مبلمان را تهیه کنید یا طبق معمول ترین تعریف، اتاقی تهیه کنید که برای کاربردی بودن آن برای استفاده خاص ضروری باشد. هیچ چیز درست تر، اما در عین حال دورتر از واقعیت نیست. کارایی و زیبایی همیشه با هم منطبق نیستند و مطابقت ایده ها، فضاها، رنگ ها و اشکال با بودجه مشخص، پیچیدگی های متعددی ایجاد می کند و مبلمان اداری نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

 

 office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

مهارت هر شخصی که برای حل فضا ، بودجه ، سبک و عملکرد ایده تلاش می کند، کمک به یک سری نیازهای عملی و زیبایی شناختی با قیمت محصول مناسب برای امکانات اقتصادی کسانی است که می خواهند فضای کاری خود را تهیه کنند.

ما در آدینا این راهنمای "مبلمان اداری" را ایجاد کرده ایم، دقیقاً به همه امکانات اقتصادی فکر می کنیم و از تمایل به خطوط عجیب و غریب، به سبک تمیز و همیشگی، تا مدرن ترین طراحی می رویم.

 

office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

 حتما بخوانید : اهمیت دکوراسیون و مبلمان اداری در فضاهای کاری چیست؟

 

راهنمای مبلمان اداری

راهنمای مبلمان اداری، ویژگی های یک کاتالوگ، یک لیست قیمت، یا یک منبع از روندهای کم و بیش مدرن را ندارد. 

در این محیط ما زندگی می کنیم و آینده خود را می سازیم و به همین دلیل به خلاق ترین فضایی تبدیل می شود که ذهن ما می تواند در آن وارد شود و در آن مجبور خواهد شد هر مرزی را از بین ببرد.

ایده ها، استراتژی ها، راه های خروج و برنامه های توسعه را با نهایت لذت، با ثبات زیاد و با ظرافتی که همراه هر یک از انتخاب های ما باشد تحریک کنید.

 

office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

مبلمان اداری

قبل از اینکه به این فکر کنیم که کدام شی را انتخاب کنیم، میز اداری، صندلی اداری و کمد، باید دقیقاً مشخص کنیم که کدام نوع دفتر را تهیه می کنیم. در میان سبک های مختلفی که شناسایی خواهیم کرد.

این چند ملیتی که از طراحی اقتصادی برخوردارند ایده های مردم را در زمینه سبک جهانی سازی فرا جهانی می کند، بنابراین اگر با عبور از یک دفتر مشترک وارد دفتر یک وکیل یا یک معمار شوید، نمی توانید همان احساس را داشته باشید.

 

 office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

دفتر باید مشخصات معماری مکانی را که در آن قرار دارد بیان کند. بدیهی است در رابطه با حرفه انجام شده، با احترام به فرهنگی که ما را احاطه می کند و در ارتباط با حرفه ای که اعمال می شود، باید عملکرد را با یک اصطلاح متعادل کنیم، بنابراین می تواند احساس خاصی از آنچه را که داریم در مشتری ایجاد کند. 

 

office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

ما وارد مطب پزشک می شویم که خطوط تمیز، مستطیلی و سفید رنگ غالب خواهد بود. در دفتر حقوقی ما به دنبال نوآوری نیستیم بلکه به دنبال اطمینان هستیم، بنابراین یک قفسه کتاب چوبی، یک میز فرانسه، یک فرش ایرانی حس سنتی را تحریک می کند.

ما یک مطب دندان پزشکی را با مطب پزشک مرتبط می کنیم، بنابراین یک دفتر اسناد رسمی را به دفتر وکالت مرتبط می کنیم، در حالی که دفتر معمار می تواند مانند دفتر طراح ساختار داشته باشد.

 

 office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

ما انتظار داریم که هر دو خط جدید وجود داشته باشد، و نه بر اساس روندهایی که می توانند بین نشست سبک های مدرن و کلاسیک ایجاد شوند، کالیبره شوند. بنابراین ما سبک های دفتری زیادی داریم که مربوط به مشاغل کم و بیش نوآورانه ای است که این قرن ابتدایی را پر از فناوری می کنند، توسط بسیاری از افراد رقیق شده است. تعداد زیادی از معلمان که سعی می کنند آن را برای ما توضیح دهند.

 

office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

 بیشتر بخوانید : نکاتی برای انتخاب بهترین مبلمان اداری برای شرکت

 

اجزای مبلمان اداری

هر دفتر حرفه ای که قصد تهیه آن را داشته باشیم،  باید همیشه به برخی از اجزای سازنده آن احترام بگذاریم. قافیه نتیجه مطمئنی از منطق مبلمان اداری است، جایی که کمک به سبک و هزینه ها راهنمای اصلی است.

بنابراین در یک استودیوی حرفه ای میز مالک باید یک جز اجتناب ناپذیر تلقی شود. صندلی او و آن دو جلوی میز مشتری. کتابخانه ای در اتاق انتظار که در آن فرهنگ، حداقل دانشگاهی، برای کسانی که از دانش ما انتظار دارند، نشان داده می شود. کابینت های اداری همیشه برای بایگانی صیقل داده می شوند.

 

office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

صندلی راحتی و سبک در اتاق انتظار، کشوی کشویی کلاسیک و کشوی مدرن، یک ضرورت همیشه در دسترس مشتری یا تأمین کننده است.

سپس نقاشی ها؛ پیچیده ترین و شخصی ترین مبلمان.

 نقاشی؛ یک بوم، یک چاپ، یک نقاشی باشد. بدون شک نقاشی بیانگر حداکثر شخصیت ما است به همین دلیل خرید آن باید همیشه با جزئیات بررسی شود.

 هر میز تحریری که لایق این نام باشد، چراغی دارد که مشخصه آن است. چراغ میز یک عنصر اساسی است که از لحاظ زیبایی نیز بی نظیر و عاشقانه است.

 

 office-furniture-examples-and-style-suggestions


 
 مبلمان اداری نحوه چیدمان عناصر مبلمان در یک دفتر کار حرفه ای

هر کدام از مبلمان را که وارد کنیم، همیشه باید ابعاد کل محیط را در رابطه با عملکرد در نظر بگیریم. یک میز کار می تواند در مقایسه با فضای خالی ما بسیار بزرگ یا بسیار کوچک باشد. آزادی فضا بسیار مهم است زیرا همه فضا به این شکل باقی نخواهد ماند.

 

 office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

همیشه فکر کنید که اسناد، کتاب ها، قراردادها، رایانه ها و غیره افزایش می یابد در حالی که مترهای دفتر شما یکسان خواهند ماند. این بدان معنی است که همیشه خوب است فضای موجود را کاهش دهید تا بتوانید بدون نیاز به خرید مجدد مبلمان، چیدمان را تغییر دهید.

بنابراین اگر دو متر مربع فضای آزاد برای میز کار خود داریم، 1 و نیم متر مربع در نظر بگیرید. این قانون را باید هنگام طراحی مبلمان اداری همیشه برای هر مبلمان در نظر داشته باشید.

 

 office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

آرایش خالص اشیا و همچنین فضا توسط لذت زیبایی و نور مدیریت می شود. میز کار ما هرگز نباید در برابر نور باشد اما اجازه دهید در سمت راست یا چپ صندلی ما نفوذ کند.

میهمانان هرگز نباید مقابل در یا موافق بنشینند. حریم خصوصی همیشه باید رعایت شود. هرگز مبلمان را نزدیک منبع گرما قرار ندهید. هرگز صندلی ها را در ارتفاع پنجره قرار ندهید، زیرا برخورد پیشانی مشتری و لبه پنجره است.

 

office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

برای مطالعه بیشتر شما : مبلمان اداری اقتصادی

 

تطبیق رنگ مبلمان

از ویژگی های مهم مبلمان اداری، رنگ ها هستند. مدت هاست که بازاریابی برای ما توضیح داده است که چگونه رنگ ها به شدت با احساساتی که می خواهیم در میان افرادی که در محیطی که تهیه کرده ایم زندگی می کنند ایجاد کنند، ارتباط دارند.

رنگ های خنثی یا به طور کلی ملایم، مانند سفید، کرم، خاکستری روشن برای هر مطب پزشکی یا متصل به دنیای سلامت ایده آل هستند. چه فیزیوتراپیست باشد، چه دندانپزشکی و چه پزشک، رنگ مبلمان برای ایجاد نظافت و بهداشت مناسب است. برای مثال میز شیشه ای و یک کتابخانه پلکسی.

 

 office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

برعکس، در دفتر کشاورز، رنگ طبیعت باید فضاها را فرا گرفته باشد. تن های قهوه ای، سبز و زرد. از طرف دیگر، اگر وارد مطب یک تکنسین ورزشی می شویم، خوب است که رنگ ها به ما انرژی، قدرت و ثبات می دهند و بنابراین فضای برخی از قرمزها، رنگ های آبی فوق العاده سبز و سبزهای شدید را فراهم می کنند.

هرگز سخنان یکی از هنرمندانی که بیش از هر کس رنگ را دوست داشت، فراموش نکنید، پابلو پیکاسو. وقتی از مائسترو پرسیدند لحظه آبی او از چه زمانی به وجود آمده است؟ او جواب داد. رنگ سبز من تمام شده بود. 

 

 office-furniture-examples-and-style-suggestions

 

برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید