راحتی درمبلمان اداری چگونه بدست می آید؟

راحتی درمبلمان اداری چگونه بدست می آید؟

سطح راحتی مبلمان اداری

سطح راحتی مبل اداری به طور مستقیم بر کارایی و چگونگی در تولید کارکنان تاثیر می گذارد. اگر یک کارمند بر روی صندلی اداری خود راحت نیست، پریشانی نخستین گام برای کاهش بهره وری است، صندلی اداری باید شرایط ارگونومی را برآورده کند. سطح راحتی مبلمان اداری رابطه مستقیمی بر رابطه فرد با نحوه انجام کار دارد.

سطح راحتی محصولات  اداری به معنای میزان راحتی وسائل موجود در محیط کار است. برای مثال باید بدانیم یه میز یا صندلی اداری بسته به مقدار قیمت تا چه اندازه مقدار راحتی را برای کارکنان می تواند فراهم می کند.راحتی به عبارتی در راستای رعایت سلامت فیزیکی بدن است که ممکن است برای خیلی ها این تصور اشتباه ایجاد شود که راحتی در اینجا رابطه انسان و کار است که باید در نظر گرفته شود.


بیشتر بخوانید :مبلمان اداری و سلامتی

ارگونومی بدن انسان تحت تاثیر ارتفاع، نرمی و حرکت صندلی اداری قرار می گیرد. کارمند که قادر به کار کردن برای مدت طولانی است ممکن است برای رسیدن به صفحه کلید بر روی میز، دچار کشش رنج آوری در دست های خود شود که این می تواند به دلیل ارتفاع بیشتر یا کمتر صندلی اداری خود باشد. اگر صندلی نرم و قابل حرکت باشد، کارمند فضای زیادی برای اعمال کار های خود خواهد داشت که باعث عدم به خطر افتادن سلامت او خواهد شد.

حتما بخوانید :مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

برای بسیاری سردرد، کمر درد و خستگی ناشی از عدم داشتن مبل اداری مناسب است. سردرد ناشی از قرار نگرفتن سر در جهت اشتباه رو به مانیتور در تمام روز، یا سندروم تونل کارپال ناشی از مکان نادرست صفحه کلید بر روی میز است. مبلمان مناسب مبلمان محیطی را برای فعالیت های کارآمد ایجاد می کند. اگر فردی که از محصولات اداری استفاده می کند خوشحال نیست، کار به درستی انجام نخواهد شد.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

همچنین بخوانید...

01 تير 1400 روابط عمومی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.