مزایای پارتیشن اداری در مبلمان اداری و دکوراسیون اداری 

پارتیشن در لغت به معنی تقسیم کردن و مجزا کردن می باشد. سیستم جدا کننده های کاذب که امروزه با نام پارتیشن شناخته می شوند نوعی تجهیزات تقسیم بندی فضاهای داخلی بوده که با هدف منظم کردن محیط و با پیش بینی قابلیت جابجایی طراحی و ساخته می شوند.

 مزایای جابجایی پارتیشن اداری،چگونه پارتیشن اداری را بدون آسیب جابجا کنیم

مزایای جابجایی دیوار پارتیشن

1-در کلاسهای درس که با یک دیوار از یکدیگر مجزا شده اند می توان از این دیوار استفاده
کرد که در صورت کمبود فضای یکی از کلاسها با جا بجا کردن دیوار فضای لازم فراهم می شود

2-منازلی که افراد اتاقهای بزرگی دارند در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی بیشتری نیازمندند با استفاده ازپارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد و از هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد  

3-در منازل مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو شویم می توان با جابجا کردن دیوار پارتیشن مشکل را بر طرف کرد

مزایای جابجایی پارتیشن اداری،چگونه پارتیشن اداری را بدون آسیب جابجا کنیم

4-افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد وبلوغ به طبع فضا ی بیشتری  احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را ایجاد می کنند

5-در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از این دیوار مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود
در جاهای از منزل و ادارات جهت جلوگیری از دید مزاحم می توان استفاده شود


از محل بی روح کار خود خسته شده اید؟

فضای شخصی و خصوصی شما بسیار کم است؟

اتاق کار شما نامرتب و به هم ریخته است؟

آنقدر فضای اداره بهم ریخته و پر سر و صداست که نمی‌توانید بر روی کار خود تمرکز کنید؟

شرکتی دارید که تمامی میزهای کارکنان روبروی هم و به هم چسبیده است و فضای داخلی و خصوصی وجود ندارد؟

شاید هم از آن دسته افرادی باشید که در حال خرید مکانی اداری با بودجه ای معقول هستید اما با خود فکر می‌کنید که در این مکان‌های کوچک ، نمی‌توان به راحتی رفت و آمد کرد و یا چندین کارمند استخدام کرد.

مزایای جابجایی پارتیشن اداری،چگونه پارتیشن اداری را بدون آسیب جابجا کنیم

در این صورت حتما باید به فکر یک راه حل امروزی ، جدی ، خلاقانه و جدید باشید. در واقع باید از طریق یک متخصص حرفه ای ، با استفاده از تقسیم کننده یا جداکننده‌ هایی که پارتیشن نامیده می‌شوند ، رنگ تازه ای به محیط کاری خود بدهید و شرکت یا اداره‌ی خود را از سایرین متمایز کنید. مهم نیست کار شما در چه زمینه ای است. در دنیای تجارت امروز ، نقش و تاثیر پارتیشن ها در سازماندهی و ایجاد بازدهی بیشتر در محل کار غیر قابل انکار است.


فکر خود را عوض کنید و به جای خریدن یک فضای بزرگ و صرف هزینه گزاف اجاره ، مکانی کوچک با هزینه‌ای منطقی تر پیدا کنید و برای حل مشکل بی نظمی و ایجاد فضای خصوصی بیشتر در محل کار خود از پارتیشن های اداری استفاده کنید. دیگر آن دوره که اداره ها یا شرکت ها اتاق های بزرگ داشتند تمام شده است. با وجود پارتیشن های اداری ، فضاهای کوچک امروز بسیار کارآمدتر از فضای بزرگ در قدیم شده اند.


حتی اگر فضای شرکت و یا اداره شما بسیار بزرگ باشد ، تقسیم فضاهای داخلی بسیار اهمیت دارد. شاید بخواهید در اتاق های بزرگ اداره ، چندین کارمند کار کنند و یا در قسمت حال ، اتاقک های کوچکی درست کنید و یا میز منشی خود را به دفتر خود نزدیک و یا دور کنید. حتی می‌توانید با یک طرح جدید ، مدرن و خلاقانه ، فضای بیشتر و خصوصی تری برای ارباب رجوع قائل شوید و با یک پارتیشن ام دی اف به راحتی فضایی برای یک مبل زیبا و کتابخانه جادار اختصاص دهید.


حتما بخوانید:پارتیشن اداری چیست؟|مفهوم و تعریف پارتیشن اداری


مزایای جابجایی پارتیشن اداری،چگونه پارتیشن اداری را بدون آسیب جابجا کنیم

لزومی ندارد با استرس و عدم تمرکز روز کاری خود را به پایان برسانید و در موقع ورود و خروج مشتری به سمت میز همکارتان ، احساس ناراحتی کنید. می‌توانید با پارتیشن های اداری فضای شخصی برای خود و همکاران ایجاد کنید. تصمیم درستی بگیرید و با ایجاد یک پارتیشن بندی حرفه‌ای اداری ، هر گوشه از مکان را برای کاری مناسب در نظر بگیرید و کمبود فضا را جبران کنید.


این پارتیشن های جادویی در انواع مختلفی هستند ، تک جداره یا دو جداره که می‌توانید با بررسی و مشورت با یک مشاور حرفه ای ، نوع آن را انتخاب و نصب کنید. همچنین می‌توانید با توجه سلیقه و هماهنگی هارمونی با محیط کار ، آن ها را در رنگ های متفاوت سفارش دهید و دکور شرکت و اداره خود را به شکل بهتری تغییر دهید.

باید بدانید که جنس پارتیشن ‌ها در میزان صدا ، نور و ... بسیار اهمیت دارد. انواع جنس پارتیشن های اداری عبارت اند از: ام دی اف ، چوب ، شیشه ، فلز ، آلومینیوم ، پرده و غیره. مزیت پارتیشن های اداری این است که شما می‌توانید از این جداکننده ها یا تقسیم‌کننده ها در هر ناحیه یا قسمت از شرکت به طور دائمی و یا موقت استفاده نمایید و محل پارتیشن ها را در صورت لزوم جا به جا کنید. صرف نظر از زیبایی دکوراسیون ، بهینه سازی فضا ، کاربردی بودن ، این پارتیشن ها قیمت های مناسب و معقولی دارند که با توجه به ابعاد و جنس و تک جداره و دو جداره بودن آنها تغییر می‌کنند.

مزایای جابجایی پارتیشن اداری،چگونه پارتیشن اداری را بدون آسیب جابجا کنیم

بیشتر بخوانید: پارتیشن اداری

فراموش نکنید ، علاوه بر تک جداره یا دوجداره بودن ، طرح مناسب و جنس که باید با کیفیت باشد ، ارتفاع و ابعاد پارتیشن ها و نحوه‌ی چینش و قرارگیری آنها در میزان نور و بزرگی فضا بسیار اهمیت دارد. اگر کار را به متخصصین حرفه‌ای آدینا  بسپارید ، شرایط محیطی ، صدا ، نور و میزان فضای شما را کامل و دقیق در نظر می‌گیرند و می‌توانند با توجه به نیازهای شما بهترین نتیجه را در محل کارتان ایجاد کنند.

مزایای جابجایی پارتیشن اداری،چگونه پارتیشن اداری را بدون آسیب جابجا کنیم

در نتیجه با پارتیشن بندی اداری ، میزان فضای داخلی و خصوصی کارمندان حفظ می‌شود ، میزان کارآمدی ، زیبایی و راحتی بالا می‌رود و با صرف هزینه‌ی بسیار معقول ، کارمندان اداره با انرژی بیشتر و کمتر شدن اتلاف وقت در نظم و آرامش به کار مشغول خواهند شد.


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086 در تماس باشید .