تولیدات مبلمان اداری آدینا در زمینه صندلی انتظار:

صندلی های انتظار ، مبلمان اداری آدینا ، با تنوع رنگ و همچنین نوع جنس نظیر پارچه و چرم ، قدرت انتخاب شما را برای زیبا کردن محیط لابی یا سالن انتظارتان بالا میبرد. صندلیهای انتظار در مبلمان اداری آدینا بصورت تک نفره ، دو نفره و صندلی های انتظار سه نفره تولید میشوند. این صندلی اداری مناسب فضای انتظار فرودگاهها ، ادارات ، مطبها و... میباشند. برای اطلاع از قیمت صندلی انتظار  لطفا با دفتر مرکزی با شماره 02144620086 تماس بگیرید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود.بیشتر بخوانید:
تجهیز سالن همایش

 صندلی انتظار زینت بخش سالن های انتظار در ادارات ، سازمانها و مطب ها میباشد با این صندلی اداری ، ساعات انتظار راحتتر سپری میشود ما در آدینا با درک اهمیت صندلی انتظار آنها را طوری طراحی کرده ایم تا مراجعین سازمان شما راحت باشند. اگر قصد خرید صندلی انتظار را دارید چه صندلی انتظار مطب ، چه شرکت و چه صندلی انتظار فرودگاه با ما تماس بگیرید. صندلیهای انتظار ، آدینا ، با تنوع رنگ و همچنین نوع جنس نظیر پارچه و چرم ، قدرت انتخاب شما را برای زیبا کردن محیط لابی یا سالن انتظارتان بالا میبرد. صندلی های انتظار در مبلمان اداری آدینا بصورت تک نفره ، دو نفره و صندلیهای انتظار سه نفره تولید میشوند.صندلی انتظار

اتاق انتظار اولین فضایی است که مشتری یا مراجعه کننده از دفتر کار یا مطب شما می‌ بیند.

 این اتاق نمادی است که درباره شما و کارتان با افراد مراجعه کننده سخن می‌ گوید.

 بنابراین همیشه باید مطمئن باشید اتاق انتظارتان حرفه‌ای و پذیرای افراد به نظر برسد و چیدمان و طراحی آن به مناسب‌ ترین حالت ممکن باشد.

در سالن‌ها و فضاهای عمومی از صندلی‌ های انتظار به‌ عنوان استراحت کوتاه‌ مدت مراجعه‌ کنندگان استفاده می ‌شود.

در فضاهایی مانند سالن انتظار فرودگاه‌ها ، ترمینال‌‌های مسافربری ، بیمارستان‌ ها ، شرکت‌ ها ، بانک‌ ها ، آرایشگاه‌ ها و مشاغل خدماتی دیگر ، صندلی‌های انتظار مورد استفاده قرار می ‌گیرند. صندلی انتظار علاوه ‌بر زیبایی و کاربردی بودن آن باید بسیار راحت باشد.

امروز بچه های تحریریه " شرکت مبلمان اداری آدینا " تصمیم دارند تا با شما خوانندگان عزیز در مورد موضوع صندلی انتظار مواردی را به اشتراک بگذارند.
بیشتر بخوانید: "کاربرد صندلی انتظار در دکوراسیون اداری"

 

در بسیاری از مکان‌ها از صندلی ‌های انتظاری استفاده شده که اصلاً راحت نیستند و باعث اذیت شدن افراد شده ، پس چه بهتر که هنگام خرید آن‌ها دقت کافی داشته باشید.

با توجه به سبکی که برای مبلمان خود در نظر گرفتید ، بادوام بودن و راحتی آن‌ها را فراموش نکنید.

صندلی‌های انتظار در مدل‌های مختلفی وجود دارند ، جنس آن‌ها ، روکش صندلی و حتی جنس اسکلت صندلی‌ها با هم متفاوت است.

 برای خرید صندلی انتظار مناسب، باید جنس و مدل آن براساس فضای کاری مورد نظر، داخلی یا خارجی بودن محیط و تعداد مراجعه‌کنندگان و... انتخاب شود.

 در ادامه انواع صندلی انتظار و کاربرد آن‌ها در مکا‌ن‌های مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 


 

در مکان های بزرگ و شیک ، علاوه بر در نظر گرفتن فضایی برای انتظار ، بخشی برای مدیریت در نظر گرفته می شود. در اتاق مدیریت مطمئنا می توان از میز مدیریت ، کتابخانه اداری ، مبل راحتی و نیم ست اداری استفاده نمود. فضای انتظار را به شکل مدرن و بعضی ها به شکل کلاسیک طراحی می کنند.

از مبلمان اداری کلاسیک شامل میز مدیریت کلاسیک و صندلی اداری کلاسیک نیز بسته به نوع فضا و کاربری آن می توان استفاده نمود.
بیشتر بخوانید " بهترین ترکیب رنگ برای دکوراسیون و مبلمان اداری چیست "

نوع و تعداد صندلی‌های انتظار باید با توجه به فضایی که برای مراجعه‌ کنندگان درنظر گرفته شده انتخاب شود.

به طور کلی صندلی‌ های انتظار در دو نوع بهم چسبیده و تکی ساخته شده‌اند که در فضاهای شلوغ مانند بیمارستان‌ها ، فرودگاه‌ها ، مترو و... از صندلی‌های بهم چسبیده استفاده می‌شود و نوع دیگر آن که به صورت تکی است ، راحت بوده و در مکان‌هایی مانند مطب دکتر ، اداره‌ها و... کاربرد دارند.

برای مدت زمان طولانی در انتظار بودن در مکان های نام برده شده سخت است ، اما استفاده از هر یک از انواع صندلی انتظار می تواند تا حدودی انتظار کشیدن را راحت تر کند.

 


 

این صندلی ها برای هر مکان اداری مورد نیاز هست ولی حتی در بوتیک ها و مغازه ها و مراکز تفریحی و تجاری نیز کاربرد دارد.

صندلی های انتظار داری سبد نگهداری می باشد که به افراد کمک می کند تا وسایل خود را درون آن قرار دهند.

طراحی صندلی های انتظار دیگر به گونه ای است که در بین صندلی ها میز پذیرایی وجود دارد که از آن می توانید به صورت چند منظوره استفاده کنید.

صندلی‌های انتظار همان طور که از نام آنها می ‌توان فهمید ، صندلی‌ هایی هستند که برای گذر زمان در مکان‌های عمومی که مجبور به انتظار هستید تعبیه می‌ شوند.

 


 

این صندلی‌ ها شکل و شمایل خاصی دارند و تنها با این هدف ساخته می‌ شوند.

شاید در واقع هیچ استفاده دیگری نتوان از آنها کرد.

در مکان هایی که ابعاد آن ها اجازه می دهد ، می توان برای جداسازی فضای انتظار با سایر نقاط از پارتیشن شیشه ای، پارتیشن فریم لس و یا حتی پارتیشن های اداری و خانگی استفاده کرد.

 


 

بیشتر بخوانید: " پارتیشن اداری آلومینیومی، جذابیتهای یک پارتیشن اداری تشکیل شده از آلومینیوم و شیشه "

انواع صندلی انتظار

تفاوت هایی در صندلی های اداری و صندلی انتظار ، وجود دارد.

در ادارات از صندلی کارمندی ، صندلی کارشناسی ، صندلی مدیریت و صندلی کنفرانس استفاده می کنیم.

اما صندلی های انتظار دارای تنوع مدل ، رنگ ، متریال ، طراحی و تعداد می باشد که با توجه به المان های مختلف طراحی می شود.

 


 

برای ادارات و شرکت های کم تردد با مراجعه کنندگان کم صندلی انتظار تک نفره به تعداد مورد نیاز تهیه می شود که معمولا دسته دار هستند و پایه ثابت دارند.

اما برای مراکزی مانند بانک ها و بیمارستان ها با مراجعین زیاد از صندلی انتظار چند تایی استفاده می شود که معمولا توسط پایه و دسته های مشترک کنار هم قرار گرفته و فضای کمتری را اشغال می کند و یا تعدادی صندلی روی یک میله فلزی قرار گرفته و تعداد نفرات بیشتری را جای می دهد.

همچنین برای مراکزی خصوصی با مراجعه کنندگان خیلی کم که بحث دکوراسیون مطرح است از صندلی های انتظار مجلل تر با روکش های پارچه ای استفاده می شود.

 


 

صندلی انتظار به هم چسبیده

بهترین صندلی انتظار برای مکان ‌های عمومی ، صندلی‌ های متصل به هم هستند.

این صندلی‌ ها برای مکان‌ های پر رفت ‌و‌آمد بسیار مناسب بوده و بهتر است در خرید این صندلی ‌ها برای راحتی مراجعه ‌کنندگان از نوع دسته‌ دار آن انتخاب شود.

صندلی‌ های انتظار به هم چسبیده از کنار هم قرارگرفتن 2 ، 3 ، 4 و حتی تا 10 صندلی تشکیل شده‌اند.

پس با توجه به فضا می توان از صندلی انتظار دو نفره ، صندلی انتظار سه نفره ، صندلی انتظار چهار نفره و ... استفاده نمود.

در مکانی که شلوغ بوده و رفت‌ و‌آمد زیاد است بهتر است از صندلی‌ های به هم چسبیده با تعداد صندلی بیشتر استفاده کرد اما در فضاهایی که تعداد مراجعین زیاد نیست، می‌ توان از مدل‌ های دو یا سه نفره استفاده کرد.

برخی از صندلی‌ های انتظار بهم چسبیده دارای میز جانبی و سبدی که در قسمت زیرین صندلی تعبیه شده ، برای قرار دادن وسایل شخصی افراد هستند.
بیشتر بخوانید: " راهنمای خرید انواع صندلی اداری/ بخش یک؛ صندلی کارشناسی "


صندلی انتظار تک نفره

صندلی‌ های انتظار تکی برخلاف صندلی ‌های اداری فاقد چرخ هستند. این صندلی‌ ها با زمین اصطکاک بالایی داشته و مانع حرکت آن‌ ها می‌شود. در طراحی بعضی از این صندلی ‌ها ، دسته به‌ عنوان تکیه‌ گاه در نظر گرفته شده است و برخی از آن‌ ها نیز مانند تعدادی از صندلی ‌های متصل به هم ، در قسمت زیرین خود جهت گذاشتن لوازم شخصی اشخاص، دارای سبد هستند.

 


 

صندلی انتظار مدولار

برخی از صندلی‌ های انتظار بسیار زیبا بوده و دارای ظاهری متفاوت هستند. برای فضاهای کوچک می‌ توانید از صندلی‌ های مدولار که ظاهری شیک و مدرن دارند و بسیار بادوام بوده استفاده کنید. صندلی‌های انتظار مدولار در طرح‌ ها و مدل‌ های متنوعی وجود دارند که متناسب با هر فضایی می‌ توان آن‌ها را انتخاب کرد.

به‌ عنوان مثال نوعی از صندلی انتظار مدولار وجود دارد که دارای قوس است ؛ با کنار هم قرار دادن چند سری از آن نیم ‌دایره‌ای تشکیل می‌ شود که با گرد هم نشستن بر روی این مبل ، صمیمیت فضا دو چندان می ‌شود. یکی از بهترین مکان‌ ها برای قرار دادن این گونه مبل، سالن انتظار آرایشگاه‌هاست.

لازم به ذکر است ، از این صندلی قوس‌ دار به صورت انفرادی نیز می‌ توان استفاده کرد.

 

 

صندلی انتظار دسته دار

این نوع از صندلی انتظار معمولاً در کتابخانه‌ها استفاده می‌ شود. بعضی از آن‌ها طوری طراحی شده‌اند که بر روی دسته‌ی آن‌ها جایی برای قراردادن آب یا چایی وجود دارد.
بیشتر بخوانید: " خصوصیات یک صندلی اداری ارگونومیک "

 صندلی انتظار شیک و مدرن

این صندلی‌ها متناسب با کاربری در آرایشگاه‌ها ، دفاتر املاک و... طراحی شده‌ اند. در بعضی از این صندلی‌ ها با طراحی ارگونومی خاص، راحتی و متحرک بودن در نظر گرفته شده‌ است.

برخی از این صندلی‌ ها دارای پشتی صندلی متحرک بوده که شخصی که روی آن نشسته می ‌تواند احساس راحتی بیشتری در طی مدت طولانی داشته باشد. برخی دیگر از این صندلی‌ها فاقد دسته می‌ باشند که فضای کمتری را اشغال می‌ کنند. زمانی ‌که فضای کمی دارید این صندلی‌ ها گزینه‌ی مناسبی هستند.

 

 

مبل انتظار

از مبل‌ها نیز در فضاهایی که تعداد مراجعین تا حدودی بالاست مانند سالن انتظار شرکت‌ ها ، دفاتر کار و آرایشگاه‌ ها و همچنین در مکان‌ هایی که دکوراسیون داخلی برای مدیران آن از اهمیت بالایی برخوردار است، استفاده می‌ شود. قرار گرفتن مبل در سالن انتظار یک محیط، زیبایی فضای داخلی آن محیط را دو چندان می‌ کند.


 

جنس مبل‌ ها می ‌تواند از پارچه یا چرم باشد تا مراجعه‌ کنندگان احساس راحت‌ تری هنگام نشستن بر روی آن‌ها داشته باشند.

مبل‌ های انتظار به صورت تک نفره و چند نفره ساخته شده‌اند که با توجه به فضای مورد نظر و تعداد مراجعین ، می ‌توانید تعدادی از آن‌ها را تهیه کنید. می توان در اتاق انتظار از کانتر منشی یا میز منشی استفاده کرد. این کانتر اداری جذابیت خاصی به ورودی و اتاق انتظار می بخشد.
بیشتر بخوانید: " صندلی اداری چرمی "

 

پاف

پاف ‌ها صندلی‌ های تک نفره از جنس مبل هستند که معمولاً در کنار صندلی ‌ها و مبل‌ های یک باشگاه ، دفتر کار و یا آرایشگاه می ‌توانند قرار بگیرند و همچنین می‌ توان به ‌عنوان یک میز در این فضاها استفاده کرد.

 

 

متریال صندلی انتظار

جنسی که در ساخت صندلی‌ های انتظار بکار برده می‌ شود ، از اهمیت بالایی برخوردار است.

علاوه بر محکم و بادوام بودن، باید به‌ راحتی تمیز شود. برای محیطی مانند شرکت ، هتل و از این قبیل مکان‌ ها از روکش‌ های پارچه‌ای و برای فضاهایی که نیاز به مراقبت‌ های بهداشتی دارند مانند مطب پزشکی ، مدارس و... از پوشش‌های پلاستیکی و وینیل استفاده می ‌شود.

 


 

صندلی اداری پارچه ای

صندلی‌ هایی که از جنس پارچه ساخته شده‌اند ، ظاهری زیباتر دارند. پارچه ‌ها در طرح‌ ها و رنگ‌ های متنوع وجود دارند که می‌ توانید با توجه به سلیقه و دکوراسیون فضای خود، آن‌ها را انتخاب کنید.

در اکثر سالن‌ها به جز سالن انتظار بیمارستان‌ ها و مطب‌ های پزشکی از صندلی‌ های با روکش پارچه استفاده می‌ شود.

 

 

صندلی انتظار چرمی

صندلی‌ های انتظار از جنس چرم ، لوکس‌ ترین و شیک ‌ترین صندلی‌ها هستند که در مکان‌‌ های خاص می‌ توان از این جنس صندلی‌ ها استفاده کرد. همچنین تمیز کردن صندلی انتظار چرمی بسیار راحت بوده و درصورت مراقبت از آن می‌ توانید برای سال‌ های طولانی از آن ها استفاده نمایید.

 

 

صندلی انتظار پلاستیکی

صندلی‌ های انتظار پلاستیکی ضد آب بوده و از لحاظ اقتصادی برای استفاده‌ طولانی مدت بسیار مناسب می ‌باشند. به‌ دلیل اینکه این صندلی ‌ها به راحتی تمیز می‌ شوند ، بهترین گزینه برای استفاده در فضاهای عمومی از جمله محیط‌ های بهداشتی ، ایستگاه‌ مترو ، مدارس و... هستند.

صندلی انتظار پلاستیکی در رنگ‌ های متنوعی ساخته می‌ شوند که با هر دکوراسیونی می ‌توان رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرد.بیشتر بخوانید: " نکاتی که باید در زمان خرید صندلی اداری بدان توجه کنید "

 صندلی انتظار استیل

صندلی‌ انتظار استیل یا فلزی برای فضاهای داخلی و خارجی مناسب بوده و از استحکام بالایی برخوردار هستند. این نوع از صندلی‌ ها در طرح‌های متنوعی ساخته می‌ شوند و قیمت آن‌ها با توجه به عواملی مثل جنس بدنه ، نوع طراحی ، مقاومت در برابر رطوبت و دما ، تحمل وزن بالا و... مشخص می‌ شود.

به دلیل اینکه صندلی انتظار فلزی در فرودگاه کاربرد دارد ، به آن صندلی انتظار فرودگاهی نیز گفته می ‌شود.


 

صندلی انتظار وینیلی

صندلی انتظار از جنس وینیل بسیار راحت و بادوام بوده و چون جنس وینیل از ماده‌ای ساخته شده که در برابر لکه ، باکتری و میکروب‌ها مقاوم است و به راحتی تمیز می‌ شود ، بهترین انتخاب در مطب پزشکی و درمانگاه‌هاست.

همچنین در بعضی از آن‌ها دسته‌هایی به‌عنوان تکیه‌گاه برای قرار گرفتن دست بیماران در نظر گرفته شده است.


 

صندلی انتظار ارگونومیک

یکی از ویژگی های مهمی که حتما باید در زمان خرید صندلی انتظار به آن توجه خاصی شود ، ارگونومیک بودن آنهاست. ممکن است افرادی که در بیمارستان ها یا مطب پزشکان منتظر هستند زمان انتظارشان به تأخیر بیفتد بنابراین افرادی که بر روی این صندلی ها نشسته اند باید احساس راحتی کنند.

علاوه بر این ما در مورد بیمارانی صحبت می کنیم که در یک مرکز پزشکی حضور دارند. به همین دلیل لازم است که صندلی ها و یا نیمکت های انتظار که در اتاق انتظار بیمارستان یا مطب پزشکی قرار دارند ارگونومیک و به اندازه کافی راحت باشند.بیشتر بخوانید: " خرید صندلی ارگونومیک "

سازگاری صندلی های انتظار با فضا

اتاق های انتظار معمولاً فضاهای کوچکی هستند ، در حالیکه بیماران و همراهان آنها در انتظار نوبت خود در بیمارستان هستند. مبلمان و صندلی های اتاق انتظار باید تمام نیازهای آنها را پوشش دهد.

از انواع مبل اداری آدینا دیدن کنید.

صندلی ها چه در یک اتاق کوچک و چه در یک راهروی باریک باشند باید به فضای انتظار هویت ببخشند و قادر به سازگاری با فضا باشند، به همین ترتیب در صورت بزرگتر بودن فضای انتظار به مبلمانی نیاز خواهیم داشت که به فضا گرما ببخشد.

 


 

اصول طراحی و تولید صندلی انتظار

-داشتن پایه‌ی ثابت و اصطکاک بالا برای ثابت ماندن صندلی
-پشتی با انحنای خوب و مناسب برای جلوگیری از درد کمر
-داشتن سبد در زیر صندلی و یا میز کنار صندلی انتظار برای گذاشتن وسایل
-انتخاب صندلی انتظار استاندارد و متناسب با تعداد مراجعین و دکوراسیون محیط

 


 

قیمت صندلی انتظار

قیمت صندلی انتظار با توجه به کیفیت و نوع آن تعیین می شود.

صندلی انتظار همان طور که از اسمش پیداست ، جهت استفاده مراجعین می باشد. مراجعینی که بعضاً در بسیاری از اماکن شاید ۲۴ ساعته از صندلی انتظار استفاده کنند. مکان هایی نظیر بیمارستان ها ، مراجع قضایی ، کلانتری ها و …….

در نتیجه می شود به این قضیه پی برد که در ساخت این صندلی باید بسیار دقت شود. نمی توان از مواد کم کیفیت و بی کیفیت استفاده نمود. نمی توان به سادگی ، ارگونومیک بودن این نوع صندلی را در نظر نگرفت.

استفاده مکرر از صندلی انتظار ، کیفیت بسیار بالا و نیز ارگونومیک بودن ویژه ای را می طلبد. مورد مهم و اساسی در ساخت این نوع صندلی ، نوع چرم و روکش آن می باشد. 

چرم و روکش صندلی انتظار باید بسیار مقاوم ، با دوام و ضد تعریق باشد.

به دلیل استفاده زیاد و مکرر بودن سیستم تعریق افراد مختلف ، چنانچه چرم و روکش صندلی انتظار بی کیفیت باشد ؛ به مرور زمان پوسیده و غیر قابل استفاده می گردد.

رعایت تمامی موارد کیفی مربوط برای تولید صندلی انتظار شاید مشکل باشد.

اما در شرکت “آدینا”، تولید کننده انواع صندلی های اداری و سازمانی ، تمامی این موارد رعایت شده است.
بیشتر بخوانید: " صندلی های اداری  چگونه بر سلامتی شما تاثیر میگذارند؟ "

سخن آخر

همان طور که گفته شد صندلی های انتظار تنوع زیادی دارند و در این تنوع طبیعتا تنظیمات متفاوتی را خواهیم دید.

ما در تیم تحریریه مبلمان اداری آدینا سعی داشتیم در این مقاله نکات مهم در پیرامون صندلی انتظار را با شما در میان بگذاریم تا بتوانید با اطلاعات کامل، صندلی انتظار متناسب با محیط خود را انتخاب کنید.

شرکت مبلمان اداری آدینا تنها شرکت مبلمان در غرب تهران می باشد که با دارا بودن مشاوران و متخصصان در زمینه دکوراسیون، این امکان را به شما می دهد تا با انتخابی هوشمندانه و مناسب از طراحی خود نهایت رضایت را داشته باشید.

 

لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید...  

برای طراحی با کارشناسان مبلمان اداری آدینا تماس بگیرید.

       آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما

لطفا با کارشناسان ما در بخش فروش با شماره های زیر در ارتباط باشید...

   02144620089                  02144620087                02144620086