کیفیت مبلمان اداری و راههای کنترل و بررسی آن

کیفیت مبلمان اداری و راههای کنترل و بررسی آن

کیفیت مبلمان اداری

کیفیت مبل اداری در دنیای امروز به موضوع بحث انگیز تبدیل شده است. برخی از تازه کارها احساس می کنند که وقت ندارند تا بر روی زیبایی های مبلمان اداری تمرکز کنند. برخورداری از کیفیت مبلمان اداری یک حقیقت واضح برای توسعه هر کسب و کار است که با در نظر گرفتن می توان بسیار از معضلات اولیه هر شرکت را بر طرف کرد.

۱-  تصورات اول ممکن است مهمتر از واقعیت باشد

هر چند ما از دوران کودکی به ما گفته اند که “هرگز کتابی را با جلد آن قضاوت نکنیم”، ما همه تصمیمات فوری را بر اساس ظواهر و اولین تصورات می گیریم. این تصورات فوق العاده قدرتمند هستند. مطالعات متعددی نشان می دهد که بسیاری از افراد اولین تصور خود را بر حقایق قابل اثبات باور دارند. نحوه قرار دادن دفتر شما و کیفیت مبلمان اداری شما بر روی مشتریان، کارکنان و مشتریان تاثیر می گذارد. شما باید مطمئن شوید که یک برداشت قوی از محصولات اداری زیبا شما ایجاد شود.


۲- محصولات اداری ارگونومیک، غیبت را کاهش می دهد

غیبت ناشی از بیماری و صدمه زدن به کسب و کارها در استرالیا بیش از ۳۳ میلیارد دلار در سال است. هر سال هزاران نفر از کارکنان به علت طراحی ضعیف و کیفیت پایین مبل اداری، دچار آسیب های بدنی می شوند.  ارگونومیک موجب کاهش آسیب شده و منجر به افزایش سلامت و بهداشت در کارکنان می شود.

بیشتر بخوانید:درباره مبلمان اداری مدرن بیشتر بدانید 

۳- مبل اداری بر بهره وری تاثیر می گذارد

کارکنان شما با ارزش ترین منابع شما هستند. اغلب یکی از بهترین راه های افزایش سود، افزایش بهره وری کارکنان است. اما کارکنان ماشین آلات شما نیستند. شما نمی توانید به سادگی یک سوئیچ را تغییر دهید تا سریع تر و کارآمدتر شود. اما شما می توانید بهره وری را با ارائه کارکنان با فضاهای کاری مناسب با کیفیت مبلمان اداری بالا بهینه کنید. مبلمان اداری خوب نشان می دهد که کارکنان برای شرکت ارزشمند هستند و نوآوری و بهره وری بیشتر را تشویق می کنند.


حتما بخوانید :فروشنده مبلمان اداری و ویژگیهای شاخص فروشنده گان ملزومات اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

همچنین بخوانید...

01 تير 1400 روابط عمومی گستره خدمات آدینا

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.