دفتر را مطابق با هر نیاز خود به راحتی مرتب کنید. مهم نیست که این نیازها هر چند وقت یک بار تغییر می کند.

 

 office-furniture-for-small-companies

 


میزهای قابل تنظیم ارتفاع روی کاستورها، ایستگاه های کاری مدولار، میزهای موبایل، چرخ دستی های چاپگر و سایر مبلمان اداری قابل انعطاف به شما امکان می دهند از فضای کسب و کار کوچک خود نهایت استفاده را ببرید. شما و کارمندانتان می توانید به تنهایی کار کنید یا در صورت لزوم، اسباب و اثاثیه را منتقل کرده و یک منطقه کار مشترک ایجاد کنید.

 

 office-furniture-for-small-companies

 

راه حل های ذخیره سازی عملی

ذخیره سازی برای هر محل کار ضروری است. ما باید وسایل ، مقالات و بی نظمی را جایی ذخیره کنید! خوشبختانه، فروشگاه های طراحی داخلی گزینه های زیادی را ارائه می دهند که می توانند برای فضای کسب و کار کوچک کار کنند.

قفسه های باز، قفسه های کتاب، اعتبارات و کابینت های ذخیره سازی بلند ، فضای کمی از کف با ارزش شما را اشغال می کنند. کمدهای باریک، سازمان دهندگان پرونده ها و قفسه های دیواری نیز می توانند به نظافت دفتر شما کمک کنند.

 

office-furniture-for-small-companies

 

 

از کجا می توان مبلمان کوچک کسب و کار پیدا کرد؟

خوشبختانه یافتن مبلمان اداری کوچک برای تهیه مبلمان اداری جدید کار سختی نیست.

 

مبلمان اداری آدینا دارای مبلمان اداری متنوعی با قیمت های مقرون به صرفه است. از انواع میز اداری مدرن ، کلاسیک ، کار گروهی و ... بگیر تا انواع صندلی های مدیریت ، کنفرانس ، انتظار و ... .

 

 office-furniture-for-small-companies

 

 

برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید