پروژه تغییر دکوراسیون اداری دفتر کار

اگر قصد دارید دکوراسیون دفتر کار خود و همچنین مبل اداری (Office sofa)آن مکان را تغییر دهید ، نکات ذکر شده در این مقاله می تواند کمک شایانی در این کار به شما بکند. توجه داشته باشید در درجه اول شما می خواهید دفتر کارتان هم برای مشتری و هم برای کارمند شما دلسپند و آرام باشد و در درجه دوم شخص وارد شونده  به دفتر با دیدن دکوراسیون اداری حس حرفه ای بودن فضا را بلافاصله درک کند. 

پروژه مبلمان اداری و پروژه تغییر دکوراسیون دفتر اداری

1-مبله کردن محیط:

مبلمان اداری (Office furniture) بخش اعظم زیبایی یک دفتر را شکل می دهد. هر چه فضا بیشتر باشد هزینه ای که باید صرف خرید کرد بیشتر است. بخش زیادی از فضای مبلمان اداری دفتر کار خارج از دسترس و در قسمت هایی قرار می گیرند که باعث کسل شدن فرد منتظر می شود. شما می توانید از مبلمان سفارشی نظیر  مبل و نیم ست و صندلیهای انتظار راحت استفاده کنید تا جلوه و نمای دفتر کار شما را جذاب و دوست داشتنی کند. 

2-از رنگ استفاده کنید:

اگر قصد نقاشی کردن دفتر کار خود را دارید ، سعی کنید از رنگ هایی که زمینه فعالیت کاری شما را منعکس می کنند استفاده کنید. برای مثال ، اگر فعالیت تجاری شما در زمینه های سنتی و عرفی مثل بانکداری است ، احتمالا مایلید از رنگ های خنثی و ملایم مثل رنگ زرد کم رنگ یا کرم متمایل به سفید و یا آبی روشن استفاده کنید. از سوی دیگر اگر کار شما نیاز به خلاقیت داشته باشد مثل یک موسسه تبلیغاتی ، می توانید از رنگ هایی مثل رنگ نارنجی و یا درجات تیره تر رنگ های سبز و یا آبی استفاده کنید. سعی کنید از رنگ های با کیفیت استفاده کنید که تا آخر سال نما و جلوه خود را حفظ کند. 

در ادامه به خصوصیات برخی از رنگها می پردازیم:

پروژه مبلمان اداری و پروژه تغییر دکوراسیون دفتر اداری

خاکستری :

رنگی است خنثی که هیچ گرایشی را بر نمی انگیزد و عاری از هر نوع تحریک است و به همین دلیل در صنایع کاربرد فروان دارد.

آبی تیره :

این رنگ به دلیل اثری که بر اعصاب پاراسمپاتیک می گذارد ، منجر به کاهش فشار خون و تعداد تنفس شده ، احساس امنیت کارمند را افزایش می دهد و میزان تنش او را کاهش داده و خستگی روانی و جسمی او تقلیل می یابد.

سرخ :

این رنگ نمایانگر نیروی حیاتی است و به معنای تمایل و رغبت است و احساس گرما را بر می انگیزاند و احساس رقابت را تشدید می کند در حالت خستگی عصبی و فیزیکی آزار دهنده است و این رنگ در محیط کار به شرطی می تواند کارائی را افزایش دهد که سایر شرایط ،نامساعد نباشد.

پروژه مبلمان اداری و پروژه تغییر دکوراسیون دفتر اداری

زرد:

روشن ترین رنگ است و شادی افزاست و باعث خوش روئی و شادمانی می شود و این رنگ امید بخش و دلالت کننده است. این رنگ در محیط کار افراد را در رهائی از مشکلات و موانع و تعارضات یاری می بخشد.

زیباسازی دیوارها:

یک دیوار خالی به سادگی همه را کسل می کند. چرا با استفاده از چند تصویر و عکس و قاب که به حرفه ای تر شدن محیط کمک می کند استفاده نکنیم؟ تنها یک ایده خلاقانه می تواند باعث شود کارمند در محیط کار خود احساس آرامش و نشاط کند. این هم روی شما و هم روی کارمندان و مشتریان شما تاثیر مثبتی خواهد داشت. از سوی دیگر هم کارمندان برای انجام کارهای خود چالاک تر عمل می کنند و هم محیط کار شما زیباتر می شود.

پروژه مبلمان اداری و پروژه تغییر دکوراسیون دفتر اداری

لطفا برای دیدن محصولات مبلمان اداری آدینا بر روی عبارات زیر کلیک نمایید

1-میز اداری

2-میز کنفرانس

3-پارتیشن اداری دو جداره

یک فضای سرسبز ایجاد کنید:

شما می توانید از گیاهان آپارتمانی در محیط کار خود استفاده کرده و حس تازگی ، سرزندگی و طراوت را به محیط کار خود وارد کنید. مخصوصا در محیط های کاری بسیار مدرن و رسمی و تشریفاتی ، چند گیاه سبز می تواند نما و فضای آن محل را کاملا تغییر داده و باعث شود افراد احساس کنند در خانه خود هستند و کمتر با طبیعت قطع رابطه می کنند. این امر باز هم به زیبا و جذاب شدن محیط کار به شما کمک می کند.

پروژه مبلمان اداری و پروژه تغییر دکوراسیون دفتر اداری

مضمون یا تم:

اگر مضمونی در اختیار داشته باشید که با آن کار کنید ، کارکردن با  موارد بیان شده آسان تر خواهد شد. ممکن است مبلمان اداری دفتر کار شما از طراحی خوبی برخوردار باشد ، اما رنگ دیوارها و تصاویری که روی آن ها قرار داده اید هیچ تناسبی با هم ندارند. سعی کنید قبل از این که پول خود را خرج کنید به یک مضمون کلی فکر کنید سپس برای داشتن یک دفتر کار زیبا و خرید لوازم مورد نیاز هزینه کنید. 

حتما بخوانید: با انواع میز کنفرانس آشنا شوید

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش شرکت مبلمان اداری آدینا با شماره 44620086 در تماس باشید.