کیفیت مبلمان اداری

کیفیت مبل اداری در دنیای امروز به موضوع بحث انگیز تبدیل شده است. برخی از تازه کارها احساس می کنند که وقت ندارند تا بر روی زیبایی های مبلمان اداری تمرکز کنند. برخورداری از کیفیت مبلمان اداری یک حقیقت واضح برای توسعه هر کسب و کار است که با در نظر گرفتن می توان بسیار از معضلات اولیه هر شرکت را بر طرف کرد.

کیفیت مبلمان اداری و راههای کنترل و بررسی آن

۱/تصورات اول ممکن است مهمتر از واقعیت باشد

هر چند ما از دوران کودکی به ما گفته اند که “هرگز کتابی را با جلد آن قضاوت نکنیم”، ما همه تصمیمات فوری را بر اساس ظواهر و اولین تصورات می گیریم. این تصورات فوق العاده قدرتمند هستند. مطالعات متعددی نشان می دهد که بسیاری از افراد اولین تصور خود را بر حقایق قابل اثبات باور دارند. نحوه قرار دادن دفتر شما و کیفیت مبلمان اداری شما بر روی مشتریان ، کارکنان و مشتریان تاثیر می گذارد. شما باید مطمئن شوید که یک برداشت قوی از محصولات اداری زیبا شما ایجاد شود.

کیفیت مبلمان اداری و راههای کنترل و بررسی آن

۲/محصولات اداری ارگونومیک ، غیبت را کاهش می دهد

غیبت ناشی از بیماری و صدمه زدن به کسب و کارها در استرالیا بیش از ۳۳ میلیارد دلار در سال است. هر سال هزاران نفر از کارکنان به علت طراحی ضعیف و کیفیت پایین مبل اداری ، دچار آسیب های بدنی می شوند. ارگونومیک موجب کاهش آسیب شده و منجر به افزایش سلامت و بهداشت در کارکنان می شود.

بیشتر بخوانید: مبلمان اداری مدرن و ویژگیهای آن

کیفیت مبلمان اداری و راههای کنترل و بررسی آن

۳/مبل اداری بر بهره وری تاثیر می گذارد

کارکنان شما با ارزش ترین منابع شما هستند. اغلب یکی از بهترین راه های افزایش سود، افزایش بهره وری کارکنان است. اما کارکنان ماشین آلات شما نیستند. شما نمی توانید به سادگی یک سوئیچ را تغییر دهید تا سریع تر و کارآمدتر شود. اما شما می توانید بهره وری را با ارائه کارکنان با فضاهای کاری مناسب با کیفیت مبلمان اداری بالا بهینه کنید. مبلمان اداری خوب نشان می دهد که کارکنان برای شرکت ارزشمند هستند و نوآوری و بهره وری بیشتر را تشویق می کنند.

برای مطالعه بیشتر شما:زیبا کردن دفتر اداری با تکنیکهای دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری

کیفیت مبلمان اداری و راههای کنترل و بررسی آن


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086 در تماس باشید .