بهترین برند مبلمان اداری در ایران کدام شرکت است ؟

این سئوالی است که شما در تماس با مشاورین بخش فروش مبلمان اداری آدینا داشته اید؟ ما هر روز با سئوالاتی نظیر برترین مارک صندلی اداری چیست؟ آیا هر کس که گرانترین قیمت را در بازار ارائه میدهد برترین برند است؟ فرق برند آدینا با سایر برندهای مبلمان اداری موجود در بازار چیست؟

بهترین برند مبلمان اداری

 آیا حتما باید از برند شناخته شده در بازار خریداری کنم؟ از کجا مطمئن شوم که این برند مطابق ادعای خودش بهترین برند بازار است و سئوالاتی از این قبیل. ما با توجه به درخواستهای شما خوانندگان محترم وبلاگ آدینا برآن شدیم تا با ارائه یک نوشته کوتاه در مورد برند مبلمان اداری و اینکه کدام برند بهترین است سئوالات شما را پاسخ دهیم. 

بهترین برند مبلمان اداری

در ادامه از شما همراهان همیشگی دعوت میکنیم تا با تیم تولید محتوای آدینا همراه باشید.

چرا باید بهترین برند مبلمان اداری را بشناسیم ؟

اگر شما بعنوان یک شرکت و یا کسی که دارای کسب و کار میباشد در حال ایجاد یک دفتر کار جدید یا پیاده سازی دکوراسیون اداری جدید برای محیط کار خود میباشید در هنگام انتخاب مبلمان اداری مورد نیازتان باید خیلی از عوامل را در نظر بگیرید و یکی از مهمترین این عوامل شناخت بهترین برند مبلمان اداری میباشد.

بهترین برند مبلمان اداری

مبلمان دست دوم حتی با مارک برند هم نخرید

یکی از مواردیکه در زمان تجهیز دفتر اداری خود باید در نظر بگیرید اینست که میخواهید دفتر خود را با استفاده از مبلمان اداری جدید بچینید و یا از مبلمان دست دوم برای تکمیل دفتر خود استفاده کنید درست است که مبلمان اداری جدید یقینا زیبا و لوکس خواهد بود ولی مزیت استفاده از مبلمان اداری دست دوم نیز قیمت پایینتر آن نسبت به مبلمان نو میباشد.

بهترین برند مبلمان اداری

 قیمت مبلمان دست دوم معمولا ۳۰ تا ۵۰ درصد هزینه کمتر از مبلمان نو در بازار میباشد. ما بعنوان فروشنده و تولید کننده مبلمان اداری کلا خرید مبلمان اداری دست دوم را پیشنهاد نمی کنیم. در ادامه برای درک ویژگیهای ی بهترین برند در مبلمان اداری با آدینا همراه باشید.

بهترین مبلمان اداری


بیشتر بخوانید: انتخاب مبلمان  و نیم ست اداری 

 • مواد اولیه ساخت مبلمان اداری

  • یک مبلمان اداری اگر خوب باشد یقینا یکی از عواملش مواد اولیه آن میباشد ، بنابراین اولین قدم شناخت کامل از نوع مواد ساخت آن است. این موضوعی است که شما باید  در مورد جسن بدنه (چوبی ، فلزی ، پلاستیکی ، شیشه و یا ترکیبی) ، نوع پارچه ، جنس پشتی و به طور کلی ساخت و ساز آن مورد توجه قرار دهید. شرکتهای برند و مطرح در صنعت مبلمان اداری به این موضوع توجه ویژه ای دارند و مواد اولیه خود را از جاهای معتبر تهیه میکنند.
  • بهترین برند مبلمان اداری
  • ما در شرکت آدینا با ایجاد واحد کنترل کیفیت مواد اولیه را در زمان خرید ابتدا بازرسی کرده و بعد از تایید آنها را تحویل واحد ساخت میدهیم. سعی ما همواره این بوده است که مواد اولیه را از شرکتهای معتبر که همواره با آنها همکاری داشته ایم تهیه کنیم تا مشتری با اطمینان بیشتری بتواند کار خرید را انجام دهد.
  • بهترین مبلمان اداری
 • ویژگی ها و تنظیمات کاربردی

 هر یک از اقلام مبلمان و لوازم اداری که تولید می شوند دارای یک سری خصوصیات کاربردی میباشد. به غیر از ویژگی های ظاهری و مواد ساختی آن ، خصوصیاتی نظیر  تنظیمات ارتفاع در صندلی اداری ، دارا بودن کشوهای ذخیره فایل در میز اداری ، قابل حمل بودن ، راحتی در تمیز کردن و غیره … هستند که در انتخاب بهترین برند مبلمان اداری بسیار موثر میباشند.

بهترین برند مبلمان اداری

 همکاران ما در بخش طراحی آدینا توجه ویژه ای به این مسئله دارند و همواره سعی کرده اند تا در زمان طراحی مبلمان و ملزومات اداری نهایت کارایی و همخوانی را رعایت کنند اگر شما نیاز به مبلمان اداری خاص خودتان دارید و محصولاتی که در بازار هستند نتوانسته اند شما را قانع کنند نگران نباشید شرکت آدینا بعنوان یک سازنده مبلمان اداری سفارشی در خدمت شماست. شما میتوانید ایده های خود را با شماره تماس 02144620086 با بخش فروش ما در میان بگذارید.

حتما بخوانید: خرید کتابخانه اداری 

بهترین مبلمان اداری

 • قابلیت بازیافتی بودن

 • امروزه اهمیت محیط زیست بسیار بالاتر از هر زمان دیگری است و بنابراین بازیافت شدن مجدد محصولات یک نقطه مثبت در کارنامه برند سازنده مبلمان اداری میباشد. وقتیکه مبلمان مورد استفاده دوباره قرار می گیرد ، اساسا همانطور که همه چیز در جهان قابلیت استفاده دوباره دارد ، اهمیت بالایی دارد.
 • بهترین برند مبلمان اداری
 •  هیچ تاکید خاصی در این مورد نداریم اما در جهان امروز بهترین برند ها از مبلمان اداری بازیافتی استفاده می کنند. شرکت مبلمان اداری آدینا در بیانیه خط مشی محیط زیست خود احترام به طبیعت را سرلوحه کار خود قرار داده و تمام تلاش خود را در تولید محصولاتی که بتوانند به چرخه طبیعت از طریق فرآیند بازیافت برگردند بکار میگیرد. این شرکت همچنین وظیفه اجتماعی خود را در قبال محیط زیست پاک نگهداشتن آن میداند و هرازگاهی با همکاری پرسنل خود و افراد و انجمنهای حفاظت از محیط زیست ، در مناطق سبز حاضر شده و کار نگهداری و حفظ محیط زیست را پیگیری مینماید.
 • بهترین مبلمان اداری

خدمات قبل و بعد از فروش

معمولا برترین برندها کار خود را قبل از فروش برای مشتریان آغاز میکنند ، مفهوم جدید خدمت به مشتریان شامل تعاریف جدید شده است و دیگر بخش کوچکی در ساختمان مرکزی سازمان به ارائه خدمات اختصاص ندارد ، بلکه کل سازمان از مدیران عالی تا کارکنان عادی ، همگی در برآورده ساختن نیازهای مشتریان موجود و بالقوه نقش برعهده دارند. وقتی که فردی ، کالایی یا خدمتی را خریداری می‌کند ، به ندرت درباره کیفیت و امنیت آن اطلاعات کامل دارد.

بهترین برند مبلمان اداری

 وی به حق نگران آن است که مبادا سرش کلاه رفته باشد. حمایت از مصرف‌کننده از این منظر ، قابل توجیه است. بنابراین بهترین برندها همواره خدمات پس از فروش کاملی به مشتریان خود ارائه میدهند.

بهترین مبلمان اداری

بهترین مبلمان اداری

برترین محصولات اداری ، مبل اداری است که هم عالی طراحی شود و هم عالی تولید شود. در این نوشته قصد داریم تا تعریف مشخصی از این محصول اداری ارائه دهیم تا شما که قصد انجام دکوراسیون اداری را در دفتر کار خود دارید بتوانید با تهیه مبلمان اداری مدرن اینکار را انجام دهید.

بهترین برند مبلمان اداری

بهترین مبل اداری امروزه به انتخابی دشوار تبدیل شده است. تقابل متد های مدرن و سنتی و تغییر در شیوه ها و معیار های مدیریت در کسب و کار ها ، باعث شده است برای انتخاب بهترین مبلمان اداری مناسب گزینه های زیادی وجود داشته باشد. اما با این حال با دانستن و شناخت بهتر اهداف می توان بهترین مبلمان اداری را انتخاب کرد. در زیر پرسش هایی برای هدف گذاری برای خرید مبلمان اداری آمده است:

بهترین برند مبلمان اداری


بیشتر بخوانید: قیمت میز اداري کنفرانس

هدف چیست؟

درست فکر کنید ، هدف شما از خرید چیست؟ کسب و کار شما چه نوع مبلمان اداری را ایجاب به تهیه می کند. سمت های شغلی در شرکت شما چه خواهند بود؟ آیا کسب و کار شما تعاملی است یا خیر؟ دانستن پاسخ این پرسش ها اولین گام در انتخاب درست بهترین مبلمان اداری شما است.

بهترین مبلمان اداری

محل استفاده کجاست؟

محلی که قرار است مبل اداری را قرار دهید ، کجاست؟ چقدر فضا در اختیار دارید؟ کیفیت مصالح ساخته شده اتاقتان چگونه است؟ و همچنین رنگ ، نور و غیره … .

بهترین برند مبلمان اداری

پلان فضا چقدر است؟

بهتر است قبل خرید مبل اداری مناسب یک نقشه از فضای اتاق ها داشته باشید و با تجسم جانمایی مبلمان بتوانید تصور دقیقی تری نسبت به نوع مبلمان و فضا داشته باشید. اگر فضای زیادی در اختیار دارید استفاده از پارتیشن های اداری بسیار فکر خوبی است. به نسبت فضای خود و ابعادی که در اختیار دارید، صندلی اداری ، میز اداری ، کتابخانه و فایلینگ مناسب را گزینش کنید.

بهترین برند مبلمان اداری


بیشتر بخوانید: نوع طراحی و استفاده از میز کنفرانس یو شکل

حالا خرید!

حالا می توانید به فکر تهیه بهترین مبل اداری برای شرکت یا سازمان خود باشید. کیفیت مصالح ساخت مبلمان قبل از ظاهر آن در اولویت است. اگر مبل اداری برای زمان های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد باید با کیفیت و با دوام باشد. بعد از آن ظاهر مبلمان اداری بسیار حائز اهمیت است. 

بهترین مبلمان اداری

آیا از سبک مدرن لذت می برید یا سنتی؟ حتما از فروشگاه ها یا مکان های دارای اعتبار خریداری کنید ، در این راستا آدینا با تنوع وسیعی از مبلمان و دکوراسیون اداری از جمله: میز (مدیریت ، کارشناسی و کارمندی ، کنفرانس) صندلی (مدیریت ، کارمندی ، کنفرانس ، انتظار) ، پارتیشن ( چوبی – ام دی اف mdf ، شیشه ای) دیوارکوب های اداری ، کتابخانه و فایلینگ ، طراحی و اجرا غرفه های نمایشگاهی و غیره … توانسته گامی بلند در ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان خود بر دارد.

بهترین برند مبلمان اداری

 چگونه بهترین مبلمان اداری را انتخاب کنیم؟

ممکن است تمایلی به این اعتراف نداشته باشیم ، ولی در واقع ما وقت زیادی را در اداره صرف می کنیم. بسیاری از ما از یک محیط اداری رنج می برند که به خوبی طراحی نشده است. با این حال ، یک فضای کاری موثر و مبل اداری هوشمندانه ، همه ی تفاوت ها در بهره وری و کارایی کلی ما را ایجاد می کند. خواه شما یک فضای حرفه ای شرکت بزرگ یا یک دفتر خانگی کوچک را طراحی می کنید ، ملاحظات خاصی وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید.

بهترین برند مبلمان اداری

فرمت و تم کلی دفتر

فهرستی از نیازهای اصلی خود را تهیه کنید

قبل از شروع به تفکر درباره اینکه چه مبلمان مورد نیاز شما می باشد ، فهرست دقیق از نیازهای اصلی خود را بنویسید. این لیست شامل اقلامی است که باید برای دفتر خود داشته باشید مانند رایانه ، فکس ، چاپگر ، تلفن ، ذخیره سازی فایل و غیره.

بهترین مبلمان اداری

هنگام ساخت لیست خود، در مورد راه هایی که می خواهید از دفتر استفاده کنید ، فکر کنید. اگر یک هنرمند گرافیک هستید ، ممکن است برای یک کامپیوتر و یک میز بزرگتر یا فضای کاری برای آثار هنری خود نیاز به فضا داشته باشید. اگر شما یک مشاور هستید ، ممکن است فضای اضافی برای قفل کابینت فایل برای حفاظت از اسناد حساس و محل دیدار با مشتریان نیاز داشته باشید.

بهترین برند مبلمان اداری

مکان خود را انتخاب کنید

اگر در محیط شرکت هستید ، موقعیت شغلی شما از پیش تعیین شده است ، اما هنوز باید در مورد چگونگی استفاده بهتر از این فضا فکر کنید. در بیشتر موارد ، میز باید با توجه به ورودی دفتر و استفاده از نور طبیعی در دسترس قرار گیرد. وقتی که صحبت از مبلمان اداری می آید ، گزینه های زیادی وجود دارد به ویژه مرکزی ترین بخش میز اداری.

بهترین برند مبلمان اداری

در حالی که ممکن است به نظر برسد فقط یک مکان برای کار شما باشد ، مبلمان اداری با کیفیت باید تکنولوژی خود را ادغام کرده و بهره وری را افزایش دهد. اجزای الکترونیکی خود را در ذهن داشته باشید. فراتر از رایانه و چاپگر خود، در مورد تلفن همراه ، دوربین فیلمبرداری یا پخش کننده موسیقی خود فکر کنید. یک میز خوب شامل واحد مدیریت سیم برای دور از دید نگه داشتن کابلهای شما میباشد.

بهترین مبلمان اداری

سطح میز باید با دوام باشد که لازم نباشد برای نوشیدن قهوه ی صبح نگران آن نباشید.

حتما بخوانید: توصیه هایی در مورد خرید مبلمان اداری کلاسیک 

بهترین برند مبلمان اداری

اطمینان حاصل کنید که صندلی ارگونومیک را با پشتیبانی مناسب یا صندلی ایستاده ای انتخاب کنید که به راحتی می تواند جایگزین بین نشستن و ایستاده در طول روز شود. مبلمان را انتخاب کنید که سبک کار شما منطبق باشد. حالا شما باید خلاقیت به خرج دهید و مبلمان را انتخاب کنید که سبک شما را نشان دهد. آیا شما به دنبال سبک سنتی یا مدرن هستید؟ مبلمان چوبی دارای احساس سنتی تر است ، در حالی که قطعات فولادی و شیشه ای مدرن تر و صنعتی تر است.

بهترین برند مبلمان اداری

برای یک محیط انتقالی ، ترکیبی از این مواد را در نظر بگیرید. دفتر حرفه ای نیاز به یک نگاه سازگاردارد ، بنابراین زیبایی شناختی رایج برای میزها ، کابینت های ذخیره سازی ، صندلی ها و دیگر عناصر برجسته را انتخاب کنید.بهترین مبلمان اداری

عناصر دیگری که دفتر شما را تکمیل می کنند را فراموش نکنید. یک میز بزرگ داشتن یک چیز است ، اما اگرسطح آن با اسناد و مدارک و دیگر اشیاء پر شده باشد ، دیگر این میز مناسب کار نیست. استفاده از فایل و کابینت برای نگه داشتن همه چیز به صورت منظم و سازمان یافته بسیار مهم می باشد. 

بهترین برند مبلمان اداری

کابینت فایل های موبایل انعطاف پذیری و همچنین فضای کاری اضافی را فراهم می کند. ممکن است لازم باشد کابین فایل ها برای حفظ امنیت فایلهای شما قفل داشته باشد. اگر فضای شما فشرده است ، در نظر بگیرید که فضای عمودی را به دفتر خود اضافه کنید. برای ایجاد یک دفتر موثر ، همه چیز باید جای خود را داشته باشد.

بهترین مبلمان اداری

سیستم های کامپوننتی انعطاف پذیری بیشتری را در این زمینه ارائه می دهند ، به شما این امکان را می دهد که سطوح کار ، ذخیره سازی فایل ، کابینت های عرضه و موارد دیگر را برای سفارشی کردن دفتر خود به نیازهای خود ترکیب کنید. هنگامی که مکان برای همه چیز داشته باشید ، با توجه به جزئیات در هنگام راه اندازی دفتر خود ، می توانید اطمینان حاصل کنید که فضای ایجاد شده ای را در اختیار دارید که در واقع می خواهید کار کنید.

بهترین مبلمان اداری

ما در آدینا هم خدمات قبل از فروش بعنوان مشاوره اولیه ، اندازه گیری طراحی داریم و هم خدمات پس از فروش نظیر حمل و نصب و راه اندازی و همچنین ارائه ضمانتنامه اجرایی در مورد کلیه محصولاتمان. اگر شما با خواندن این مقاله هنوز هم در مورد برترین برندهای مبلمان اداری سئوال دارید مشاورین ما خوشحال میشوند که بتوانند به سئوالات شما پاسخ دهند. لطفا با شماره تلفن 02144620086 یا مراجعه به سایت Adyina.com با ما در تماس باشید.

بهترین برند مبلمان اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .