مراحل ساده ای برای مدرن سازی دفتر کار خود

اهمیت و تأثیر طراحی و دکوراسیون یک دفتر کار شیک و مدرن  با استفاده صحیح از مبلمان اداری کاملاً انکارناپذیر است. امروزه حقوق و دستمزد یا جبران خسارت مالی، تنها عامل جذب کارمندان به یک محل کار نیست. بهترین کارمندان، خواستار یک دفتر کار شیک و مدرن هستند، که باعث تحریک خلاقیت، همکاری و ارتباط می شود و در عین حال استرس و اضطراب را نیز کاهش می دهد. بنابراین اگر می خواهید بهترین کارمندان را به سازمان خود جذب کرده و با استعدادهای برتر در بازار کار رقابت کنید و راندمان کاری دفتر کار خود را بالا ببرید، به یک دفتر کار شیک و مدرن نیاز خواهید داشت.

 

how-to-modernize-your-office

 

به راحتی می توان فراموش کرد که محیط دفتر برای کسب و کار چقدر مهم است ، اما محل کار شما می تواند بر دید مشتری نسبت به تجارت و حتی کار کارمندان شما تأثیر بگذارد.

 

how-to-modernize-your-office

 

سرمایه گذاری در فن آوری های مناسب می تواند از پشتیبانی مورد نیاز شما برای سرعت بخشیدن به روند روزمره و سهولت انجام کار برای کارمندان برخوردار شود. در حالی که برخی از رایانه ها و سایر تجهیزات فنی ممکن است گران باشد ، خواهید دید که پول و زمانی که در طولانی مدت صرفه جویی می کنند ، آنها را به یک تغییر بسیار سودآور تبدیل می کند. از فناوری های جدید نترسید ، در عوض از مزایای تغییر بهره مند شوید.

 

 how-to-modernize-your-office

 

حتما بخوانید : طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

فضای باز

اگر فضاهایی در دفتر کار خود دارید که با پارتیشن هایی با هدف ایجاد محفظه های ابتدایی برای کارمندانتان جدا شده است ، وقت آن است که آنها را از هم جدا کنید. برقراری ارتباط در هنگام ایجاد یک محیط کار انعطاف پذیر ضروری است ، پس چرا باید همه کارها را انجام دهید تا گفتگو با یکدیگر برای کارمندانتان دشوار شود؟ می توانید در مواردی که به حفظ احتیاط لازم است ، اتاق های ملاقات خصوصی راه اندازی کنید. یک فضای کاری باز نه تنها به کارکنان اجازه می دهد تا بهتر کنار بیایند ، بلکه به آنها کمک می کند تا انگیزه یکدیگر را ایجاد کنند و محیط کار را بسیار دوستانه تر کنند.

 

how-to-modernize-your-office

 

جدول زمانی را دور بریزید

ممکن است راحت تر باشید و به یک برنامه بچسبید ، اما بقیه این کار را نمی کنند. وقتی صحبت از دنبال کردن یک برنامه می شود همه به یک اندازه کار نمی کنند. همچنین خواهید فهمید که بسیاری از کارمندان شما با داشتن توانایی ایجاد برنامه زمانی خود احساس بهتری خواهند داشت. تا زمانی که کار خود را به موقع انجام دهند ، اجازه دهید هر طور که دوست دارند کار خود را انجام دهند مشکلی ایجاد نمی کند. ایجاد اوقات استراحت و زمان صرف غذا معمولاً در مورد دانش آموزان مدارس اعمال می شود. در مواقع عادی ، می توانید به کارمندان خود اعتماد کنید که در هر زمان و زمانی که به آنها احتیاج دارند ، تعطیلات خود را انجام دهند و متوجه خواهید شد که دادن این آزادی به طور مداوم آنها را ترغیب می کند تا بیشتر کار کنند.

 

how-to-modernize-your-office

 

کار از راه دور را تشویق کنید

مدت هاست که کار در خانه برای بسیاری از کارفرمایان گزینه ای غیر قابل تصور است ، اما امروزه می توان این عمل را فعالانه تشویق کرد. اجازه دادن به کارمندانتان برای کار در خانه باعث می شود که روزهای مرخصی کارمند در هنگام سفر در دفتر مشکل داشته باشند ، و این باعث صرفه جویی در هزینه شما برای خرید فضای اداری جدید هر بار که افزایش می دهید ، می شوید. نیروی کار تا زمانی که پرسنل شما برای کار در خانه مجهز باشند ، می توانید از کارمندان سالم و شادتری بهره مند شوید که اکنون می توانند احساس الهام و بهره وری بیشتری داشته باشند ؛ زیرا دیگر انتظار نمی رود که هر روز در همان چهار دیوار کار کنند. حتی می توانید در یک روز آفتابی جلسات را بیرون برگزار کنید یا تیم خود را برای تغییر مناظر به یک کافه محلی ببرید. 

 

how-to-modernize-your-office

 

بیشتر بخوانید : تاثیر شیوع کرونا بر ساخت و ساز

 

برخی از مبلمان اداری را عوض کنید

آیا مبلمان اداری شما کهنه شده است؟ آیا رنگ چوب اصلاً جاری نیست؟ احتمالاً وقت آن رسیده که برخی یا همه مبلمان اداری خود را عوض کنید.

 

how-to-modernize-your-office

 

برای مبتدیان ، می توانید به عنوان مثال میزهای اداری موجود خود را جایگزین کنید. برای هوشیار ماندن ، بهترین چیز این است که پایه های سفید را ترجیح دهید. برای اضافه کردن کمی هوی و هوس و گرما بدون اشتباه ، به میزهایی که دارای پاهای چوبی هستند ، در حال حاضر بسیار مرسوم ، فکر کنید.

 

how-to-modernize-your-office

 

دیوارهای سفید را با پوسترهای پر جنب و جوش مخفی کنید

این اغلب تکرار می شود ، اما در اینجا ما فکر می کنیم که یک دیوار سفید خالی چیزی نیست که برای دفاتر پیشنهاد شود. آنها را با پوسترهای دفتری اداری یا برچسب های اداری که به آنها برچسب نیز گفته می شود ، بپوشید!

 

 how-to-modernize-your-office

 

برای مطالعه بیشتر شما : حرفه ای دکوراسیون اداری خود را طراحی کنید

 

پانل های صوتی تزئینی نصب کنید

برای کاهش سر و صدا در دفاتر کار ، پارتیشن و پانل های صوتی ایجاد شده است. اینها محصولات بسیار طراح و تزئینی هستند که می توانید پوشش پارچه مورد نظر خود را برای آنها انتخاب کنید.

این به شما امکان می دهد به دیوارها و سقف ها رنگ اضافه کنید ، در حالی که هنوز از اثر ضد صدا بودن این عناصر بهره مند هستید.

 

how-to-modernize-your-office

 

آرم خود را به دیوار اضافه کنید

برای نشان دادن هویت خود به کارمندان و بازدید کنندگان ، ممکن است افزودن آرم به دیوار ورودی شما مفید باشد. چندین ماده وجود دارد:

 

  • چسب قابل استفاده آسان و بسیار مقرون به صرفه است
  • چوب برای گرمتر کردن فضای داخلی
  • پی وی سی و پلکسی گلاس
  • گیاه تثبیت شده
  • آرم درخشان
  • حروف صوتی

 

how-to-modernize-your-office

 

همه این مواد ، اگر مخلوط شوند ، فضای جذابی را در دفاتر شما ایجاد می کنند و برای ادامه کار ، دفتر مارک تجاری نیز می تواند به شما کمک زیادی کند و روح تازه ای به محل زندگی شما ببخشد!

 

 how-to-modernize-your-office

 

سراغ گیاهان اداری بروید

گیاهان اداری گیاهانی نیمه طبیعی یا مصنوعی هستند که بدون نگهداری از آنها استفاده می شود. آنها به آب و نور احتیاج ندارند ، که به آنها اجازه می دهد تا به طور نامحدود در محل شرکت دوام بیاورند.

انواع گیاهان قابل نصب است: بونسای ، بامبو ، گلسنگ ، درخت خرما ، فیکوس و غیره. با انتخاب گلدان های رنگی یا گلدان های سبک صنعتی می توان دفاتر را تزئین کرد.

 

 how-to-modernize-your-office

 

چندین سوکت خود را مخفی کنید

سیمهایی که در اطراف قرار می گیرند بسیار مدرن و کاربردی نیستند. امروزه راه حل های پنهان سازی طراحان وجود دارد که به شما امکان می دهد نوارهای برق کاملاً سفید را پنهان کنید ، از آنها استفاده کنید!

 

 how-to-modernize-your-office

 

لوازم جانبی زیبا را انتخاب کنید

بین جعبه های ذخیره سازی اصلی یا پارتیشن های اداری مستقل ، برای مدرن سازی دفاتر خود عملی ، بلکه زیبایی نیز فکر کنید!

این لوازم کوچک باعث صرفه جویی در فضا می شود و زندگی شما را تغییر می دهد! هنگام تزئین میز کار خود به روشی زیبا و مدرن ، می توانید با خیال راحت قلم ها و سایر وسایل خود را ذخیره کنید.

 

how-to-modernize-your-office

 

 

 

برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید