مبل اداری شیک

مبل اداری شیک می تواند برآزنده یک کسب و کار قدرتمند باشد. شاید برای داشتن یک کسب و کار عالی خرید مبلمان اداری شیک اجتناب ناپذیر است. مطمعنا مفهموم لوکس بودن با مدرن بودن رابطه مستقیمی ندارد ، بلکه یک مبلمان اداری  با سبک سنتی هم می تواند به شدت لوکس باشد. در این راستا برای انتخاب یک مبلمان اداری لوکس بهتر است نکاتی را در نظر بگیریم.

مبلمان اداری شیک و لوکس

کاربری مبل اداری شیک

در انتخاب میز اداری باید علاوه بر توجه به نوع استفاده شاغلین از آنها ، به سطح و موقعیت شغلی آنان نیز توجه شود. همچنین ابعاد و طراحی یک میز اداری مناسب باید به نحوی باشد که فضای کافی برای استفاده شخص فراهم کند. همینطور بهتر است فضاهایی همچون قفسه و کشو برای نگهداری وسایل کارکنان وجود داشته باشد تا از آشفتگی و بی نظمی میز کار جلوگیری کند. در این زمینه نیز شرکت آدینا که یکی از پیشتازان صنعت مبلمان میباشد ، تلاش کرده است تا با ایجاد تنوع در طراحی مبلمان اداری ، طیف وسیعی از مدل ها را در اختیار طراحان دکوراسیون شرکت ها و مدیران ارشد قرار دهد.

برای مطالعه بیشتر شما:مبلمان اداری خوب از کجا بخرم؟ قیمت مبلمان اداری خوب چه قدر است؟


مبلمان اداری شیک و لوکس


ارگونومی و کیفیت

به دلیل طولانی بودن زمانی که کارکنان در محیط کاری سپری می کنند ، باید مبلمان اداری لوکس از اصول طراحی ارگونومیک در آنها رعایت شده باشد. انتخاب صحیح و دقیق مبلمان اداری علاوه بر ایجاد جذابیت در محیط می تواند در حفظ سلامت جسمی کارکنان نیز تاثیر بگذارد. از آنجا که مبلمان اداری مدت زمان زیادی در طول روز مورد استفاده قرار می گیرند ، در خرید مبلمان اداری نباید کیفیت را فدای قیمت کرد.

مبلمان اداری شیک و لوکس

مبلمان اداری شیک و لوکس

انتقال هویت شرکت

دکوراسیون و نوع مبلمان محیط اداری می تواند بیانگر هویت شرکت باشد بنابراین در انتخاب دکوراسیون باید ماهیت شرکت و نوع فعالیت اصلی شرکت را مدنظر قرار داد. امروزه مبلمان اداری در طرح و سبک های مختلف عرضه می شوند که مدیران می توانند بر اساس هویتی که میخواهند در ذهن کارکنان ایجاد کنند از میان سبک های سنتی و مدرن ، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنند.

مبلمان اداری شیک و لوکس

علاوه بر این نباید حضور مشتریان و مخاطبان شرکت را نادیده گرفت و در صورت مراجعه حضوری مشتری باید مبلمان شرکت با توجه به این موضوع طراحی شوند تا در عین ارائه خدمات مناسب به مشتریان ، دید مثبتی در مخاطب ایجاد کنند.

مبلمان اداری شیک و لوکس

توجه به فضای موجود

یکی از نکات کلیدی در انتخاب مبلمان اداری شیک ، توجه به ابعاد فضا و نحوه چیدمان مبلمان در این فضا است. در زمان انتخاب مبلمان اداری باید میزان فضایی که برای اینکار اختصاص داده شده است و میزان فضایی که این مبلمان اشغال می کند به طور همزمان در نظر گرفته شوند. میز و صندلی اداری در دفتر کار باید به نحوی چیده شوند که حرکت کارکنان در محیط به راحتی انجام شود.

مبلمان اداری شیک و لوکس

هماهنگی در دکوراسیون

رنگ و طرح مبلمان شرکت باید هماهنگ با دیگر اجزای دکوراسیون دفتر انتخاب شود. از آنجایی که ممکن است تولید کننده های مختلف کد رنگی مشابه ای را برای رنگ های غیر یکسان استفاده کنند ، بهتر است برای اطمینان از رنگ مبلمان مورد نظر ، نمونه مدل از نزدیک دیده و سپس خریداری شود.

مبلمان اداری شیک و لوکس

در این راستا آدینا با ارائه محصولاتی لوکس توانسته در راستای نیاز های مخطبان خود گام بر دارد ، برای بررسی ها و راهنمایی های مرتبط با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده محصولات آدینا بر اینجا کلیلک فرمایید.


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086 در تماس باشید .