انتخاب مبلمان اداری حرفه ای

این که آیا برای انتخاب مبل اداری حرفه ای جهت استفاده شخصی و یا برای دفتر و اجرای دکوراسیون اداری یا برای یک گروه از کارکنان افکاری دارید ، مطمئنا در گام نخست این انتخاب یک عمل مهم است. فضای کاری شما ایجاب می کند ، مبلمان اداری مناسب برای کارمندان ، مشتریان و مهمانان خریداری کنید. مهم است که یک سبک بی طرف را انتخاب کنید. بیش از حد زنانه یا مردانه نباشد و فراتر از جنسیت بر اساس نوع کار باشد. رنگ های خنثی نیز یک ایده خوب هستند ، زیرا رنگ های پررنگ تمایل به تأثیرات مختلف بر روی افراد دارند. راحتی مهم است و شما می خواهید فضای حرفه ای را تصویر کنید ، پس دست به کار شوید.

انتخاب مبلمان اداری حرفه ای

میز ، نقطه کانونی هر دفتر است. مهم نیست که چقدر بزرگ یا کوچک باشد ، اما سبکی را برای بقیه محصولات اداری تعیین می کند. این چیزی است که دفتر را به یک فضای کاری مناسب تبدیل می کند. نوع کار انجام شده به تعیین نوع میز که مورد نیاز است کمک خواهد کرد. اگر شما یا کارمندتان تماس تلفنی و تایپ کردن را بر روی رایانه به صورت تمام وقت انجام می دهد ، یک میز بزرگ لازم نیست. با این حال ، اگر کار طراحی داخلی و یا چیزی دیگری است که نیاز به فضا دارد یک میز بزرگ تخت مناسب تر است.

بیشتر بخوانید: کیفیت مبلمان اداری و راههای کنترل و بررسی آن

انتخاب مبلمان اداری حرفه ای

همانطور که قبلا ذکر شد ، شما می خواهید محصولات خود را راحت انتخاب کنید تا کارکنان بتوانند از نظر پیشرفت کاری و سلامتی در راحتی باشند. بسیاری از مشکلات فیزیکی مرتبط با نشستن در یک موقعیت مشخص در روز است ، به عنوان مثال یک میز باید بتواند در ارتفاع و پشتیبانی کمری برای پیشگیری از مشکلات عدم گردش خون ، ستون فقرات و سندرم تونل کارپال ، تنظیم شود.

حتما بخوانید: قیمت میز کارمندی و رابطه آن با عملکرد میز

انتخاب مبلمان اداری حرفه ای


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086 در تماس باشید .