مبلمان اداری لوکس یا لاکچری:

 یکی از مهمترین مواردی که می تواند در دکوراسیون یک محیط اداری بسیار موثر باشد نوع مبل اداری است که در انجا به کار گرفته می شود. بر همین اساس باید نهایت دقت را به عمل اورد تا بتوان بهترین مدل های مبلمان را برای محیط مورد نظرتان تهیه کرد. مجموعه مبلمان اداری آدینا  با دار بودن کادری تخصصی در زمینه تولید و طراحی انواع محصولات اداری مدرن آماده ارائه بهترین خدمات در این زمینه به شما متقاضیان عزیز است.

مبلمان اداری لوکس یا لاکچری ، از نظر مواد به کار رفته برای تولید ، نوع پارچه و چرم استفاده شده ، راحتی استفاده کننده و همچنین نوع طراحی در سطحی بالاتر نسبت به نمونه های مشابه قرار دارند.

در زیر چند نمونه از این مبلمان اداری معرفی میگردد: مبلمان اداری لوکس که با چرم تزئیین شده است : صندلی اداری با امکانات ویژه : نظیر ماساژور برقی و مبلمان اداری با متریال خاص.

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

درباره سبک اداری لوکس :

محیط کاری شما محیطی است که شما تقریبا نیمی از یک روزتان را در انجا طی خواهید کرد و این خیلی مهم است که در طول این مدت در محیطی قرار گرفته باشید که دارای حس و حال و انرژی مثبت باشد. همه می دانیم که نوع دکوراسیون داخلی هر محیط می تواند بسیار تاثیر گذار باشد بر این موضوع و مبحث مبلمان های اداری هم چون نقش بسزایی در شکل گرفتن دکوراسیون محیط اداری شما دارد پس می تواند عامل مهمی در این قضیه محسوب شود.

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

و اما در این بخش لازم می داینم چند نکته مهم را قبل از اینکه بخواهید دست به انتخاب نهایی مبلمان برای اداره خود نمایید عنوان کنیم :

1-ابتدا باید به صورت دقیق نیاز سنجی کنید و بر اساس نیازی که دارید اقدام به خرید کنید همچنین باید دید ظرفیت و فضای دفتر کاری شما چگونه است و بر ان اساس مبلمانی را خرید نمایید که بعدا دچار مشکل نشوید.

2- در بخش بعدی باید دید که آیا اداره شما دارای رنگ سازمانی خاصی است و بر همان اساس به انتخاب رنگ مبل مورد نظرتان اقدام کنید.

ما در مجموعه آدینا آماده ارائه هر گونه مشاوره قبل از خرید به شما عزیزان هستیم. شما می توانید نیازهای خودتان را به ما بگویید تا ما بر اساس همان و بر طبق بودجه مورد نظرتان بهترین ها را به شما پیشنهاد کنیم.

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

دقت نمایید مبلمان اداری شما باید به گونه ای باشد تا کارمندان که مجبور هستند ساعت های طولانی بروی صندلی و پشت میز خود باشند دچار خستگی نشوند. استاندارد بودن مبلمان بسیار باید مورد توجه قرار گیرد. هر چقدر که کارمندان شما احساس خوشایندی داشته باشد در نتیجه میزان راندمان کاریتان نیز بالاتر خواهد رفت.

در واقع به زبان ساده تر می توان اینگونه بیان نمود که زمانیکه بروی یک مبل می نشینید باید احساس خوشایندی به شما دست دهد و بعد از گذشت چند دقیقه دچار خستگی نشوید. ممکن است ظاهر یک مبل بسیار عالی و شیک باشد اما در واقع به خاطر طراحی نادرست ان حس خوب را در هنگام استفاده به شما ندهد. پس دقت نمایید تنها از روی ظاهر دست به انتخاب نزنید.

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

 انتخاب مبل و نیم ست اداری لوکس :

و در بخش بعدی می خواهیم در مورد نحوه چیدمان ست مبلمان اداری برایتان بگوییم که این امر چقدر می تواند در دیزاین نهایی موثر باشد و اگر به درستی انجام نشود هر چند که مبلمان شما زا بهرتین متریال و گران ترین انها باشد اما در عمل شاهد خواهیم بود ان نما و چهره ای که باید به محیط بدهد را نمی توان القا کند. اما در مورد نحوه چگونگی این کار بهتر است نکات زیر را حتما رعایت نمایید :

در مورد نحوه قرار گیری میز منشی باید به گونه ای عمل نمایید که منشی در عین حال اینکه به اتاق مدیریت نزدیک است به کل محیط آنجا نز تسلط کافی را دارا است. نحوه چیدمان مبلمان اداری شما باید به گونه ای باشد که اطلاعات خصوصی شما از معرض دید ارباب رجوع در امان باشد. برای اتاق مدیریت تا حد ممکن می بایست سرویس دستشویی خصوصی و همچنین یک درب ورود و خروج مجزا تعبیه شود.

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

فضاهای اداری معمولا باید دارای جوی رسمی و خاص باشند و در این مورد نوع مبلمانی که انتخاب می کنید می تواند نقش مهمی را ایفا نماید. در این بخش نباید زیاد به راحتی مبلمان توجه کرد بلکه باید مدلی را انتخاب و استفاده نمود که بتواند همان حس رسمی بودن را به ارباب رجوع القا کند.

نکته ای که بسیار مهم است و می توان آنرا در تمامی محیط های اداری مهم و موفق دید این است که اکثر مدیران موفق با استفاده نوع و مدل مبل اداری خود شخصیت و حس اداری و رسمی بودن را به افراد القا می کنند. در واقع شما با این روش به افراد مراجعه کننده مهم بودنو متعهد بودن شرکت خود را القا خواهید کرد.

نحوه چیدمان و مدل های انتخابی میز اداری و مبلمان برای کارمندان شما می تواند به انها اعتماد به نفش و شخصیت لازم را در هنگام کار دهد و همین امر می تواند در بالا بردن راندمان کاری اداره شما بسیار مهم باشد.حال با توجه به این نکات ایا محیط فعلی شما دارای چنین خصوصیاتی است ؟

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

حتما بخوانید: میز منشی شیک

 امروزه در دنیا مبحث طراحی و دکوراسیون را مهندسی فرهنگ می منامند و برای ان بسیار ارزش و اعتبار قائل هستند و این در حالیست که هنوز در ایران بسیرای از مدیران به این باور نرسیده اند و فکر می کنند تمامی این صحبت ها فقط در حالت تئوری می باشد و نمی توان به صورت عملی از انها استفاده لازم را برد. باید بدانید در مقوله مبلمان های اداری چنانچه به مبحث طراحی انها دقت نداشته باشیم عملا راه را بیراه رفته ایم و نمی توان شاهد نتایجی درخشان بود.

این روزها تمامی برندهای مطرح جهانی بودجه ای جداگانه را به این امر اختصاص داده اند و بسیاری از این شرکت لازمه موفقیت خود را در موفقیت در طراحی می دانند و برای این امر کارشناسان و طراحان بزرگی را استخدام نموده اند تا بتوانند با استفاده از فرک و ذوق هنری انها برند خود را در جهان مطرح نمایند.

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

 میز و صندلی اداری لوکس و جزئیات آن:

 اما در یک تعریف کلی می توان مبلمان های اداری را اینگونه تعریف نمود که تفاوت اصلی آنها با مبلمان هایی که برای محیط ها مسکونی استفاده می شود در نوع متریالی است که برای ساحت انها استفاده می شود و همچنین نوع رنگ بندی و در اخر نیز نوع و مدل طراحی شده برای انها. این سه اصل مهم زمانیکه به خوبی رعایت شوند می توان شاهد محصولی متناسب برای محیط های اداری بود.

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

به دلیل اینکه در طی روز مبلمان های محیط های ادرای بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند طبیعی است که باید از متریال های بسیار مرغوب تری هم ساخته شده باشند تا بتوانند در مقابل فشار روانه ای که تحمل می کنند همچنان سلام و قابل استفاده باشند.

باید در طراحی مبلمان های محیط های ادرای بسیار دقت نمود که در هنگام نظافت نیز دچار مشکل نشویم به راحتی بتوان انها را تمیز نمود. نیازی نیست بر خلاف مدل های خانگی دارای زرق و برق و طراحی های خیلی خاصی باشند بلکه باید بتوانند با توجه به نوع طراحی که دارند حس رسمی و اداری بودن را به محیط القا نمایند.

اما وقتی می گوییم مبل اداری می تواند شامل تمامی بخش های زیر باشد :

میز های مدیریت

میز های کنفرانسی

انواع صندلی های کارمندی

میز کارشناسی

انواع کانتر منشی و لابی

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

انواع پارتیشن های به کار رفته در محیط های اداری

نکته بسیار مهم دیگری که باید حتما در انتخاب این محصولات رعایت کرد این است که باید به فضایی که قرار است این مبلمان در انجا مورد استفاده قرار گیرد بسیار توجه نمود و بر اساس میزان بزرگ و یا کوچک بودن فضا از مدل هایی متناسب استفاده کرد. در واقع می خواهیم این را بگوییم که باید هارمونی لازم میان فضا و نوع مبلمان انتخاب شده وجود داشته باشد.

همچنین همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم در هنگام نظافت باید به راحتی این امر صورت پذیرد. مثلا میان دو متریال پارچه و چرم قطعا برای محیط های ادرای مدل های چرمی پیشنهاد می شوند که به راحتی قابل نظافت و تمیز شدن هستند.

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

همیشه در محیط های ادرای شاهد هستیم که به کرات میز و مبلمان ها در حال جابجایی و تغییر مکان هستند , پس باید دقت داشته باشید مدل هایی را خریداری نمایید که براحتی قابل جابجا شدن داشته باشند.

با رعایت تمامی نکات فوق شما می توانید شاهد محیطی کاملا اداری با کیفیت بسیار بالایی باشید و ان حس شکیل بودن و اداری و رسمی بودن را به محیط القا نمایید. در این زمینه مجموعه تخصصی دی بی لاکچری آماده ارائه هر گونه مشاوره به شما عزیزان می باشد.

خرید و انتخاب مبلهای لوکس:

مبلمان اداری لوکس همان چیزی است که مدیران مشکل پسند در جستجوی آن هستند. این نوع معمولا نه تنها در طراحی ، بلکه در موادی که در تولید آن بکار رفته است نیز متمایز میباشد. آدینا سعی کرده تا با جمع آوری مجموعه ای از بهترینها در خدمت مشتریان خویش باشد. لوکس ترین میزهای اداری ، پارتیشنهای اداری و کانترهای پذیرش را از ما بخواهید. مبلمان اداری لوکس تخصص ماست. در ادامه لطفا از مجموعه عکسهای مبلمان اداری لوکس که برای شما جمع آوری شده بازدید نمایید. 

مبلمان اداری لوکس و توصیه های برای انتخاب مبلمان اداری لاکچری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش شرکت مبلمان اداری آدینا با شماره 44620086 در تماس باشید .