ابعاد استاندارد میز مدیریت | آشنایی با ابعاد استاندارد میز مدیریتی

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر است؟ امروز در بخش تحریریه مبلمان اداری آدینا قصد داریم تا در مورد ابعاد استاندارد انواع میز مدیریت صحبت کنیم.

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر است؟

 با اینکه مدلها و انواع مختلفی از میزهای مدیریت تولید و به بازار عرضه میشوند ولی با توجه به اصول ارگونومی در طراحی اینگونه محصولات ، میتوان استاندارد خاصی را در مورد ابعاد و اندازه میزها ارائه نمود.

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر است؟

 میزهای کنفرانس با توجه به تعدادنفراتی که پشت آنها مینشینند ابعاد متفاوتی دارند اما میز مدیریت چگونه؟ آیا میز مدیریت با توجه به اینکه فقط یکنفر پشت آن مینشیند میتواند ابعاد مختلفی داشه باشد؟ برای آگاهی از این موضوع لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر است؟

ابعاد استاندارد میز مدیریت چه ابعادی هستند ؟

میز مدیریت معمولا با توجه به طرح و بخصوص ابعادش از میز کارمندی و میز کارشناسی متمایز میگردد معمولا میزهای کارمندی دارای طولی از حداقل ۱۱۰ سانتی متر تا حداکثر ۱۶۰ سانتی متر و به ندرت دارای طول ۱۸۰ سانتی متر نیز میباشند اما این موضوع در میزهای مدیریت کاملا برعکس است یعنی به نوعی میتوان گفت که نقطه شروع طول میز مدیریت ۱۸۰ سانتی متر میباشد و عرض آن میتواند حداقل ۷۰ و عمدتا ۸۰ساتی متر میباشد.

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر است؟

اما در اتاقی که مدیر عامل فضای کافی داشته باشد معمولا میز مدیریت با طول ۲۲۰ و عرض ۹۰ بهترین گزینه میتواند باشد.

ارتفاع میز مدیریت

ارتفاع میز مدیریت مانند همه میزهای دیگر باید ۷۵ باشد این به دلیل رعایت ارگونومی و اصول طراحی میباشد. البته در حال حاضر صندلیهای قابل تنظیم ارتفاع با مکانیزمهای تنظیم ارتفاع وجود دارند که اجازه می دهد تا ارتفاع میز مدیریت حتی تا ۸۰ سانت هم بالا برود ولی بالاتر از ان به ستون فقرات فرد استفاده کننده لطمه میزند و توصیه نمیگردد.

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر است؟

آشنایی با انواع میز مدیریتی شرکت آدینا

شرکت تجهیز دفتر آدینا با توجه به نیازهای بازار سعی کرده است تا طیف گسترده ای از محصولات را برای مشتریان خود در طبقه بندیهای زیر ارائه نماید.

۱_میز مدیریت ام دی اف :

این نوع میزها ، همانطور که از نامشان مشخص است همه ارکانشان از ام دی اف است. یعنی تابلوی میز ، صفحه میز پایه ها و فایل و ال میز همه از جنس ام دی اف هستند ، حالا میتواند این ام دی اف با روکش ملامینه ، یا با روکش هایگلاس و یا ام دی اف برجسته طرح چوب باشد. البته اکنون در بازار ام دی اف طرح سنگ نیز موجود میباشد و این تنوع باعث ارائه کارهای بسیار زیبا شده است.

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر است؟


۲_میز مدیریت پایه استیل :

این نوع میزها ، در زمره مبلمان اداری مدرن میباشند ، پایه فلزی آن باعث زیبایی و مدرن به نظر رسیدن آن می شود. بعنوان مثال میز اداری تمام ام دی اف ، میز اداری تماما چوبی با سبک کلاسیک ، میزهای فایبرگلاس و همچنین میزهای با کورین ، اما طراحان میزهای اداری مدرن در سالهای جاری ، بیشتر به سمت استفاده از استیل و فلز در پایه های میزمدیریت و سایر میزهای اداری نظیر میزکارگروهی متمایل شده اند.

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر است؟

۳_ میز مدیریت وکیومی :

میزمدیریت وکیوم ، از ام دی ف خام و روکشی که با دستگاه بر روی آن وکیوم میشود ، تولید میشوند. این نوع میزها خلاهای تولید با ام دی اف را پر مینند چون ام دی اف خام را براحتی میتوان ماشینکاری کرد و آنرا بصورتهای مختلف درآورد. روکش وکیوم نه یک محصول و شی مشخصی نیست. بلکه یک فرایند است که با استفاده از ابزار و تکنولوژِی وکیوم ، برای ایجاد خلاء و فشرده سازی ذرات استفاده می کنند. این تکنولوژی به این صورت است که هوای موجود بین سطح و روکش را کاملا تخلیه کرده و بین آن ها ایجاد خلاء می کند. این عملیات باعث می شود روکش به سطح مد نظر ما بچسبد. با توجه به فشردگی ذرات و خلاء ایجاد شده ، این ترکیب یکی از مستحکم ترین روکش ها را با کمترین ضخامت ممکن بوجود می آورد. به همین دلیل است که روکش های وکیومی محبوبیت بسیار زیادی را دارند.

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر است؟


۴_ میز مدیریت شیشه ای :

این میزها هم در زمره میز اداری مدرن قرار دارند و در دکوراسیون اداری مدرن بیشتر به چشم می آییند. زیبایی یکی از اصلی ترین ویژگیهای این میزها میباشد ولی میز شیشه ای مشکل زود لکه شده را هم دارد. بنابراین اگر شما فردی هستید که در پشت میزتان خیلی جلسه میگذارید بهتر است از میز شیشه ای استفاده نکنید. میز مدیریت شیشه ای اگر طراحی خوبی داشته باشد بسیار زیباست. یک سبک لوکس و شیک به حساب می آید که طرفداران خاص خود را دارد. استفاده از شیشه در میز های مدیریتی معمولا برای صفحه اصلی کاراست که روی صفحه اصلی کارمی نشیند و آنقدر به چشم نمی آید اما میز مدیریت تمام شیشه ای با این سبک تفاوت دارد. 

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر است؟

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086 در تماس باشید .