بایگانی نوشته‌ها

نکاتی درباره مبل پذیرش و طراحی فضای انتظار

نکاتی درباره مبل پذیرش و طراحی فضای انتظار

بیایید صادق باشیم , هیچ کس از منتظر بودن در اتاق انتظار لذت نمی برد , اما این کاری است که همه ما انجام می دهیم و البته گاهی اوقات می توانیم مدتی صبر کنیم. تحقیقات اخیر نشان داده که متوسط زمانی که فرد در اتاق انتظار می گذراند حدود 21 دقیقه است. به همین دلیل احساسی که منطقه انتظار شما ایجاد می کند می تواند تجربه ای جذاب برای ارباب رجوع و مشتریان شما باشد. اطمینان از اینکه ارباب رجوع در حالی که در فضای شما نشسته  و احساس راحتی و استقبال می کند بسیار مهم است. منطقه انتظار شما باید بازتاب آنچه شما از شرکت یا سازمان خود نشان می دهید نیز باشد. به همین دلایل , دانستن اینکه از کجا برنامه ریزی فضای خود را شروع کنیم مهم است , البته این کار پر زحمت و طاقت فرسا است. به همین دلیل ما برخی نکات و توصیه ها را برای   توضیح روند کار آورده ایم.
صندلی انتظار ارزان قیمت

صندلی انتظار ارزان قیمت

کاهش هزینه های مبلمان خود با جستجوی صندلی های ارزان اتاق انتظار یک گزینه محبوب است. قسمت پذیرایی اولین چیزی است که مراجعه کنندگان هنگام ورود به سازمان یا اداره شما می بینند. به تصویر کشیدن تصویر مناسب برای نام اداره یا سازمان خود مهم است. با این اوصاف , هنوز گزینه های با کیفیتی برای به روزرسانی اتاق انتظار شما وجود دارد , حتی اگر بودجه کمی هم داشته باشید. صندلی انتظار باید به گونه ای طراحی شده باشد که هنگام نشستن طولانی فرد احساس ناراحتی نکند. لازم است جدا از در نظر گرفتن قیمت مناسب به کیفیت هم اهمیت داده شود. یک تحقیق گزارش می دهد که بیماران به طور متوسط حدود دو ساعت در اتاق انتظار می مانند. به همین دلیل مبلمان شما اولین و مهمترین چیزی است که به ایجاد یک تجربه خوشایند انتظار کمک می کند. مشتری های شما می خواهند با این دیدار کنار بیایند و به کارهای روزمره خود بازگردند. ایجاد یک فضای مثبت با مبلمان گرم و نرم و نشسته , احساس اضطراب را کاهش می دهد. صندلی های دارای دست و پشتی راحت نیز برای استراحت بازدید کنندگان با حفظ حالت صحیح از اهمیت برخوردار هستند.
نکات مهم و لازم در انتخاب میز مدیریت

نکات مهم و لازم در انتخاب میز مدیریت

میزمدیریت , یکی از مهمترین اجزای یک مجموعه و شرکت می باشد که باید در انتخاب آن دقت کافی به عمل آید ؛ زیرا , مدیر ساعت زیادی از روز خود را بر روی میز و صندلی اداری می گذراند. البته میز مدیریت علاوه بر استاندارد هایی که باید داشته باشد باید زیبا و با کیفیت نیز باشد , زیرا در زیبایی فضای شرکت یا مجموعه نقش مهمی دارد. 
مبلمان اداری چیست؟ تعاریف و اصطلاحات

مبلمان اداری چیست؟ تعاریف و اصطلاحات

مبلمان اداری چیست؟ تعاریف و اصطلاحات ; این عبارت چه مجموعه ای از کالاها و محصولات را در بر میگیرد؟ انواع مبلمان و ملزومات دفتری کدامند؟ آیا برای خرید این محصولات اداری چک لیست خاصی وجود دارد؟ آیا هر فردی که یک شرکت تاسیس میکند موظف است تا از مبلمان اداری نو برای تجهیز و راه اندازی دفتر کار خود استفاده کند؟ همانطور که اکثر افراد با شنیدن این عبارت در ذهن خود مجموعه ای از میز و صندلی اداری را در نظر میگیرند میتوان گفت که عبارت مبلمان دفتری به گروهی از لوازم و تجهیزات اداری گفته میشود که مهمترین انها صندلی اداری و میز اداری میباشند و میتوان آنها را در جای جای شرکتها ملاحظه کرد مکانهایی نظیر اتاق جلسات –سالن همایش –اتاق های پرسنل و مکان های استراحت و انتظار این محصولات اداری را شما در قالب موارد زیر میبینید
مبلمان اداری و نکات کلیدی که در مورد آن باید بدانید

مبلمان اداری و نکات کلیدی که در مورد آن باید بدانید

مبلمان اداری در دنیای مدرن امروز تبدیل به یک ضرورت شده است. هر کسی که میخواهد یک کسب و کار جدید را شروع کند و یا یک کسب و کار موجود را توسعه دهد به مبلمان اداری نیاز اساسی خواهد داشت. بنابراین یکی از موضوعات اساسی در شرکتهای امروزی الزامات چیدمان و دکوراسیون محیطهای اداری میباشد , زیرا اکثر افراد شاغل در یک شرکت بیشترین زمان خود را حتی بیش از اینکه در محل زندگی و خانه خود سپری کنند در دفتر کار و فضای اداری سازمان خود صرف مینمایند. شاید به همین دلیل بتوانیم بگوییم حتی اجرا و طراحی مبلمان و دکوراسیون اداری بر اجرای دکوراسیون منزل و فضای خانگی ارجحیت و برتری خاصی دارد.
میز کنفرانس پایه فلزی

میز کنفرانس پایه فلزی

میز کنفرانس پایه فلزی ; میز کنفرانس پایه فلزی یا میز کنفرانس پایه استیل جزئی از میز های اداری مدرن به حساب می آیند. استفاده از متریال استیل در بخش پایه ها در میز های اداری نمای بسیار خوبی را به این محصولات می دهد که به تازگی در این صنعت روی بورس افتاده است.
میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای ; میز کنفرانس شیشه ای طرفداران خاص خود را دارد. طراحی زیبا و ظریف این میز های اداری باعث شده تا طرفداران زیادی را به خود جذب کند. استفاده از متریال شیشه در میز های کنفرانس شیشه ای معمولا در قست صفحه اصلی صورت می گیرد که جذابیت خاص خود را به همراه دارد. در ادامه همراه ما باشید تا نمونه هایی از میز های کنفرانس شیشه ای شرکت مبلمان اداری آدینا را باهم تماشا کنیم.
صندلی اداری مناسب و راحت

صندلی اداری مناسب و راحت

صندلی اداری ; یک صندلی اداری مناسب باید به گونه‌ای باشد که چهار ناحیه ستون فقرات (گردن ، پشت ، کمر و دنبالچه) را پوشش دهد. انسان به طور متوسط هنگام نشستن در طول یک ساعت ، 53 بار بالاتنه خود را حرکت می‌دهد که نزدیک به 28 درصد این حرکات شامل تکیه دادن و چرخیدن می‌شود. اغلب صندلی‌های اداری به واسطه بی‌حرکت بودن تکیه‌گاه و نشیمن‌گاه به شخص اجازه نمی‌دهند که به راحتی بالاتنه خود را در وضعیتی که تمایل دارد حرکت دهد. برای حل این مشکل کاربر از پشتی صندلی فاصله می‌گیرد که در نتیجه حمایت پشتی صندلی را از دست می‌دهد. از طرفی بیشتر صندلی‌های کاری ، تمام مناطق چهارگانه ستون فقرات را به طور یکسان پوشش نمی‌دهند. تغییر وضعیت بدن در حالت نشسته توسط مفاصل لگن و ران ، زانو و مچ پا صورت می‌گیرد. یک صندلی کاری ایده‌آل می‌بایست امکان حرکت مناسب این مفاصل را فراهم کند. در صورتی که ‌نمی‌توانید ارتفاع صندلی خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که پاهای شما به زمین برسند یا به طور کلی صندلی قابلیت تنظیم ندارد ، از زیرپایی استفاده کنید.
تاملی در باب میز و صندلی کنفرانس

تاملی در باب میز و صندلی کنفرانس

میز و صندلی کنفرانس ، دلایل اهمیت ; میز کنفرانس ، همانطور که از نام آن پیدا است ، میزی است اداری که در فضایی مشخص به منظور انجام امور اداری از قبیل مشورت ، جلسات کاری ، مذاکرات قراردادی و گپ و گفت‌های کاری قرار می‌گیرد و برای انجام امور روزانه از آن استفاده می‌شود. صندلی کنفرانس نیز همواره مهم‌ترین مکمل میز کنفرانس محسوب می‌شود و بایستی علاوه بر حفظ همگونی با میز، حس راحتی و آرامش را به حاضرین در جلسه انتقال دهد. در این مقاله ویژگی‌های میز و صندلی کنفرانسی مناسب را در مبلمان اداری  مورد بررسی قرار می‌دهیم.
صندلی اداری استاندارد و راحت را چگونه بشناسم و تهیه کنم ؟

صندلی اداری استاندارد و راحت را چگونه بشناسم و تهیه کنم ؟

صندلی اداری استاندارد و راحت را چگونه بشناسم و تهیه کنم؟ مهمترین ویژگی برای ایجاد یک محیط های کاری و مبلمان اداری (Office furniture) باید افراد امکان نشستن راحت و انجام وظایف بر روی صندلی اداری و در عین حال حرکات دلخواه درهنگام کار را داشته باشد. سه ناحیه تماس در فضای کاری وجود دارد که بر استقرار کارمند اثر می گذارد: صندلی اداری ، صفحه کار (معمولا میز یا صفحه کلید) و زمین برای اطمینان از بیشترین حد ممکن در راحتی استقرار دوتا از این عوامل باید تنظیم شوند. اگر نمی توانید هیچ یک از این نیازهای ذکرشده را رعایت کنید.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...