جزئیات مبلمان اداری مدرن؟

امروزه بحث مدرن بودن دفاتر کار ، هم در بحث طراحی و هم در بحث تولید و انتخاب متریال خود رانشان میدهد. شرکتهایی که کسب و کاری نوآورانه و جدید دارند میخواهند این نو بودن و خلاقیت را حتی در معماری ساختمان یا چیدمان مبلمان اداری (Office furniture) مدرن و دکوراسیون داخلی دفتر خود به مشتریان و رقبای خود نمایش دهند. 

معمولا میزمدیریت مدرن از متریال کمتری استفاده کرده و نسبت به میز مدیریت کلاسیک از رنگهای روشن در آن بیشتر استفاده شده ، همچنین بخشهای مخفی نظیر داکتها و باکسهای کابلهای شبکه و سیم برق نیز در آن تعبیه شده است.

مبلمان اداری مدرن چیست؟ چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

همچنین در تقسیم واحدها با پارتیشنهای دو جداره اداری نیز بیشتر از فریمهای فلزی و شیشه استفاده میشود تا فضای مدرن برای کارمندان عینیت یابد.

میزهای کارگروهی مدرن نیز علاوه بر ایجاد فضای اختصاصی بنوعی زیبایی و حفظ حریم شخصی را برای پرسنل به ارمغان میاورد. میز کنفرانس مدرن ، کمی بخود شکل فضایی گرفته و زیباتر شده است.

مبلمان اداری مدرن چیست؟ چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

حتما بخوانید: اهمیت مبل  و نیم ست اداری

 دکوراسیون مدرن چیست؟

 “هرچه کمتر بهتر” . این یکی از اصول دکوراسیون مدرن است. در دکوراسیون مدرن هر چه مبلمان کمتر باشد ، جلوه بیشتری دارد. در اتاق‌های مدرن امروزی بیش از رنگ های تیره به اتاق سبکی خاص داده و آن را کلاسیک و مدرن نشان می دهند. در این نوع دکوراسیون ، معمولا وسایل دکور در یک اتاق محدود به میز ، کاناپه و اشیاء معدودی است.

مبلمان اداری مدرن چیست؟ چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

 اتاق خواب مدرن
توصیه های زیر می تواند برای مدرن جلوه دادن اتاق خواب مفید باشد. از یک تخت کوتاه با دو پاتختی و دو چراغ در روی آنها استفاده کنید. می توانید مجسمه ، نقاشی روی دیوار ، لوستر ، کاغذ دیواری و قالیچه نیز داشته باشید. یک میز آرایش همراه با صندلی مدرن ، زیبایی بیشتری به اتاق خواب می دهد.

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

 اتاق پذیرایی مدرن
اتاق پذیرایی بیانگر سلیقه و حس هنری صاحب خانه است. در سبک مدرن می توان برای مبلمان اتاق پذیرایی از کاناپه ، مبل و میز جلوی آن ، میز ناهارخوری و صندلی ، دیوارهای رنگی ، ست تلویزیون ، کتابخانه و سایر تجهیزات دکوری استفاده نمود. استفاده از چند شمع به رنگ روشن داخل جاشمعی زیبا برای مدرن جلوه دادن اتاق پذیرایی مفید است.
جهت دکوراسیون مدرن اداری ، می توان با ترکیبی از پارتیشن و مبلمان اداری مناسب ، به طرحی ایده آل دست یافت. برای مشاهده شرکت مناسب در زمینه پارتیشن و مبلمان اداری اینجا کلیک کنید.

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

آشپزخانه مدرن
آشپزخانه مدرن انرژی شما را در انجام کارها افزایش می دهد. آشپزخانه مدرن دارای فضای منظم بوده و وسایل اضافه در آن دیده نمی شود.
انتخاب رنگ سفید برای کشوها و استفاده از صندلی های بدون دسته در مدرن جلوه دادن ظاهر آشپزخانه مفید است.

اتاق ناهارخوری مدرن
اگر می خواهید همواره از خوردن غذا با اعضاء خانواده یا دوستان خود لذت ببرید و حس خوبی در خانه داشته باشید ، از مبلمان مدرن مانند میز ناهارخوری بزرگ با سطح شیشه ای همراه با صندلی های شیک در اتاق ناهارخوری استفاده کنید. یک لوستر رنگی مناسب در بالای میز ناهارخوری یا استفاده از چراغ های دکوری ، زیبایی خاصی به این اتاق می دهد. آویختن پرده های تزیینی در رنگ های جذاب مانند قرمز شاد ، ارغوانی ، قهوه ای یا سقید را فراموش نکنید.

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

سرویس بهداشتی مدرن
رنگ های آبی روشن ، بنفش ، سبز ، صورتی و نارنجی موجب آرامش جسم و روح انسان می شوند. نورپردازی ملایم ، رنگ های لوکس و آینه های دیواری آرامش بخش بوده و فضا را مدرن می کنند. مدرن بودن سرویس بهداشتی صرفا به معنی استفاده از رنگ های سرد و سفید نیست. امروزه تنوع رنگ وسایل بهداشتی بسیار گسترده بوده و هر کس به سلیقه خود می تواند حق انتخاب داشته باشد.

حتما ببینید: طراحی صندلی مدرن اداری

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

انتخاب مبلمان اداری مدرن و بهبود کارایی کارمندان

میز اداری مدرن ، میز مدیریت و کنفرانس ، میز کارمندی ، میز منشی همه می توانند از نوع استاندارد و از فروشگاه های معتبر تهیه شوند اما شما می توانید میز اداری دست دوم ، میز مدیریت ام دی اف دست دوم و به طور کلی مبلمان اداری دست دوم تهیه کنید اما نمی توانید انتظار کارایی مبلمان اداری نو را از آنها داشته باشید و ممکن است در مدت کوتاهی قابلیت های خود را از دست بدهند.

قیمت مبلمان اداری با توجه به استانداردها ، طرح ، رنگ ، جنس و کارایی متفاوت است. شرکت آدینا با توجه به سلایق مشتریان و محیط های کار انواع مختلفی از مبلمان اداری مانند میز اداری ، پارتیشن ، کتابخانه ، فایل ، کانتر و ... را با توجه به استانداردهای روز طراحی با بهترین قیمت به بازار عرضه کرده است.

قیمت میز اداری با توجه به ابعاد مورد نظر و جنس متفاوت بوده و در مدل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

مبلمان اداری مدرن

این روزها برای شرکت ها بیشتر مبلمان مدرن در نظر گرفته می شود. مبلمان اداری مدرن کارایی کارمندان را بیشتر و مبلمان اداری قدیمی باعث تنبلی کارمندان می شود. مبلمان نقش مهمی در افزایش پتانسیل بهره وری مجموعه دارد. میز مدرن یکی از لوازمی است که ظاهری متفاوت و مدرن به فضای کار می دهد که یک صندلی مدرن و راحت هم آنرا همراهی می کند. شرکت آدینا با استفاده از تخصص و علم روز دنیا به تولید انواع مبلمان اداری مدرن ، مبلمان اداری کلاسیک در طرح ها و رنگ های مختلف نموده و بهترین کیفیت مبلمان اداری و میز کارمندی را با مناسب ترین قیمت در نظر گرفته است.

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

 دکوراسیون به سبک مدرن یا معاصر؟

فضاهای معاصر: شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که فرق بین سبک معاصر و سبک مدرن در دکوراسیون داخلی منزل چیست. در سبک مدرن ، فضای منزل سرد و مینیمالیستی است ، در حالیکه فضای معاصر بدون آنکه درهم و تاریک به نظر برسد ، راحت و مطبوع است. سبک معاصر سبکی است که برای ادارات ، فروشگاه ها ، اتاق های زیرشیروانی و خانه ها به یک اندازه مناسب است. 

دکور منزل با سبک معاصر حالتی آرامش بخش دارد و برای دست یافتن به فضای سبک معاصر ، باید چند اصل ابتدائی را رعایت کنید. سادگی ، پیراستگی زیرکانه ، بافت و خطوط راست به تعریف سبک معاصر در دکور کمک می کنند. با تأکید بر رنگ ، فضا و شکل است که فضاهای معاصر شیک و با طراوت می شوند.  

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟


در زیر چند عنصر و ویژگی سبک معاصر در دکوراسیون را مشاهده می کنید:

 •    رنگ

  رنگ های خنثی ، مشکی و سفید رنگ های اصلی در دکوراسیون سبک معاصر هستند.

این پالت رنگی اغلب با رنگ های روشن و جسورانه مزین می شوند. رنگ مشکی معمولاً برای کف استفاده می شود و اتاق سبک معاصر را تعریف می کند. دیوارها معمولاً به رنگ های خنثی نقاشی می شوند تا پس زمینه مناسبی برای اکسسوارهای رنگی با رنگ های جسورانه وجود داشته باشد. اگر دیوارها و پنجره ها به رنگ های روشن و شاد نقاشی شوند ، بقیه چیزها باید به رنگ های خنثی باشند. 

•    خطوط و فضاها

 مشخص ترین و متمایز ترین عنصر سبک معاصر در طراحی کوراسیون داخلی ، خط است. خط در جزئیات معماری ، استفاده از بلوک های رنگی جسورانه ، سقف ها بلند ، پنجره های ساده و خطوط هندسی در مجسمه ها و تابلوهای دیواری یافت می شود. فضای خالی ، روی دیوارها ، بین مبلمان و بالای بخش های فوقانی ، به اندازه فضاهای پر شده از وسایل اهمیت دارد. در دکور معاصر ، هرچه کمتر وسیله داشته باشید بهتر است. زیرا هر وسیله و اکسسوار حالت انفرادی و منحصر بفرد می یابد. 

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

توصیه میکنم بخوانید: کانتر پذیرش مطب پزشکی و دندانپزشکی

 از عناصر ساختاری بهره بگیرید.

کانال های کولر می توانند از سقف آویزان بمانند و آجرهای شکسته بافت و پایداری پدید آورند و لوله های بیرون زده در دکور معاصر کاملاً قابل قبول هستند. برای جلب توجه بیننده می توان این جزئیات ساختایر را به رنگ های شاد متضاد رنگ کرد تا از اهمیت آنها کاسته شود و با دیوارها یکی شوند.

مبلمان اداری مدرن چیست؟ چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟


مبلمان سبک معاصر:

مبلمانی با خطوط هندسی صاف و ساده برای دکوراسیونی با سبک معاصر حیاتی هستند.

مبلمان روکش شده اغلب باید سفید ، سیاه یا به رنگ های خنثی باشند. پارچه های رومبلی باید از جنس نخ ، کتان ، پشم ، سیلک ، کنف باشند و طبیعی به نظر برسند. اجزای دیگر مبلمان باید ساده و بدون خرت و پرت اضافی باشند و انحنای زیادی نداشته باشند.

کاناپه ها ، صندلی ها و میزهای عثمانی باید پایه های مشخصی داشته باشند. تختخواب و صندلی ها نباید دامن ، برش ، ریشه یا حاشیه تزئینی یا منگوله داشته باشند. بالش ها و کوسن هایی با شکل های هندسی ساده به دکور معاصر رنگ و بافت اضافه می کنند. 

 • از مبلمان و اکسسوارها برای ایجاد حالتی جسورانه در دکوراسیون داخلی به سبک معاصر استفاده کنید.

مبلمان اداری مدرن چیست؟چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟

 •    از پس زمینه ابتدائی کمک بگیرید و رنگ محبوب تان را در اسباب و اثاثیه در پس زمینه خنثی به رخ بکشید.
 •    در سبک معاصر هرچه وسیله کمتری بگذارید بهتر است.

از جزئیات انحنادار ، حاشیه های تزئینی و طرح گل و بته استفاده نکنید. چیزهای کوچک و بامزه استفاده کنید. در کل همه چیز را در حالت ساده، بی پیرایه ، ابتدائی و ساختاری استفاده کنید. 

 •    کفپوش در سبک معاصر باید بدون پوشش و ساده و فقط به شکل چوب ، کاشی یا وینیل باشد.

اگر می خواهید قالی پهن کنید ، از قالی های بازاری کمک بگیرید. قالی هایی با طرح های ساده یا هندسی پهن کنید. 

مبلمان اداری مدرن چیست؟ چرا باید میز اداری مدرن انتخاب کنیم؟


 <<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما>>

لطفا با کارشناسان بخش فروش شرکت مبلمان اداری آدینا با شماره 44620086 در تماس باشید .