بایگانی نوشته‌ها


با انواع میز کنفرانس آشنا شوید

با انواع میز کنفرانس آشنا شوید

انواع میز کنفرانس کدامند ؟میز اصلی ترین عنصر مبلمان اتاق کنفرانس است و با توجه به تنوع زیاد انتخاب یکی از مواردی که به بهترین وجه با نیاز شما مطابقت دارد آسان نیست. بنابراین ، در اینجا برخی از پیشنهادات و برخی از عناصر برای صحیح ترین انتخاب از انواع میز کنفرانس ذکر شده است.

دکوراسیون اداری دفتربامبلمان اداری کلاسیک یامدرن؟

دکوراسیون اداری دفتربامبلمان اداری کلاسیک یامدرن؟

 مبلمان اداری مدرن بهتر است یا کلاسیک ؟سبک کلاسیک و سبک مدرن در طراحی با یکدیگر متفاوتند و بالطبع مبلمان اداری(Office furniture) سبک کلاسیک و مبلمان اداری مدرن نیز از مابقی المانهای طراحی این دو سبک پیروی میکند ما در این نوشته قصد داریم تا راهنمایی کافی به مشتریانمان بنمائیم تا برای انتخاب بین دکوراسیون اداری مدرن (Modern office decoration)و مبلمان اداری کلاسیک(Classic office furniture)تصمیم بگیرن

دکوراسیون اداری و 5شاخص فیزیكی بررسی محیط كار مناسب

دکوراسیون اداری و 5شاخص فیزیكی بررسی محیط كار مناسب

5شاخص فیزیكی بررسی محیط كار مناسبدر این نوشته سعی داریم تا در مورد عوامل تاثیر گذار در محیط کار و دکوراسیون اداری با شما صحبت کنیم در ادامه با مبلمان اداری آدینا همراه باشید .  از عوامل فیزیكی كه در محیط های كاری اداری وجود دارد میتوان به روشنائی، صدا، حرارت، رطوبت، میز كار ومبلمان های اداری(Office furniture)می باشد كه در زیر به بررسی بعضی از این عوامل می پردازیم :

پارتیشن اداری چیست؟ | مفهوم و تعریف پارتیشن اداری

پارتیشن اداری چیست؟ | مفهوم و تعریف پارتیشن اداری

پارتیشن اداری چیست؟شاید شما هم مانند خیلی افراد دیگر که اطلاعات جامعی از مبلمان اداری (Office furniture) ندارند تعریف مشخصی از پارتیشن و پارتیشن اداری (Office Partition) نداشته باشید و حتی با انواع آن نیز آشنا نباشید.  در این نوشته سعی شده تا با زبانی ساده مفهوم اینکه پارتیشن چیست و انواع پارتیشن و جنس پارتیشن و یراق الات و طرحها و خلاصه هر آنچه که باید از پارتیشن اداری را بدانید با شما در میان بگذاریم.

چیدمان مبلمان اداری،چیدمان میزها درمحیط اداری چگونه باید باشد ?

چیدمان مبلمان اداری،چیدمان میزها درمحیط اداری چگونه باید باشد ?

در این نوشته سعی شده تا جزئیات و نکات مفیدی در مورد چیدمان مبلمان اداری (Office furniture) که شاخه ای از دکوراسیون اداری(Office decoration)میباشد  در یک اداره و ناثیر آن بر روی روحیه پرسنل بررسی شود . همچنین راهکارهایی برای چیدمان مناسب مبلمان اداری در اتاق مدیر عامل ، اتاق کنفرانس و اتاق کارکنان ارائه شده است با بکارگیری نکات ظریف و اصول چیدمان ارائه شده

دکوراسیون اداری ، چگونه فضای اداری کوچک را بزرگ جلوه دهیم ؟

دکوراسیون اداری ، چگونه فضای اداری کوچک را بزرگ جلوه دهیم ؟

شیو ه های بزرگ جلوه دادن یک فضای کوچک چیدمان مبلمان و دکوراسیون اداری  :با بکارگیری راهنمایی های ارائه شده در این مقاله مبلمان اداری (Office furniture)میتوانید فضای کوچک محل کار و زندگی خود را طوری طراحی کنید که بزرگتر به نظر بیاید. اگر مي خواهيد فضاي اتاق يا خانه تان را بزرگ تر جلوه دهيد بايد از الگوي تک رنگي استفاده کنيد. يعني تنها از يک رنگ يک دست و ثابت براي رنگ آميزي ديوارها و کف پوش و حتي فرش استفاد کنيد.

پروژه مبلمان اداری وپروژه تغییردکوراسیون دفتر اداری

پروژه مبلمان اداری وپروژه تغییردکوراسیون دفتر اداری

پروژه تغییر دکوراسیون اداری دفتر کاراگر قصد دارید دکوراسیون دفتر کار خود و همچنین مبل اداری (Office sofa)آن مکان  را تغییر دهید، نکات ذکر شده در این مقاله می تواند کمک شایانی در این کار به شما بکند. توجه داشته باشید در درجه اول شما می خواهید دفتر کارتان هم برای مشتری و هم برای کارمند شما دلسپند و آرام باشد و در درجه دوم شخص وارد شونده  به دفتر با دیدن دکوراسیون اداری حس حرفه ای بودن فضا را بلافاصله درک کند.

صندلی اداری راحت و لمس آرامش با مبلمان اداری با کیفیت

صندلی اداری راحت و لمس آرامش با مبلمان اداری با کیفیت

آرامش و سلامتی با صندلی اداری عمده زمان کارمندان  در روز بر روی صندلیهای آنها و در پشت میزشان سپری می شود. دیگر مراقبت از بدن تنها به عواملی نظیر تغذیه خوب و تمرینات ورزشی مرتب بستگی ندارد . امروزه عبارت ارگونومی و طراحی صنعتی  در حوزه صندلی های اداری(Office chairs)و مبلمان اداری (Office furniture)  جزو یک  ضرورت است . یعنی طراحی صندلی باید بگونه ای باشد که با توجه به اینکه کاربر بمدت زمان طولانی روی صندلی می نشیند  نه تنها احساس خستگی نکند

انواع مبلمان اداری و انواع سبکهای دکوراسیون اداری

انواع مبلمان اداری و انواع سبکهای دکوراسیون اداری

سبکهای دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری طراحی داخلی نقش عمده ای در كيفيت فضای ساختمان ايفا ميكند. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنسيت و رنگ پوشش كف، سقف و ديوارها نور پردازی، مبلـمان اداری (Office furniture) و دیگرمجموعه ها تعيين كننده زيبايي و كار آمدی فضاهای داخلي هستند. امروزه تاثير طراحی داخلی بر آرامش ومجموعه هنجارهای عصبی در فضاهای اداری اثر بخشی بسيار بديهی دارد.

پارتیشن اداری و دلایل استفاده ازپارتیشن در محیط اداری

پارتیشن اداری و دلایل استفاده ازپارتیشن در محیط اداری

در این مقاله سعی داریم تا شما را با مزایا و دلایل استفاده از پارتیشن اداری آشنا نمائیم . بنحویکه بتوانید آنرا با قیمت مناسب در بازار تهیه نمایید . همانطور که میدانید پارتیشن اداری قبلا فقط بصورت تکجداره بود که با آلومینیوم ساخته میشد ولی کم کم دنیای مصنوعات ام دی اف نیز در ساخت و نصب پارتیشن اداری وارد شد و الان بیشتر با عباراتی مانند پارتیشن دوجداره با ام دی اف و یا چوب برخورد میکنیم .

استاندارد مبلمان اداری و ویژگیهای میز وصندلی و مبلمان اداری استاندارد

استاندارد مبلمان اداری و ویژگیهای میز وصندلی و مبلمان اداری استاندارد

استاندارد مبلمان اداری (Office furniture) و ویژگیهای میز وصندلی و مبلمان اداری استاندارد:مبلمان اداری استاندارد چیست؟آیا همینطورکه بسیاری ازمحصولات دارای نشان استانداردمیباشند،مبلمان اداری نیز دارای نشان استاندارد میتواند باشد.چه ویژگیهایی را در زمان طراحی مبلمان اداری باید در نظر بگیریم تا بتوانیم مبلمان اداری استاندارد تولید کنیم ؟امروزه دیگر همگان به نقش استاندارد بودن محصولات مبلمان اداری واقف هستند و شاید یکی از سئوالاتی که از فروشندگان این صنف میشود اینست ،آیا مبل اداری استاندارد دارید.البته میز اداری و صندلی اداری استاندارد نیز در همین مقوله میگنجد

دیوارکوب اداری و هفت کلید بهبود طرح دیوار کوب در فضای فیزیکی کار

دیوارکوب اداری و هفت کلید بهبود طرح دیوار کوب در فضای فیزیکی کار

 هفت کلید بهبود طرح دیوار کوب در فضای فیزیکی کاردیوارکوب ها در الگوها، طرح ها و رنگ های مختلفی در بحث مبلمان اداری (Office furniture)ارائه می شوند، استفاده از دیوارپوش بهترین تصمیم برای پوشش دیوارهای  اتاق کار و دفاتر است. دیوار کوب نه تنها به اتاق رنگ بندی تازه ای می دهند بلکه خلاقیت و زیبایی را نیز به دفتر کار شما اضافه می کنند. دیوارپوش می توانند فضا اتاق را دستکاری کنند، جزئیات معماری را اضافه یا کم کنند و یا حتی در اشیا آن طرف دیوار هم تغییر ایجاد کند.

ایده های مناسب برای زیبا تر شدن خانه کوچک

ایده های مناسب برای زیبا تر شدن خانه کوچک

در خانه های کوچک نمی توان خیلی وسایل چید چون شلوغ و به جای زیبایی ، موجب زشتی می شوند. اما برخی از وسایلی که چندمنظوره هستند یا یک سری کلکها  که علاوه بر تزئین، قابل استفاده هم هستند  را میشود در این خانه های کوچک  استفاده کرد.مثلا میزغذاخوری چرخ دار در آشپزخانه یا مبل کوسنی در فضای نشیمن. برای آگاهی از ایده های بیشتر، در ادامه با مبلمان اداری آدینا همراه باشید.

مبلمان اداری اتاق مدیریت،وتاثیرمیز مدیریت دراتاق مدیریت

مبلمان اداری اتاق مدیریت،وتاثیرمیز مدیریت دراتاق مدیریت

میز مدیریت :معمولا یک مدیر به میزی نیاز دارد که باندازه کافی فضا روی سطح آن باشد .از آنجاییکه  معمولا مدیران ست رو میزی کاملی را استفاده میکنند و همچنین کارتابل و کازیه شخصی و معمولا مونیتورهای بزرگ دارند باید سطح میزشان بزرگتر باشد معمولا طول میزهای مدیریت 180سانتی متر الی 200سانتی متر میباشد . میز مدیریت از اولین و اصلی ترین قسمت های هر اتاق مدیریت می باشد در تهیه میز مدیریت توجه به اندازه میز مدیریتی، رنگ میز مدیریتی، طرح و فرم میز مدیریت، ارتفاع میز مدیریت، زیبایی میز مدیریت بسیار حائز اهمیت است بعد از در نظر گرفتن جنس، و راحتی و استاندارد بودن آن باید به قیمت میز مدیریت و قیمت میزهای اداری توجه کرد.

مبلمان اداری زیبا و تاثیرمبلمان اداری راحت برروحیه پرسنل

مبلمان اداری زیبا و تاثیرمبلمان اداری راحت برروحیه پرسنل

پرسنلی کارا با محیط کاری زیبا: یقینا یکی از کارامدترین سرمایه های یک سازمان نیروی انسانی آن میباشد در این مقاله کارشناسان آدینا سعی کرده اند ارتباط بین زیبایی محیط کار و استفاده از مبلمان اداری (Office furniture)صحیح و بجا را در بالا بردن روحیه کاری پرسنل بررسی و انرا نمایش دهند .برای اینکه بدانید مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی در دفاتر کار چقدر میتواند در کارایی و عملکرد پرسنل تاثیر داشته باشد این مقاله را تا انتها بخوانید .

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

جزئیات مبلمان اداری مدرن؟امروزه بحث مدرن بودن دفاتر کار ، هم در بحث طراحی و هم در بحث تولید و انتخاب متریال خود رانشان میدهد. شرکتهایی که کسب و کاری نوآورانه و جدید دارند میخواهند این نو بودن و خلاقیت را حتی در معماری ساختمان یا چیدمان مبلمان اداری (Office furniture) مدرن  و دکوراسیون داخلی دفتر خود به مشتریان و رقبای خود نمایش دهند .

طراحی مبلمان اداری،استاندارد مبلمان اداری  و اصول طراحی فضای اداری

طراحی مبلمان اداری،استاندارد مبلمان اداری و اصول طراحی فضای اداری

استانداردهای طراحی مبلمان اداری:
برای بررسی اصول طراحی و تولید مبلمان اداری ابتدا بهتر است تک تک المانهای تشکیل دهنده مبل اداری را شناسایی کرده و بعد در مورد طراحی هر یک از اجزا آنها صحبت کنیم.ما در اینجا هم بصورت المانهای اداری و هم بصورت فضاهای تشکیل دهنده سازمان بحث طراحی را بررسی می کنیم .اما اول باید دید واژه مبلمان اداری چه گروه و مجموعه ای از محصولات را دربر میگیرد.عمدتا وقتی شما واژه مبلمان اداری یا Office furniture را بکار میبرید آنرا به محموعه زیر اطلاق میکنید .

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

مبلمان اداری لوکس یا لاکچری:
 یکی از مهمترین مواردی که می تواند در دکوراسیون یک محیط اداری بسیار موثر باشد نوع مبل اداری است که در انجا به کار گرفته می شود. بر همین اساس باید نهایت دقت را به عمل اورد تا بتوان بهترین مدل های مبلمان را برای محیط مورد نظرتان تهیه کرد. مجموعه مبلمان اداری آدینا  با دار بودن کادری تخصصی در زمینه تولید  و طراحی انواع محصولات اداری مدرن آماده ارائه بهترین خدمات در این زمینه به شما متقاضیان عزیز است.
مبلمان اداری لوکس یا لاکچری ، از نظر مواد  به کار رفته برای تولید  ، نوع پارچه و چرم استفاده شده ، راحتی استفاده کننده و همچنین نوع طراحی  در سطحی بالاتر نسبت به نمونه های مشابه قرار دارند .

انتخاب میز مدیریت،نکات قابل تامل برای انتخاب میز اداری برای مدیریت شرکت

انتخاب میز مدیریت،نکات قابل تامل برای انتخاب میز اداری برای مدیریت شرکت

نکات قابل تامل در انتخاب میز مدیریت :میزمدیریت مناسب برای دفترکارتان می تواند محیط کار را برایتان بسیار لذت بخش و زیبا نماید در حالی که میز نامناسب علاوه بر تاثیر منفی در سلامت بدنتان ممکن است باعث خستگی مفرط شما نیز  شود. هنگامی که می خواهید یک میز مدیریتی تهیه کنید باید به چه نکاتی دقت کنید :1-آیا میزی که قصد تهیه آن را دارید مناسب سبک  و سیاق کاری شما است ؟ 2-آیا نیاز های روزمره و دائمی شما را بر طرف می کند؟3-آابعاد و اندازه آن با فضای  موجود در دفتر شما هماهنگی دارد؟4-آیا سطح میز استحکام کافی برای فعالیت پیوسته روزانه شما را دارا می باشد؟سئوالات فوق بخشی از مواردی است که یک فرد باید در زمان تهیه میز کار به آنها پاسخ داده و در مورد آنها اندیشیده باشد .

چیدمان مبلمان اداری ، ارائه راهکارهای کاربردی برای چیدمان بهتر ملزومات اداری

چیدمان مبلمان اداری ، ارائه راهکارهای کاربردی برای چیدمان بهتر ملزومات اداری

چگونه مبلمان اداری را بچینیم؟اگر شما دفتری برای  برای کار کردن دارید، یقینا چگونه چیدن آن برای شما بسیار اهمیت خواهد داشت . فارغ از اینکه یک مبل اداری در داخل دفتر موجودتان بچینید و یا چینش آنرا بعد از مدتی تغییر دهید و یا اینکه به محل کار جدیدی بروید ، باز هم به این تغییر چینش مبلمان اداری خود نیاز دارید. دستورالعملهای  خاصی وجود دارد که در بازچینی و چینش اولیه  باید آن ها را در نظر بگیریددر ادامه با آدینا همراه باشید:

درباره‌ی نویسنده
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.